Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
RitvarsBB
Vazists
Topic Author
Posts: 30
Joined: 28 Feb 2012, 17:04
Automašīna: VAZ 2101
Location: Birzgale-Ogre

Re: Praktiskais LV

17 Jan 2013, 20:21

Nebiju iedomājies ka man būs jāuzklausa kritika par to ka vēlos atjaunot žiguli :lol: , varu tik ar lielu + piekrist Melnim :Latvija: , tā kā nav daudz te ko diskutēt kas ir un kas nav izdevīgi jo cik cilvēku tik arī viedokļu :problem:
 
edijs
Vazists
Posts: 610
Joined: 12 Jun 2009, 13:57
Location: Liepājas raj. Kalvene

Re: Praktiskais LV

17 Jan 2013, 21:06

Es jibu šitā mūsdienu jaunatne, noperc gatavu,kam tev čakars, šitas šrots utt!!!
da p** jūs zirgs un deviņi pērkoni, ja cilvēks ir gatavs taisīt,tad vajag atbalstīt un uzmundrināt!
Galu galā šitā tak ir Vazu kopiena kurā savejie būtu jāartbalsta,ne?
Esmu cēlis stipri sūdīgākus eksemplārus(mans 2103,Capri) un nevienā brīdī neviens nerēķināja cik tas ir izdevīgi-tas ir hobijs un viss!!



un kurmi ja tu esi no liepājas tad es zinu tavus "projektus" :thumbdown:
Vaz 03
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Praktiskais LV

17 Jan 2013, 21:28

Es jibu šitā mūsdienu jaunatne, noperc gatavu,kam tev čakars, šitas šrots utt!!!
da p** jūs zirgs un deviņi pērkoni, ja cilvēks ir gatavs taisīt,tad vajag atbalstīt un uzmundrināt!
Galu galā šitā tak ir Vazu kopiena kurā savejie būtu jāartbalsta,ne?
Esmu cēlis stipri sūdīgākus eksemplārus(mans 2103,Capri) un nevienā brīdī neviens nerēķināja cik tas ir izdevīgi-tas ir hobijs un viss!!



un kurmi ja tu esi no liepājas tad es zinu tavus "projektus" :thumbdown:
Par piemēru,mēs darbā atjaunojam smagajiem piekabes.Kad es viņas ieraudzīju cik caurrūsējušas viņas ir,es būtu aizvedis viņas uz Tolmetu taisnā vīlē,šefs teica,būs OK un ir arī,visas sataisītas un visas ripo bez bēdām.Un galā tas esot lētāk,kā nopirkt visu gatavu un Tu zini ko Tu esi tur ielicis un ko vēl neesi!
Katrā ziņā katram savs!
Arī man patīk gatavas lietas,bet tomēr pielikt savu darbu,laiku un naudu sniedz lielāku gandarījumu un baudu pēc tam braukt!
Veiksmi darbos!
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Praktiskais LV

17 Jan 2013, 22:00

Visu vajag ar prātu darīt ;)
žigulis drošības ziņā nav tas labākais un ja tas vēl ir sametināts/salāpīts kā vecas zeķes tad pat pie maziem krešiem paliek 2-3x bīstamāks!
Tas protams attiecas arī uz citiem auto!
Tā kā visu ar prātu, galvenais, lai virsbūve nav sapuvusi konstruktīvi nesošajās vietās, aizlāpīt kādu caurumiņu, kur grīdā vai sliekšņos būtu sīkums, pārējo var salabot vai uzlikt jaunu.
 
