Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Wiper VAZ-2103

06 Aug 2010, 21:43

Es to paveicu!
Paldies, Wiper, bija interesanti lasīt! :yahoo:
P.s. CO daudzums atgāzēs brīvgaitā neietekmē degvielas patēriņu slodzes režīmā!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
ervins
Vazists
Posts: 348
Joined: 01 Sep 2009, 10:05

Re: Wiper VAZ-2103

07 Aug 2010, 10:54

es ar izlasiju esejai abas daļas :thumbup: diezgan jautri Jums tur gaajis :D
aa kaa Tev viņam tuvaas gaismas lampaam ar relejs ir?
 
User avatar
wipers
Vazists
Topic Author
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Wiper VAZ-2103

20 Oct 2010, 12:41

Tatad wipers ir atgriezies ar jaunu stastu par to ka tika ieta skate un par to cik vinam daudz vel ir jamacas par žiguli un tehniku kopuma :angel: Tas viss notika jau vairāk kā pirms mēneša, bet tā arī nesanāca tā īsti pieķerties un to visu uzrakstiet.....

Tad nu ta pec BBP nekadi grandiozi parbraucieni vairs netika veikti, ja nu aizbraukt lidz blakus miestam, pilsetai, nu nekas nopietns. Bet nu slimibas lapas terminš riteja uz beigam ar vien atrak un atrak lidz tas bridis bija klat kad vajadzeja but noverstiem šiem trukumiem:
Skates izraksts, kas atzimets ar 2 punktiem:
Tuvas gaismas lukturi nav atbilstoši noreguleti
Nevienmeriga bremžu darbiba
Nepietiekama stavbremzes efektivitate
Nevienmeriga stavbremzes darbiba
Jamaina abu pušu augšejie balsta šarniri
CO sastavs atgazes parsniedz pielaujamo robežvertibu (6.68 )
Vel bija parbrauciens 300km garuma, kura laika atkal nosfila sledžu bloks, kas lika secinat ka tas nav isti normali, paldies forumiešiem par atbildem šaja zina, lai gan es papildus releju neieliku, bet nomainīju H4 atpakaļ pret vecajām oriģinālajām lampām, protams nav tik spožas kā H4, bet nu vismaz slēdži nekūst kopā :draugi:

Lampas sareguleju pie coma, bet tikai tuvas, vai nu mes nerubijam ka jaregule talas, vai ari tas padomju aprats ar kuru mēs procedūru veicām nebija paredzets lai reguletu talas :D

Bremžu darbibai nomainiju aizmugures bremžu cilindrus uz pašregulejošajiem, vecie bija labi iekocejuši, kaut ari necik sen bija likti jauni, sava jaunibas naivuma cereju, kas tas atrisinas problemu, jo loki likas vel loti labi un pirmaja novertejuma, salidzinot ar jaunu nelikas nodiluši :wtf:

Rokenes trosite tika uzlikta pilnigi jauna, pietam nevis tada kur plika trose staiga, bet trose ir iekauseta plastmasa un tad plastmasa staiga pa plastmasu, teoretiski mazakas iespejas vinai ierūsēt gandrīz ka Eiropā :D

Šarniri ari tika pilnigi jauni uzlikti

CO pirms skates iebraucu servisa kur par 4,5Ls noreguleja ka vajag, ok regulešana bija pagalam vienkarša benzina padeves skruve tika ieskruveta biki dzilak, atškiriba no ta, ka to vareja paveikt majas- izputeja bija zonde kas vislaik radija CO procentualo daudzumu, so vareja noregulet ta zolidi, jo ari parlieku zema benzina padeve, ka zinams nav labi

Tad nu viss itka izdarits, bet rucniks tik un ta praktiski nenema, bet bremzes škita plus minus vienmerigas. Aizbraucu uz skati, protams pedeja slimibas lapas diena. Viss ok, iznemot liktenigas bremzes, nekas nav mainijies, ok darba bremzes pakalejajai asij drusku labakas un viss, bet ari nevienmerigas. Nu neko lapa zaigoja 3 2nieki par bremzem un tas ari viss, laika noverst vairs nebija, kas nozimeja, ka nakama reize bus jaiet pilna apskate :cry:

Ta nu tas viss palika vel kadas 2 nedelas, bet bija doma dabut jaunus barabanus, jo vecie bija baigi padilushi un mani bija sajuta ka tur tas suns aprakts. Un tad nu sagaidijas ka esot Riga vel pirms skolas sakuma (jo LU redz macibas sakas tikai 6. septembri) izdevas iegadateis pilnigi jaunus barabanus no lietotaja Micuks, par ko vinam liels paldies, jo tagad mana žiga bremžu sistema ir perfekta :yahoo: Pie reizes ko nu tur daudz, pakjeru bremžu lokus jaunus ari, jo ja jau jauni barabanu, tad nu lokus ari prasas jaunus, kaut vecie man joprojam likas OK. Panemu lokus bez ekscentriem, jo man tachu regulejamie cilindri virsu 8-)

Tad nu saku montet virsu, radas problema, trauceja tas stienitis uz kura bazas virsu loks ar ekscentru, radas ari dilemma frezet loka dzelži vietu, kas apliecas ap to stieniti, vai nafig flekset to stieniti nost. Nosliecos par labu ka jafreze loka blekis (neprasiet, pats nezinu kapec tieši šis variants :D ) bet nu ta ka esmu "cilveks tehnika" iefrezeju pa maz un sanaca ta, ka montejot kopa loks pacelas taka uz augšu un atspiedas pret to stieniti uz ka maucas loks ar ekscentru, rezultata nobloket bremžu barabans pret kura iekšmalu atspiesta loka metala mala (ceru ka spejat vizualizet ko es izdariju, ja ari nespejat tad tas nebutu liels brinums jo tam ir nepieciešama "ipaša meistariba")
Tad nu ar tadu sabloketu apbraucu kadu loku, kartigii uzkarseju ratu un sapratu, ka nav isti laga labi ka biju uzlicis veco barabanu, jo jaunais vispar negribeja bazties virsu, nospriedu, ka vecais padilis un bus vieglak uzdabut un ar kaitigu klapešanu to ari paveicu, ka saka visu var atrisinat ar fizisku speku, ja kaut ko tomer nevar , tatad tu pieliec par maz fiziska speka :D Noraujot tika secinat ka spiežot bremzi loka metala kante (vai ka vinu nosaukt? mu tā kuru es apr maz biju iefreezeejis) uzslidejusi uz ta metal stienīša kur vajadzēja bāzties virsū ekscentram, kuru es biju atstajis domajot, ja nu rodas vajadziba pec lokiem ar ekscentriem, un negribešana bojat originalu. Un loka areja mala, kur beidzas tas bremzejošais materials tik striketa pret barabanu.

Zinu , ja tiri mulkigi, bet nu kas tik negadas kad visu dari pats un tetinš nestav blakam un nebaksta ar pirkstu ko darit :ugeek:
Tad noravu tos lokus nost, un izflekseju tur kartigu coberi. ta ka no way, ka vinš skaras pie tas štruntaina stieniša. Izdariju ta ar visiem lokiem, labi ka uzkarset paspeju tikai 2 jaunos ne visus 4 lokus tik daudz prata pietika :D Bet labi ir tas ka netika nekas pārogļots un loki netika norakstiti :)
Tad nu sapestiju visu kopa un wualaa, barabani uzliekas viru bez speka ar kustinašanu vien, tas jau priece, pievelkam ruciti, tas ari šepte, priiks kur tu rodies. Nebija paredzets manam dzit skati, tas bija otra plana Jancuka 2104 bija pedeja slimibas lapas diena pienakusi so ta bija man prioritate. Bet nu pie šada iznakuma radas keceriga doma dzit abus vazus uz skati :think:
Kad abi žiguli 2. septembra pecpusdiena bija uz stripas devamies uz Madonu dzit skati. Taka man viendienniecu limits bija izsmelts, tad darijam ta, ka ar jancuka 2104 vilkam manejo, nezinu vai ta vareja, bet nu ja butu problemas ar mentiem tiktu apelets pie vinu sirdsapzinas ka mes velkam viens otru uz skati :angel: Viss gaja gludi, mentus nesatikam, so atvieglojums :)
Mani bažīgu darīja bremzes protams un ari atpakalgaita, kas isti nedega, bet kamer mašina bija uz bedres garaža tika konstates ka atpakalgaitas gaisma visa problema ir vadina kurš pie karbas stiprinas, tas bija tads lodzigs un medza zaudet kontaktu, biju jau rekinajies, ka bus pirms braukšanas skate jalien un "japacakare vinš" bet vis bija ok, so man nevajadzeja to darit, labi vien ir jo ara gaza lietus.

Interesanti bija ar Janchuka 2104 ko dzinām pirmo, bet ne par to stāsts šoreiz :) Manam viss istrādāja kā nākas, bremzes bija vnk ideālas, vēlreiz paldies Micukam par barabāniem un ļoti pieņemamo cenu :draugi:. Par bremžu darbību tiešām bija prieks bet tad pienāca purināšanas reize un tad inspektors piesējas šoreiz jau labajam apakšējajam lodbalstam, prasīja vai tad iepriekš nekas nebija teikts, ka Tomēr ir brīvkustība un tā, es teicu ka ē, jo tā arī bija, par lējējiem vis bija tip OK, tad viņš paskatās tur info tipa cik esmu nobraucis pa šo mēnesi, uz saka aa tika 125km nu itkā nevajadzēja viņam beigtas pa tik mazu nobraukumu, man bija šoks, jo nezinu kurus mērījumus viņš skatījās, bet viņš nieka 1000km bija nepiefiksējis, jo paties'bā bija 1125 :D Bet nu neko, tas sīkums, otrs sīkums tālie bija arī viens augšā viens, lejā, jo to redz mēs nevarējām noregulēt, laikam būs pret sienu plus mīnus tas normāli jāizdara :) Bet inspektors bija tīri sakarīgs un manam žigulītim jauna skate :yahoo: , pietam zilā krāsā, kā reize pieskaņota auto krāsai, tavā vecā zaļā nu galīgi ar zilu negāja kopā :D

Tādi bija mani piedzīvojumi ar skates dzīšanu, drīz pēc tam braucu uz Rīgu un elligi laba sajūta braukt savā žigulī pa Rīgas centru klausīties AC/DC uz skat\īties kā cilvēki Tevi bilde'ar saviem mobīlajiem :brauc:
Un pa Rīgu patiesībā ir tik bailīgi braukt īpaši ja tā ir tikai otrā reizei galvaspilsētā, liela daļa braucēju ir sooo stresaini, agresīvi un negatīvisma pilni, taču ir protams arī laipni un žiguļus mīloši, kas paskatās pasmaida un pamāj :)


Tagad žigulītis dzīvo garāžā un gaida mani, kad es nedēļas nogalēs atbraucu un izmetu apli, aizbraucu līdz blakus miestam, vai tā ,maigi pašķērēju pa grants ceļiem, zinu ak nevajadzētu viņu lauzt, taču ja ir kardāns un tādi ralija ceļi kā manā krajā, es vnk nespēju pretoties kārdinājumam iespiest pedāli grīdā un izbaudīt sānslīdes šarmu, esmu taču tikai cilvēks :P Nav vēlmes vinju turēt Maskačkā zem loga, kā arī liet bāka lai brauktu uz centru un tad ietu 20min ar kājām līdz skolai, ja ar sabiedrisko tas ir daudz ātrāk (ātrāk ierēķinot attālumu, kas jāmēro ar kājā no bezmaksas stāvietas teiksim pie arēnas Rīga, jo man nav tāda piķa lai turētu pie skolas pa 2ls stundā ibio))un ērtāk, ok mani ziģuļa beņķi ir soo ērtāki par fkin troljuku, bet tas tā :D

Laipni aicināti apliecināt savu izturību, ja šī eseja tik tiesām ir izlasīta no A-Z :roll:
Last edited by wipers on 22 Oct 2010, 13:32, edited 1 time in total.
 
User avatar
ervins
Vazists
Posts: 348
Joined: 01 Sep 2009, 10:05

Re: Wiper VAZ-2103

20 Oct 2010, 15:44

es izlasiju :thumbup: man tik dusma bisk uz tiem inspektoriem skatee ka sitaa jau kuro reizpeec kaartas iz4akaree, man ar driiz buus atkal skate jaaiet :)
 
User avatar
Raivisss
Vazists
Posts: 284
Joined: 17 Jul 2009, 12:21
Automašīna: VAZ 2106/Audi 80/Audi 80 avant
Location: Rūjiena/Valmiera

Re: Wiper VAZ-2103

20 Oct 2010, 18:34

par atgāzēm...kad pirku savējo opis teica ka vienmēr lielas atgāzes,nu neko pirms skates es to skrūvīti 2 x apgriezu un man co% 0,15 :D
... un jā izlasīju no A-Z :thumbup:
super lux
 
LabaisVazists
Vazists
Posts: 137
Joined: 24 Sep 2009, 17:21

Re: Wiper VAZ-2103

20 Oct 2010, 19:10

Stiklu jau dabūji? :D
P.S Izlasīju no A līdz Z :)
 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: Wiper VAZ-2103

20 Oct 2010, 20:19

Ir inčīgi, besī tik to detaļu kvalitāte...
Un katrā apskatē kas cits - tas arī interesanti :shifty:
Bez paraksta.
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Wiper VAZ-2103

20 Oct 2010, 21:32

:crazy: Es ta arī neiebraucu ,tu dabuji vel vienu slimibas lapu? :eh:
Power is nothing without quattro
 
melnis
Vazists
Posts: 546
Joined: 24 Jun 2009, 17:21

Re: Wiper VAZ-2103

21 Oct 2010, 21:34

Paveicu. Nekas šausmīgi garš tur nav, jo to nosedz ieintriģētība. Veiksmi :clap:
 
User avatar
wipers
Vazists
Topic Author
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Wiper VAZ-2103

22 Oct 2010, 13:42

:crazy: Es ta arī neiebraucu ,tu dabuji vel vienu slimibas lapu? :eh:
Atvainojos, aizmirsu pašās beigās pierakstīt, ka inspektors tomēr bija saprotošs un skati es izlaidu :)
p.s tagad izlaboju, lai no stāsta ķlust skaidrs, ka tiku pie skates :thumbup:
Stiklu jau dabūji? :D
P.S Izlasīju no A līdz Z :)
Aaaa un jā piedod, aizmirsu pieminēt, šito jau vajadzēja pieminēt pie ierpieksējās esejas, kad stāstiju par to, kas sadrīts pirms BBP :?
Jēj labojums izdarīts, tagad arī Tu esi vienā no manām esejām :) Paldies par stiklu, tiešām labs, bez švīkām, un man lielāks komforts braukt :draugi:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests