Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
ARWIS
Vazists
Topic Author
Posts: 136
Joined: 12 Sep 2009, 22:29
Location: LIMBAŽI

VAZ Story

12 Mar 2010, 18:08

Tas viss sākās kādā 2009.gada rudens dienā man bija iespēja iegādāties VAZ 2101 proti cena bija 10 LVL protams nelaidu garām izdevību un iegādājos ilgi kāroto sapni.Tā aizsākās mīlestība pret Vaz kā tādu protams žigulītim dzenis bija motora ritoša lupatās utt tika iegādāts labs 1.6L dzīnējs tika savesta kārtibā ritošā daļa ...lai gan kuzavs pat nebija jāmetina "apbrīnojami".....auto tika uzbūvēts vietējā mēroga sacensībām bet tā arī ne reizi trasē neieliku bija pat nedaudz žēl un auto pašlaik stāv novietots garāžā kur gaida jau nākamo ziemu...tas bija stāsts par VAZ 2101 , protams man ar to visu bija par maz tika meklēts kāds nopietnāks aparāts un tad kādā pasēdēšanā ģimenes lokā atklājās ka varu iegūt VAZ 2106 no sava onkuļa ,to viņam 1985. gadā nopirka tēvs kurš pats dzīvoja Austrālijā un pa reizei atceļoja uz Latviju.Tā nu līdz 2010.gada 10. martam auto īpašnieks bija bijis tikai un vienīgi viņš...Tad 10 marta rīta es no Limbažiem ar piekabi aizbraucu pēc nujau sava VAZ 2106...Auto bija norakstīts jo viņš domāja ka vairs to neizmantos tādēļ radās neliela problēma ar dokumentiem(problēma tiek risināta)...Par auto:VAZ 21061 ,1985.gads orģinālais nobraukums 75 ar kautko tūkstoši.Varētu teikt ka perfektā stāvoklī ,ja neskaita virspusēju rūsu uz durvīm toties apakša kā jauna...Un tā man pašam tagad ir 16 gadi pēc diviem mēnešiem bus 17...Nākotne domāju šo auto uztaisīt kā dāvanu sev uz 18 gadiem...auto paredzēta tumšā priekšējā optika VAZ 2103 reste...diski ar plauktiem un vēl šādas tādas odziņas ,kā zemāks klīrenss utml. Pielikuma dažas bildes... atcerieties auto ir tapšanas stadijā
 
Ugis&Matiss
Vazists
Posts: 68
Joined: 23 Jun 2009, 18:14
Location: Jēkabpils

Re: VAZ Story

12 Mar 2010, 18:59

cerams projektu novedīsi un būs tāds skaistulis kā Wiper... :) :angel:
 
User avatar
ARWIS
Vazists
Topic Author
Posts: 136
Joined: 12 Sep 2009, 22:29
Location: LIMBAŽI

Re: VAZ Story

13 Mar 2010, 12:29

cerams projektu novedīsi un būs tāds skaistulis kā Wiper... :) :angel:
taada ari ir taa doma
 
User avatar
ARWIS
Vazists
Topic Author
Posts: 136
Joined: 12 Sep 2009, 22:29
Location: LIMBAŽI

Re: VAZ Story

19 May 2010, 23:54

ir pagajis krietns laiks...un auto ir nedaudz mainijies nonjemts gandriiz vis kas nonjemams sametinaats...laigan bildees veel metinashana nav saakta...iegadaati lietie diski un...nuja bildes varat redzeet
 
Guncha
Vazists
Posts: 167
Joined: 06 Jan 2008, 18:37
Location: Aarpus Riigas 180.km

Re: VAZ Story

06 Jun 2010, 13:28

Ir viens taads silts ieteikums, lai peec tam nagi nebuutu jaagrauzh, saved vispirms papiirus kaartiibaa, peec tam gruud vinjaa iekshaa rubljus, jo kaa zinaams norakstiitu auto vairs nav iespeejams pieregjistreet. :roll:
VIGUAN

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 54 guests