RitvarsBB
Vazists
Topic Author
Posts: 30
Joined: 28 Feb 2012, 17:04
Automašīna: VAZ 2101
Location: Birzgale-Ogre

Re: Praktiskais LV

07 Apr 2013, 20:20

Beidzot arī manos laukos ceļš ir atkusis un šodien varēja izbraukt līkumu, visiem garāmgājējiem braucot garām uz reiz bija manāms smaids sejā :D , vai nu dēļ tā ka man nebija salona un aizmugurējā stikla vai arī vienkārši viņi apbrīnoja manu spēkratu
Pa šo laiku tik nomainīju abus sajūga cilindrus lai varu izbraukt no pagalma , beidzot paveikti iepriekšējie darbi un var dzīt savu žiguli un remontēt uz ilgāku laiku (: , solīdi izņēmu aizmugurējo logu, bāku un izņemts viss salons.

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php? ... .jpg[/img][/url]
 
User avatar
4ebura6ka
Vazists
Posts: 278
Joined: 11 Jul 2012, 20:50
Automašīna: ....
Telefons: 28205546
Location: Babīte

Re: Praktiskais LV

07 Apr 2013, 20:26

Galvenais nepadodies un FUCK HATERS :thumbup:

Veiksmi turpmākajos darbos :)
 
RitvarsBB
Vazists
Topic Author
Posts: 30
Joined: 28 Feb 2012, 17:04
Automašīna: VAZ 2101
Location: Birzgale-Ogre

Re: Praktiskais LV

07 Apr 2013, 20:33

Ir iepirkti arī jauni aizmugurējie spārni , brile un bagāžnieka grīda ... sāksies pinķerīgais darbs ar veco spārnu noņemšanu :D
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php? ... .jpg[/img][/url]
 
RitvarsBB
Vazists
Topic Author
Posts: 30
Joined: 28 Feb 2012, 17:04
Automašīna: VAZ 2101
Location: Birzgale-Ogre

Re: Praktiskais LV

07 Apr 2013, 20:38

Galvenais nepadodies un FUCK HATERS :thumbup:

Veiksmi turpmākajos darbos :)
Heiteri nedaudz gan dod pa nerviem :D bet pareizi tu saki :D

Paldies :draugi:
 
User avatar
WalfsM
Vazists
Posts: 16
Joined: 18 Oct 2014, 21:12
Automašīna: VAZ 21061 83'

Re: Praktiskais LV

02 Feb 2015, 18:59

Viss apstājies vai kkas notiek? :)
Image
 
meršažigulis
Vazists
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: Praktiskais LV

04 Feb 2015, 00:52

Piekam šie paštaisītie reti, kad tiek sataisīti , un pat ja tiek, tad vērtibas tiem nekādas.
Nesapratu, ko tu domāji ar šiem vārdiem. Ja vazu sataisa tiešām baudāmu, tad, pirmkārt, vērtība tur nevar nebūt. Otrkārt, tā vērtība, ka viss ir paša darīts, nevis nopirkts.
Vot uztaisi visu, kā gribi, kā vajag, visu no jauna saliec. Tās sajūtas, kad vari BEIDZOT piešķilt sevis saliktu motoru, vai izbraukt pa pilsētu ar svaigi krāsotu un nospodrinātu žiguli. Šito sapratīs tikai tie, kas ir darījuši nevis ņēmuši gatavu. Nevar beigt priecāties, kā kāds laimes lācis, tu vienkārši smaidi.

Žigulis daudziem ir vaļasprieks vai atmiņas, tāpēc naudā to tā vienkārši nemaz nevar rēķināt.

šim cilvēkam es piekrītu!
nekāda nauda nevar atsvērt to gandarījumu ko sniedz apkārtējo smaidi un īkšķīši :thumbup: ,ko cilveki rada uz ielas ieraugot...
braucu latvijas rallijā historical ieskaitē pienāca klāt Pīlēns un Vaariņš pieredzējuši puika un teica veči jms ir vissmukākais žigulīts! tur grūtu slēpt gabdarījumu ...
te tiek gatavots dzinējs oranžajam vaziņam mana!
vai kāds to var novērtēt naudas izteiksmē untas ir tikai sākums..
http://fotki.lv/lv/edyy/959636/

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests