Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Gropika 21063

31 Jul 2011, 16:09

Nu, labi, ka tā! ;)
Godīgi sakot, ja VAZu nozog tad parasti vienas nakts braucienam un no rīta ir vai nu nodedzināts, vai atstāts, kaut kur grāvī! :(
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Gropiks
Vazists
Topic Author
Posts: 234
Joined: 17 Aug 2009, 01:50

Re: Gropika 21063

02 Oct 2011, 22:10

Sveiki kolēģi !
Kāds laiciņš ir pagājis un šis tas ir padarīts ,visticamāk ,ka onkām kuri ir par visu orgināļu , domāju ka nepatisk šīs izvirtības ar piekari ko esmu veicis , bet man kā jaunietim tīk viss ,kas ir tuvāks zemei vnk LaY it LoW 8-)
Pa šo laiku ir ari iecelts jauns motorītis pārlasīts ,satirīts un sakrāsots.(kad vēlak ielikšu bildes)
Pagaidām ir šādi :thumbup:
Image
Image
Image
Aizmugurējās atsperes
Image
Priekšējās atsperes
Image

Ps: atvainojos pa kvalitāti fočiks no 94 gada :lol:

Gaidiet drīž būš vairāķ kvalitatīvaku bilžu ,jo padoma ir foto sesīja "Vaz un zelta rudens siguldā"
:yahoo:
ImageImage
 
edijs
Vazists
Posts: 610
Joined: 12 Jun 2009, 13:57
Location: Liepājas raj. Kalvene

Re: Gropika 21063

02 Oct 2011, 22:28

tagt smukāks :D esmu par sedinašanu :Latvija:
Bet kkas ar diskiem jadara, kka nepavelk šita darīšana ka divi dažadi pāri ;)
Bet nu tas jau tikai mans viedoklis, galvenais ka pašam prieks ;)
Tev ir 3 vijumu sēdinajums cik skaitiju vai ne?
Vaz 03
 
User avatar
Gropiks
Vazists
Topic Author
Posts: 234
Joined: 17 Aug 2009, 01:50

Re: Gropika 21063

02 Oct 2011, 22:55

tiešī tā 3 vijumi priekšā un aizmugurē

par diskiemir padomās būs platie bleķinieki un white wall :)
ImageImage
 
User avatar
LilMarkuss
Vazists
Posts: 84
Joined: 03 Aug 2009, 21:20
Automašīna: VAZ 2101
Telefons: 29676114
Location: Jelgava

Re: Gropika 21063

26 Oct 2011, 17:54

Izskatas jau labi , vienigais vajadzetu diskus vienadus !
Все машины ломаются, будь то ВАЗ или иномарка.
Зато наши ВАЗы - это безграничный объект для тюнинга и воплощения своих желаний. Каждый выбирает свой стиль. И мы едины.
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Gropika 21063

26 Oct 2011, 22:15

Sēdinājums izskatās ļoti labi :thumbup: , arī mani tas sāk vilināt arvien vairāk :think: .... taču man ir bažas, ja piem nozāgē tos trīs vijumus un tad sakāpj pilna aizmugure ar čomiem tad visa slodze sanāks uz amartiņiem, teju vai gulēs uz tiem virsū bundža, jo kad man pilna mašīna sakāpj tad aizmugure ir smuki "nosēdēināta" :D
Un vēl kāds ir iespaids uz ritošo daļu ja apfleksē atsperes, es domāju par to, ka atbalsta puntks paliek šaurāks, spiež uz vijuma kantes, ja netiek valcēts nekas
Un skatē tak nelaidīs ar šito cauri, vai ne?

Šie ir galvenie jautājumi ko cenšos noskaidrot lai izšķirots vai sēdināšana ir priekš manis un ja ir, tad kādā veidā, piemeklējot atsperas no citiem auto, vai fleksis edition :/ :Nezinu:
 
User avatar
Gropiks
Vazists
Topic Author
Posts: 234
Joined: 17 Aug 2009, 01:50

Re: Gropika 21063

30 Oct 2011, 13:11

Godīgi sakot es cenšos nelaist nevienu aizmugurē parasti aizspiežu pogas aizmugurējām durvīm un saku ,ka man sēdināts :lol:
tāpat jau vienītī mašīna braucot visi guļošie ir manējie ,lai ari cik lēnām es brauktu parasti noskrapeju izpūtēju , tas viss piederas pie lietas ,tas palielina sēdinājuma efektu .
braucu tādā pašā atrumā kā agrāk tik jaskatās uz ceļa nevajaga laist bedrēs un šķēršļus vajaga apbraukt , nevis laist pa vidu un tad vis būs oky :thumbup: :thumbup:

fleksētie gali atsperēm ir pie bundžas un uz atsperēm nāk tādi ka gumijas riņķi un domāju ka nekas tur netiek spiests uz to kuzavu .
braukšanas prieks nav nekāds ,bet skatīties gan ir patīkami un vēl patīkamāk ir skatīties kā citi apbrīno auto .

Par diskiem , itka var uzlikt tos lietos arī aizmugurē ,bet kā nosēdināju auto aizmugurējais tilts aizgāja uz kreiso pusi apmēram 1cm un strīķējās pastpārņos (lieti diski) ar parastajiem dzelziniekiem viss ir oky :)

domāju ka TA nelaistu cauri ja nu vienīgi kur latgalē :angel: ,jo tas skaitas atsperu bojājums .
ImageImage
 
User avatar
Gropiks
Vazists
Topic Author
Posts: 234
Joined: 17 Aug 2009, 01:50

Re: Gropika 21063

16 Jan 2012, 19:12

Sveiciens visiem vazistiem un vienkāršiem sekotājiem !

Lai topiks naizietu galīgā bezdibenī tad atsvaidzināšu ko nedaudz .
+ Pa šo laiku auto tika mazgāts un pucēts pēc katra brauciena .
+ Tika pie šikākiem uguņiem ( Bi-xenona) un talajos lukturos xenona analoga , gaisma labas. :thumbup:
+ Tika uzstāditas jaunas "NOKIA" ziemas riepas ar radzēm 155/65/13 vadāmība laba , cik vien tā var būt . :brauc:
+ Savā rajonā , centram sniedzu bezmaksas sniega tīrīšanu , jo sniegs šeit pie manis ir līdz sliekšņiem :mrgreen:
Image

Ar prieku varu teitkt ,ka šī bija manam žikam pēdējā ziema , turpmāk tas tiks lietots tikai vasarā .

Pagaidām tas ariī būtu viss , tuvāk vasarai bus kas jauns apsolu 8-)

ieskats kā auto izskatas uz šo brīdi .
15.01.2012
Image
ImageImage
 
grauzejs
Vazists
Posts: 12
Joined: 30 Oct 2011, 15:11

Re: Gropika 21063

16 Jan 2012, 19:38

tā arī bildes no motora nesagaidījām grop :D bet vazs smuks, man patīk :thumbup:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests