Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
 
tuncis
Vazists
Topic Author
Posts: 120
Joined: 10 Jun 2010, 22:58
Location: Rīgas rajons, Mārupe

Mans ''burkāns''

02 Aug 2010, 22:46

Tātad, šis ir mans burkāniņš :D jeb vaz 21013 ar 1.2 dzinējiņu :thumbup: Viņš tika saņemts rokās no vecātēva rokām, un tad nu mēs sākām chabināties ap vazu :draugi: Tad nu tā, viņam ir izdarītas šādas lietas - pārmetināta grīda šofera pusē un citi caurumi pārējā grīdā, pārmetināts gandrīz viss bagažnieks, jauns pakaļējais kreisais spārns, pārmetinātas aizmugurē glāzes, pārmetināts labais slieksnis, kreisā pakaļējā arka, priekša jauna visa piekare salikta (izņemot atsperes un amortizatori :P) reduktors no otrā žiķa ar nobraukumu ap 90 tūkstoši, jauns gaisa filtrs, sveces, jauns izpūtējs pilnā garumā, kardānu nomainijām, bet nācās nomainīt vēlreiz piekar gultni jo tas bija kkāds brāķis un bija tāda sajūta ka vis žiķis izjuks :alko: nu uzlikti lietie diski, bēt garažā stāv arī vecie dzelzinieki un svaigi orģinālie kaplaki (tos kkad būs jāuzliek :yahoo: ) nu tas tā par šo burkānu :Latvija: :yahoo:
atvainojiet, tākā nemāku vēl pievienot bildi, tad lūdzu nedusmojieties un apskaties šinī lapā :) http://fotki.lv/lv/tunciss/755194/
Last edited by tuncis on 22 Jul 2011, 01:05, edited 1 time in total.
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Mans ''burkāns''

02 Aug 2010, 23:14

:) Izskatas baigi smuki....
Šaja vasrā tika pabeigti baigi daudz labu VAz projhektu :yahoo:

P.S. kadu salona bildi :oops:

Ka ir ar to 4.44 reduktoru? motors baigi nezagē pa ausim braucot ap 100? :D
Power is nothing without quattro
 
tuncis
Vazists
Topic Author
Posts: 120
Joined: 10 Jun 2010, 22:58
Location: Rīgas rajons, Mārupe

Re: Mans ''burkāns''

02 Aug 2010, 23:40

Jāā labs ir :P tik krāsojums diezko nekvalitatīvs, kkad nāksies atkal pārkrāsot :crazy:
aa jā aizmirsu pavisam par salonu :D drīzumā centīšos nofoķēt
uj man pašam nav vēl sanācis izdzīt no rīgas ārā, bet sencis kad brauca teica ka negriežot :O
 
KraForce
Vazists
Posts: 55
Joined: 09 Sep 2009, 15:40

Re: Mans ''burkāns''

03 Aug 2010, 09:15

Pēc skata ļoti patīk, ieliec vairāk bildes.
 
tuncis
Vazists
Topic Author
Posts: 120
Joined: 10 Jun 2010, 22:58
Location: Rīgas rajons, Mārupe

Re: Mans ''burkāns''

20 Aug 2010, 18:41

Ok tad sveiki atkal :) Ļoti atvainojos par to ka tik ilgi neliku bildes, bet atrodos laukos un pie neta īpaši netiku :D
Nu tad tā, pa šo laiku viņam sanāca nomainīt priekšējā, labā rata augšējā plaukta bukses (ņemot nost plauktu vnk bukses iekrita plaukstā :D), augšējo un apakšējo šareni, aizmugurē nomainiju šķērsstieni, tad vēl eļļu ar filtru :yahoo: runājot par to 4.44 reduktoru, nu jā, biku girež ausīs un tapēc ātrāk par 80 vsp nebraucu :D un nu tākā vēl aizvien nemāku pievienot bildi tad nu te atkal būs jāuzklikšķina lai apskaītu jaunās bildes :) (un pēc lūguma ir arī salona bildes :draugi: ) http://fotki.lv/lv/tunciss/758637/
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Mans ''burkāns''

20 Aug 2010, 19:34

Image

Image

Image

Image

Image

Image

VIenkaršī super auto...salons ar riktigi zolīds :yahoo: sen tadu neesu redzejis :)

P.S. un ka vienmer tadiem auto pieklibio tehniska puse :D

Uzlīmes no panela un durvju apšivkas vajadzetu noņemt nost :crazy: + vadus druku sakartot )))
Power is nothing without quattro
 
User avatar
Admiral
Vazists
Posts: 235
Joined: 13 Sep 2009, 22:13
Location: Rīga

Re: Mans ''burkāns''

20 Aug 2010, 20:01

Zem lielā rakstīšanas loga Tu ieraudzīsi šitādus textus. Tev jāspiež pievienot pielikumu, browse, tad atrodi, kur tā bilde ir kompī, tad open un pievienot. Beigās sūtīt

Žiksis izskatās ļoti labs, diski bišķi nosit to smeķi, bet vsp ok. Vai krāsu ņēmi pēc žiguļu krāsu kataloga?

* Uzstādījumi
* Pievienot pielikumu

Šajā ziņojumā atslēgt BBCode
Šajā ziņojumā atslēgt smailus
Nepārveidot URL adreses par saitēm
Pievienot parakstu (parakstu var rediģēt foruma personīgajā sadaļā)
Ziņot man par saņemto atbildi
 
tuncis
Vazists
Topic Author
Posts: 120
Joined: 10 Jun 2010, 22:58
Location: Rīgas rajons, Mārupe

Re: Mans ''burkāns''

20 Aug 2010, 20:32

Skaidrs, tgd zināšu paldies :)
nu jā, tās uzlīmes jau bija no vecātēva palikušas :D ir doma ņemt nost, bet ir arī doma ka zem tām uzlīmēm būs tumšāks panelis (ķip apkārt izbalējis saulē bik) un baigi izleks.
Un tāds jautājums - ar ko lai dabon nost to līmi kas paliek pēc tām uzlīmēm?
amm nē, krāsa jau viņam tāda bija orģināla, tik vnk jauns krāsojums tādā pašā tonī :Latvija: doma krāsot viņu gaiši zaļā krāsā 8-)
nu jā, tos diskus es ar gribu mainīt, tik jāsaved kārtībā orģinālie dzelzinieki (spīdīgie orģinālie kalpaki jau gaida diskus :yahoo: )
 
tuncis
Vazists
Topic Author
Posts: 120
Joined: 10 Jun 2010, 22:58
Location: Rīgas rajons, Mārupe

Re: Mans ''burkāns''

27 Aug 2010, 23:02

Dēm šon traka diena, ārdiojos laukos pa sētu, rakos ar lāpstu ne pajokam un pa vidu vēl paspēju salabot pečku, atrast un izjaukt jumta bagažnieku :D tgd ar šitiem dzelžiem lēnām sākās otrā dzīve, nu sāku viņus krāsot :yahoo: doma krāsot viņu melnā un žiguļa oranžā krāsā un būs labs :draugi:

Ā un vēl jautājums. Ir kādas idejas kā varētu nosēdināt vazu? bet tā lai nesit pa kabatu un bez flekša iejaukšanas lūdzu :D:D
Tas tā šodienai
ar labunakti
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Mans ''burkāns''

28 Aug 2010, 08:54

:) Bez flekša un skaidra prāta Žiku nenosedināt...

http://www.moeauto.ru/tuning/trans_002.html
Power is nothing without quattro
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests