Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
Jānorāda pircēja telefona numurs
 
User avatar
jan4uxx
Vazists
Topic Author
Posts: 23
Joined: 09 Jun 2016, 16:33
Automašīna: KK2103
Location: Rīga-BSK

Stroboskops

09 Jun 2016, 16:38

Nopirkšu stroboskopu aizdedzes sākuma momenta iestatīšanai. 29522689
Ir brīži, kad nav iespējams nociesties un nesākt darīt muļķības. To sauc par entuziasmu.
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Stroboskops

11 Jun 2016, 22:14

Es savu sūtiju no Ebaya, tur bija vislētākā vieta-man ir parasts-bez iespējas regulēt nobīdi! Pašam jēga pirkt ir maza, jo izmantojis viņu esmu labi ja 3 reizes... Ja neskaita VAZ tad tādas mašīnas kurām jāregulē aizdedze  ir palikušas gaužām maz...
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Stroboskops

12 Jun 2016, 11:20

Bez stroboskopa var saregulēt bez problēmām, standarta karburatora dzinējam ar kontaktu vai elektronisko aizdedzi. Stroboskops vairāk ir vajadzīgs ja būvē kādu motoru, kur izmainās atzīmes un kur ir mikroprocesora aizdedzes sistēma.
 
User avatar
jan4uxx
Vazists
Topic Author
Posts: 23
Joined: 09 Jun 2016, 16:33
Automašīna: KK2103
Location: Rīga-BSK

Re: Stroboskops

14 Jun 2016, 16:31

Bez stroboskopa var saregulēt bez problēmām, standarta karburatora dzinējam ar kontaktu vai elektronisko aizdedzi. Stroboskops vairāk ir vajadzīgs ja būvē kādu motoru, kur izmainās atzīmes un kur ir mikroprocesora aizdedzes sistēma.
Uzraksti, kā to izdarīt bezkontaktu aizdedzes sistēmai.
Ir brīži, kad nav iespējams nociesties un nesākt darīt muļķības. To sauc par entuziasmu.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Stroboskops

14 Jun 2016, 19:22

Ar nosacījumu, ka ar karburatoru viss ir kārtība, atbilstoši saregulēts!
Pirmā cilindra (ķēdes pusē) virzuli uzgriež AMP (augšējā maiņas punktā) ja nav specinstrumenta tad caur sveces caurumu ievada skrūvgriezi un tur, griež kloķvārpstu kamēr skrūvgriezis ir izbīdījies maksimāli, var noķert brīdi, kas sāk iet uz leju, kad virzulis ir AMP tajā brīdī sadalītāja rotoriņam ir jābūt pretī pirmā cilindra sveču vadam, var paņemt vecu sadalītāja vāku un izurbt lūkas pretī kontaktiem, lai no augšas redz, sadalītāju iestata tā lai tas būtu pa vidu, lai var regulēt pagriežot uz vienu un otru pusi.
Ja izdarīts pareizi motoram ir jāpielec, motoram ir jābūt darba temperatūrā, brīvgaitā jārūc stabili, grozot aizdedzi var noķert vidus pozīciju jo uz vienu pusi slāpst un uz otru pusi slāpst, iestata pa vidu. Un tālāk ar strauju uzgāzēšanu noķer momentu kad nav aiztures, aizķeršanās, iespējams vajadzēs gaitā pieregulēt, braucot jūt, ka neceļ tad pa milimetram uz agrāku vai vēlāku kā nu vajag.
P.S.
Esmu no tiem, kas darbus cenšas padarīt ar tam atbilstošiem instrumentiem, bet šajā procesā prakse ir pierādījusi, ka šādi izdodas labāk.
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Stroboskops

14 Jun 2016, 19:57

Ja ir šaubas par pareizo aizdedzes uzstādišānu, var droši griezties pie manis. noregulēsim tā kā vajag ar stroboskopu (protams ja esi no Rīgas).
 
User avatar
jan4uxx
Vazists
Topic Author
Posts: 23
Joined: 09 Jun 2016, 16:33
Automašīna: KK2103
Location: Rīga-BSK

Re: Stroboskops

01 Sep 2016, 11:59

Dabūju :)
Ir brīži, kad nav iespējams nociesties un nesākt darīt muļķības. To sauc par entuziasmu.

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 13 guests