Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
Jānorāda pircēja telefona numurs
 
LADANiva
Vazists
Topic Author
Posts: 90
Joined: 10 Mar 2014, 23:39

2101 radiators

28 Apr 2014, 21:11

interesee 2101 radiators , laba stavoklii vai jauns , PM vai
Last edited by LADANiva on 13 Sep 2014, 22:10, edited 1 time in total.
 
LADANiva
Vazists
Topic Author
Posts: 90
Joined: 10 Mar 2014, 23:39

Re: 2101 radiators

05 May 2014, 11:06

veeljoprojaam aktuaali , man te viens cilveeks piedavaaja konkretaako sarusejusho meeslu pa 35 eur :d, bet nu visa visuma ja kadam ir kaads normaals radjiks luudzu piedavajiet.
 
User avatar
Kristians
Vazists
Posts: 133
Joined: 14 Mar 2010, 15:11

Re: 2101 radiators

05 May 2014, 14:15

Jaunu radiatoru pa brīvu nedabūsi! ;) tas biju es kas devu Tev to radiatoru, tas ka krāsa nolekusi nost no misiņa tā ir viņu slimība un ribas arī aprūsē mazliet visiem. P.s. Kāda bukte uz radiatora augšpusi, un visas ribas vesalas. :mrgreen:
 
LADANiva
Vazists
Topic Author
Posts: 90
Joined: 10 Mar 2014, 23:39

Re: 2101 radiators

05 May 2014, 16:34

nevaig man jaunu pa velti , bet nevaig ari domaat ka apdrippanijs uz gonku zhigulja virsu stavejis blekjis maksa norm naudu.
cik tad tavupraat ir veerts tas tavs radjiks , ribas aprusejushas, netiirs taka nilzirga pakalja , gali nobuknjiiti (drosvien no triecieniem kad gonkots pa trasi) utt utt ? :D:D
negribu neko sliktu tev veelet lai tev dzive izdodas utt tikai varu pateikt ka pa 35 euro tos radjikus tirgosi liidz latvija beigs pastaveet , un tolmeta tev pa radjiku gabala iedos , cik? 4 eur?

man vnk ir sterila kapeika un pa liidz 50 euro es uzskatu ir japedava normals radjiks un ta ir norm cena , tu sakuma soliji svaigi radjiku pa 50 , ja buutu tadu piedavajis buutu panjemis.

tas ka lienes iela radjiks maksa 90 eiro nenozime ka tagad lietotu suudu var pardot pa 35, tas tikai nozime to ka lienes iela ir pamatiigs uzcenojums ko saprot katrs sapratiigi domajosh cilveeks, man pazinja lienes iela teica ka nokaulees to radjiku liidz kaadiem 70 jo ta tur ir ar daudzam lietam.
ja neesi uzmanigs lienes iela ari atspersheibu tev pamaniisies notirgot pa 1 euro gabalaa :D:D:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests