Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Janisz
Vazists
Topic Author
Posts: 178
Joined: 11 Jul 2010, 16:05
Automašīna: VAZ 21013
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans BA3 21013

07 Jan 2012, 20:27

Par atsperem domaju ka jazaga vismaz 3 vijumi gan priekšā gan pakaļa, jo divi ir par maz;) Un itkā runā ka pakaļa vajag likt ņivas atsperes :D
Un par diskiem, vajag 4 žika un 4 cita modeļa 13niekus diskus(es ņēmu vw passaat diskus) un tad jagriež un jametina,vari pats darit(bet tadus te daži indivīdi apsmej) un vel var dot citiem metināt(tad tu skaitisies reālāks :D ), cik esmu dzirdejis ņem no 5-10 ls par diska uzmetinašanu.
a nevar ņemt visus četrus žiguļa diskus? : D
un kur ir tie onkuļi, kas pa tik lētām naudām man viņus uzmetinātu? :)

Par Lienes ielas cenām nezinu. Priekšā der no Ņivas, GAZ 24 (jāapzāģē, lai izskatītos priekša zemāka). Aizmugurē der no 2.žiguļa, Audi 100/A6, bet būs jāapzāģē. Vēl der no Ford Sierra,Scorpio un kādiem Mercedes un Audi kupejām. Gan jau vēl kādi varianti pastāv. Volgas atsperes jaunas pirku divas zem 20 Ls, lietotas divas no A6 samaksāju 20 Ls. Bet tas bija pirms trim gadiem.
hmm, bet tad kāda jēga ir ņemt un pirkt vēl cita modeļa atsperes, ja jāzāģē būs anyway? ar ko tas ir labāk, nekā vnk apzāģēt esošās atsperes?
 
Andris vaz
Vazists
Posts: 174
Joined: 29 Nov 2010, 21:46
Location: Ogre

Re: Mans BA3 21013

07 Jan 2012, 20:47

Man ir no veca ford scorpio eligi labi izskatas bet loti cietas
 
User avatar
Janisz
Vazists
Topic Author
Posts: 178
Joined: 11 Jul 2010, 16:05
Automašīna: VAZ 21013
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans BA3 21013

07 Jan 2012, 20:52

http://bit.ly/yw8WFb
http://bit.ly/yONYDH
http://bit.ly/AzaEQt
http://bit.ly/wnJ3GM
kaut ko šitādu gribētos dabūt, latvijā kkas tāds vispār ir atrodams?
 
AB_2101
Vazists
Posts: 93
Joined: 10 Jun 2009, 14:37

Re: Mans BA3 21013

07 Jan 2012, 21:10

Par Lienes ielas cenām nezinu. Priekšā der no Ņivas, GAZ 24 (jāapzāģē, lai izskatītos priekša zemāka). Aizmugurē der no 2.žiguļa, Audi 100/A6, bet būs jāapzāģē. Vēl der no Ford Sierra,Scorpio un kādiem Mercedes un Audi kupejām. Gan jau vēl kādi varianti pastāv. Volgas atsperes jaunas pirku divas zem 20 Ls, lietotas divas no A6 samaksāju 20 Ls. Bet tas bija pirms trim gadiem.
hmm, bet tad kāda jēga ir ņemt un pirkt vēl cita modeļa atsperes, ja jāzāģē būs anyway? ar ko tas ir labāk, nekā vnk apzāģēt esošās atsperes?[/quote]

Tas ir atkarībā, ko gribi iegūt. Ja gribi tikpat mīkstu mašīnu, viens pats un gribi labu izskatu, tad vari zāģēt oriģinālās atsperes. Taču, ja vēlies lai mašīna nesvārstītos uz līkumiem, labi izskatītos un esi ar mieru zaudēt komfortā, tad var likt kādu no manis nosauktajām atsperēm, jo tās ir vairāk vai mazāk cietākas par oriģinalajām atsperēm.
 
edijs
Vazists
Posts: 610
Joined: 12 Jun 2009, 13:57
Location: Liepājas raj. Kalvene

Re: Mans BA3 21013

07 Jan 2012, 21:19

4 žika diski īsti nebus lāga, jo viņi ir šauri un iekšmala arī pašaura un disks nesanak pietiekami plats ;) ir tādi 'vīreļī kas par tadam naudam metina, ir tikai japamekle, es sev pats metinaju, bet citam negribas metinat lai pec tam nav kkada diršana ka piemetinata mala nedaudz met vai kka ta ;)
un par tam atsperem iz jaizverte pa cikiem taisies braukt, jo ir ta ka teica ka ja parak nosedina un grib braukt ar pilnu auto, tad oridžinal atsperes ir par mikstu, toties ja paņem no kkada a6 tad skaidrs ka viņas ir cietakas, jo a6 tak ir liels automobilis :D
Vaz 03
 
User avatar
Janisz
Vazists
Topic Author
Posts: 178
Joined: 11 Jul 2010, 16:05
Automašīna: VAZ 21013
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans BA3 21013

04 May 2015, 08:53

Sveiciens.
Ļoti sen nekas šeit nebija rakstīts, jo ļoti ilgi žigulis nostāvēja pus-sataisīts - ievilkās krāsošāna(uz gadu +/-), un pēc tam arī uz gadu atlikās līdz galam salikšana.
Šobrīd žigulis ir uz 80-90% gatavs tāds, kādu es viņu gribēju redzēt, ir doma rakstīt lielo eseju par visu :D
Pagaidām ielikšu tās bildes, kas vairs neeksistē internetos, kas atrodas pirmajā postā, piemēram, lai var redzēt, kāds bija sākumā, un tad jau sekos stāsts ar iztrūkstošiem fragmentiem līdz pat šodienai :D keep checking this topic soon.
 
User avatar
Janisz
Vazists
Topic Author
Posts: 178
Joined: 11 Jul 2010, 16:05
Automašīna: VAZ 21013
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans BA3 21013

05 May 2015, 23:15

Labs vakars.
Laikam mēģināšu visu iepostēt kaut kādā daudz maz secīgā veidā visu sarakstīt, visu ko pa ceļam izlaižot.
Iesākšu ar bilžu sēriju no bremžu sistēmas remonta kādā ķengaraga pagalmā 2011. gada jūnijā:

Image

Image

Image

Apskates iešana laikam ar žiguli gandrīz vienmēr ir piedzīvojums. Šoreiz bremzes bija sataisītas, tikai bija pārsteigums ar mašīnas absolūtu nelekšanu pēc uzlīmes dabūšanas un tā nu mēs viņu ar svaigu skati uz gadu izstūmām no CSDD stacijas(nu un ar vadiem palaidām un braucām uz lienes ielas veikalu bez gaismām).
Vispār viņam bija ik pa laikam tās lekšanas problēmas, beigās izrādījās vainīgs starteris, nevis akumulators vai aizdedze(jebšu tā vieta kur liek atslēgu startējot).

Next - 2011. gada ziema, 26. decembris, -30 grādi. Es un wiper. Metināšana un EHR. Lai bildes runā, bet nu karoč bija izpuvusi grīda vienā vietā, kur sita dubli, un mēs tāpat kā iepriekšējie remontieri iemetinājām plāksni, bet papildus tam arī..vēl vienu ''elementu''. Par remonta izpilīdjumu neheitot, viss bija sen un varbūt ne taisnība.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Turpinājums sekos, jo nezinu, cik bildes vienā postā var likt.
 
User avatar
Janisz
Vazists
Topic Author
Posts: 178
Joined: 11 Jul 2010, 16:05
Automašīna: VAZ 21013
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans BA3 21013

05 May 2015, 23:30

Nākošo vasaru 2012. gadā es ar sauļuku braukāju priecīgs apkārt, un tad bija mega dilemma - ko vispirms - sēdināt vai pārkrāsot..izvēlējos pārkrāsošanu, bet vēl joprojām neesmu drošs, vai tā bija īstā izvēle, ņemot vērā, kā tas viss process izvērtās.

Tātad, sākumā šis tas tika pārmetināts, paldies wiperam:

Image

Image

Image

Image

Image

Visu slīpējot atklājās, cik ļoti nabags ir bijis mīcīts un špaktelēts..diemžēl viss man nav bilžu formātā saglabājies, taču te pāris bildes ieskatam:

Image

Image

Image

Image

Uz durvīm un jumta varēja saskaitīt kā koka gadskārtas kādus 3 dažādu krāsu slāņus, un es domāju, ka jumts ir no cita žiguļa. Tikai nafig tad uz viņa ir uzšpaktelēts kāds 1cm kārtas...nu nezinu, bet daudzos brīžos ar šo auto radās jautājums ''nafig'' tā ka..nu jā :D

Tad tas viss process uz kādu gadu apstājās, šīs abas ''summertime sadness'' bildes jau ir uzņemtas 2013. gada vasarā, kad viņš tāds turpināja stāvēt:

Image

Image

Bet tad, absolūti neticamā kārtā kaut kas sāka kustēt, dabuju sakrāsotu žiguli(protams, ne perfekti) (2013. g. oktobrī), un sākām ''līmēt'' kopā. Kaut kas pa ceļam bija pazudis tulkojumā, bet nu kaut ko jau saštellējām.
Pēdējā bilde šķiet no tā rīta(jau 2014.), kad bez lampām(fiziski esošām mašīnā, ne tikai nedarbojošām) mērojām ceļu no madonas uz mētrienu, kur +/- salikām žiguli. Tas viss, lai ar viņu bez salona apšuvumiem, nedarbojošiem pagriezieniem, pusdilušām riepām, bez viena gabarīta, karājošiem vadiem salonā..brauktu uz 110km/h rally stilā uz jēkabpili un dzītu skati, sestdienā, pēdējā mirklī. Un par brīnumu uz mēnesi dabuju ar aptuveni visiem divniekiem :D

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Šeit jau skaists un ar skati uz mēnesi:

Image

Image

Image

Nākošajā postā būs jau 2015. gada etaps.
 
User avatar
Janisz
Vazists
Topic Author
Posts: 178
Joined: 11 Jul 2010, 16:05
Automašīna: VAZ 21013
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans BA3 21013

05 May 2015, 23:50

Šogad agrā pavasarī tika sakontaktēts elektriķis, kas tika galā ar elektro gļukiem, īssavienojumiem, utml.
Uzreiz pēc tam štukoju par diskiem un riepām - sadabuju mazlietotas barum riepas, ļoti laba stāvokļa diskus(2 sterili bija, 2 labus dabuju), un tad devu uz pulverkrāsošanu, kā arī iepirku whitewalls un kameras. Tas viss komplekts tika saštellēts un uzmontēts aprīļa pašā, pašā sākumā, pirmajos datumos, skati gan nedabuju pat uz mēnesi, jo pirmssvētku dienā csdd bija jau aizvērušies ap četriem. Bildes:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Visādi varianti bija disku krāsām..bet nu beigās paliku pie ''nutellas'' :D

Ar ļoti labu draugu palīdzību sauļuks tika pie foršas uzlīmes:

Image

Nākamais solis pēc apskates bija sēdinātās atsperes un amortizatori, kur viss gāja pat daudz maz gludi ar uzstādīšanu, bildes nedaudz no procesa un gala rezultāts:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Varbūt kaut kur kaut ko ne pārāk sīki izstāstīju, bet ja nu kādi jautājumi, droši prasiet un komentējiet.

P.S. - var sarunāt fotosesiju Jūsu auto : )

Image

Image

Image

Image

Image

Image
 
User avatar
Ogre
Vazists
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Mans BA3 21013

06 May 2015, 01:41

Bildes ir ļoti labas :thumbup: auto arī spīd un laistās, taču baigi lec acīs tās vadītāja durvis. Tāda starpība, jo metinājāt citu spārnu?
Uz sliekšņiem taisījāt apakšā 10cm grubuli vai man tikai izskatās?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests