Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
Ruu@uto
Vazists
Posts: 396
Joined: 27 Jan 2011, 15:19

Re: xtuning MOSITIS 2140

06 Jun 2013, 09:12

nez vai tā bija lasīju bišk savādāk, :mrgreen: man kjau liekas šitas ir no sērijas cik atceros
==========================
Palasi grāmatu "Москвичи на Москвичах", jautājumu vairs nebūs ... :D
 
User avatar
richa33
Vazists
Topic Author
Posts: 36
Joined: 21 Apr 2012, 00:15
Automašīna: xtuning MOSKVICH
Telefons: 26036223
Location: brivibas gatve 261 teika /riga
Contact:

Re: xtuning MOSITIS 2140

06 Jun 2013, 18:46

Smuks mosīts..
White walls vaig kā ēst ;)
Un video izskatās kad šofera durvis nau ciet ;)
white walls nebus gan jo bus 16 collu dzelzs diski iespejamas ar plauktu atkariba ka platuma vini man lidis del sedinajuma un bus diski hrometi ar zemo profila riepam
http://xtuning.lv/ AUTOSIGNALIZĀCIJAS(kasko),CENTRĀLĀS ATSLĒGAS,AUTOELEKTRIĶA PAKALPOJUMI,RIEPAS,MONTĀŽA,TŪNINGS,JAUNAS REZERVES DALAS
 
User avatar
richa33
Vazists
Topic Author
Posts: 36
Joined: 21 Apr 2012, 00:15
Automašīna: xtuning MOSKVICH
Telefons: 26036223
Location: brivibas gatve 261 teika /riga
Contact:

Re: xtuning MOSITIS 2140

24 Jun 2013, 19:48

UN TA MES IELIGOJAM :)
Image
Image
Image
http://xtuning.lv/ AUTOSIGNALIZĀCIJAS(kasko),CENTRĀLĀS ATSLĒGAS,AUTOELEKTRIĶA PAKALPOJUMI,RIEPAS,MONTĀŽA,TŪNINGS,JAUNAS REZERVES DALAS
 
User avatar
skalins
Vazists
Posts: 484
Joined: 09 Dec 2012, 12:03
Automašīna: 21063

Re: xtuning MOSITIS 2140

25 Jun 2013, 06:59

Ir labs!!!
 
kopikas
Vazists
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

Re: xtuning MOSITIS 2140

21 Jul 2013, 22:54

atklaati runaajot sito gribeetos dziive redzeet , diezgan pa smuko.
 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: xtuning MOSITIS 2140

22 Jul 2013, 21:32

Pagājušonedēļ manīts dzīvajā. Dzīvē izskatījās vienkārši super.
Lai izdodas iesāktais!
Bez paraksta.
 
User avatar
swayzak
Vazists
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: xtuning MOSITIS 2140

22 Jul 2013, 22:10

es pirms ppāris nedēļām redzēju mētājamies kautkādā daudz dzīvokļū ēku pagalmaa Sesku ielā
:mrgreen:
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
User avatar
swayzak
Vazists
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: xtuning MOSITIS 2140

22 Jul 2013, 22:18

man stāstija, ka kautkādā forumā ir info par tavu moskviča stabiliztora stieni :geek: :twisted:
kāds varbūt manījis, kur un var iemest linku :mrgreen: :?: :?:
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
User avatar
richa33
Vazists
Topic Author
Posts: 36
Joined: 21 Apr 2012, 00:15
Automašīna: xtuning MOSKVICH
Telefons: 26036223
Location: brivibas gatve 261 teika /riga
Contact:

Re: Richa MOSITIS 2140

08 Jan 2014, 19:58

.
Last edited by richa33 on 27 Jul 2014, 03:06, edited 1 time in total.
http://xtuning.lv/ AUTOSIGNALIZĀCIJAS(kasko),CENTRĀLĀS ATSLĒGAS,AUTOELEKTRIĶA PAKALPOJUMI,RIEPAS,MONTĀŽA,TŪNINGS,JAUNAS REZERVES DALAS
 
User avatar
richa33
Vazists
Topic Author
Posts: 36
Joined: 21 Apr 2012, 00:15
Automašīna: xtuning MOSKVICH
Telefons: 26036223
Location: brivibas gatve 261 teika /riga
Contact:

Re: Richa MOSITIS 2140

27 Jul 2014, 03:05

gribu bisku visiem apstastit ko klusiba esmu sadarijis:D respektivi ziema mosits nebrauca bet tika citigi skruvets tika nomaints viss ko iespejams samainit ritosaja, iegadati skaisti jauni hroma spoguli apstradata grida utt :
seit redzam ari to ka rginalais dzinejs tika parlasits jau velnsvinzin kuro reizi,jo klokene netureja elosana pisas katra zina pie tam modifikacijam ka meginaju izpiest pedejo sulu ara ko var dabut no dzineja....skate puisiem bija ko pabrinities protams viss tika salits ka orginali,visa hadene jauna nelietota,apakasa perfekta viss izcili nav pat 1 ko ielikt par koroziju, motors sterils no a lidz z,bet man ielika protams vecako parbaudit, nav jabrinas pec ta ka tika slipets spridzinats pa rigu,protams skate siem aizdomas ka tur kkas nav tirs un beigas vinam nepatika laikam ka viss tik labi un mani cut cut pievila atgazes un iepisa man 2 un ej majas,,,respektivi no serijas piegriezu vel so to aizvedu valdemaram karburatru guru un izgaju ....
ar bildem paskopi jo vairak tika darits nevis bildets,paldies liels Puteklim par to ka palidzeja man sniegt dzimsanas diena diena davanu - skati mositim ravamies brivdienas, vienkarsi no life ,pa tris dienam gulejam laikam 7 stundas kopsuma :D bez vina un protams draudzenes palidzibas man nebutu tada idela davana :D
Image
Image
Image
Image

respektivi talak protams skate izieta laizam atpakal pie zemes jo ar sedinajumu nevar iziet neesat jau redzejusi coiloveru lagas atsperu,vai ko tadu prieks moskvicha :D liekam visu atpakal izpludi atpakal veberu pareguleto lidz ruckai ,dazreiz bija pat tadi burkani ka ar 3 bremzejot ka pasam bail palikas lidz saku jau piedurties ar to :D
Image

nu neko ilgi ta nepabraucu lidz mani nervi bija sabeigti,atkal dzinejam dzenis draugs atnaca ciemos ,sajuga kurvis jau saka izbeigties,karbas kulise visam pielika vienu lielu treknu punktu tam visam cakaram,
un saku domat ka jaliek kas cits ieksa,
un svapojam ara visu nahren Image
focets uz atro ar servisa nodzitu telefonu,
neko biju domajis viss kko nonacu ka man vajag forda dzineju del ta ka karba ir pateiciga prieks manim kardans uz slicem,un pec izmeriem ta lai nav briesmigi jamodifice tunelis karbas jo skati ta nakamgad gribesies,,,del musu lv birokratijas butu jasvapo atpakal dzinejs utt orginalais,bet es tam biju gatavs lai tikai bauditu darba auglus...
bija doma sviest ieksa v6 dzineju ,grieze it ka laba utt bet tad salasijos par izturibu utt sabijos plus neznaju ka bus ar tiem izmeriem,,,un palasiju citigak un man iepatikas vienkarsi 2.0 litru pinto cuguna bloks un galva ,tas man pat loti dereja ,protams inzektors man karburatori apnika,respektivi dabuju no lietotaja Toma -paldies vinam,dzineju sedinata galva un viss ir loti labi,,,neko braucam uz cesu rajonu swapojam ar draugu ara atkal palidzeja mans labakais draugs ''Puteklis'',no sierras utt,
Image

te jau ieksa piemerisanai,kronsteinu buvesanai utt,njaa skatos pats soka skate izieta 3 marta, ir pabraukts, atpakal viss kas salikts un si bilde jau uznemta 23 marta,ka jau vienmer dienam un naktim pa servisu divas nedelas autins jau ruca un brauca,pirmais test draivs pa teiku ,ta biju iededzies ka pohuj bez kapota ,izplude nebija talak par rezonatoru, aptuveni sesdiena 2 diena,neviena babula negaja pari ielai pohuja vairs,un visi skatijas ka uz 2 pasaules brinumu ka mosis bez kapota ar hvz kadu dzineju pa sausu met skeram ,smaids man bija lidz ausim katra zinja bet ne ilgi atri vien izkida reduktors lupatas :D tad vel bija 3.45,

baigais memuars jau sanacis ,es labosos un kad tiksu pie sava mosisa atkal ,sabildesu ka tas izkatas tagad...

kas pa so laiku jau sadarits
orginala baka nekam nedereja dirsa ,uzstaisju sporta baku 20 litri,
suknis 6 baru audi jauns apnika tos lietotos mainit ka zekes,
protams degvielas spiediena regulators,
modificets vadibas bloks,ar orginalo neiet ne tuvu tam ka vajag
ir niknakas sprauslas no galvas neatceros cik kas un ka bet no rovera,kapec no rover ajo man tadas bija :D paskatijos razibu parekinaju un sapratu jaliek ieksa un jamegina,
reduktors nomainits un chotka sataists ar 4.30 atiecibu
nja saku domat par tltu ta bija nakama problema ,jau pirmaja testa dragreiz rumbula nahren izlauzu vinu :D
tagad jau viss savests kartiba.bet planoju visu modificet bisku savadak,,,
ir iegadati diski man patik izcili vienkarsi
Image

aizmugure vel nav jo otri ir japarbuve japarvipo sis tas,,
plus man vajag sadas arku uzlikas ir kads kas var uzstaisit vai ieteikt kur var dabut sadas vai citas ko piebuvet?
Image
gan aizmugurejas gan prieksejas



ja respektivi sis auto briest driftam un pavisam nopietni,,tagad jau tiek mekletas un pamazam bus iegadati ,atvieglinatie klani ar augstu izturbu,virzuli prieks lielas kompresijas un lielu kartumizturibu,sporta sadalene,versija lielakam griezes momentam,un tad putejs vienozimigi no mana skatu punkta tas bus kompresors,,,,


kautka ta isuma ieliksu jums vel paris bildes kas un ka kas man ir tagad,, sorry par lielajam drukas kludam,man labak patik ka jau teicu nevis bildet un rakstit bet darit kur nu vel sadu memuaru rakstit bez kludam :D


aa un ja jau lasat so te tad ja nu kadam kkas ir protams par saprata cenam vai ari nevajadzigs manir neliels saraksts ko man vajag mositim moska kkas ir:)


aizmugurejas lagas(rezervei otrs komplekts buvesanai otram tiltam)

vajag aizmugerejos amisos ,velams plaza sport vai ko vel labaku jaunu lietotu garums jabut ka zigula standarts vai nedaudz isaki galos ir cilpas

nivas paugstinatas cietibas prieksejas atperes,
prieksejie amisi n t4 cieti cik vien var but

varbut kadam ir mosisa salons viss ,butu jauki sarkans bet izskatisu visus variantus sis man ir izdrasts lidz nemainai:)

divi diski 114.3 x 5 skruvju atalums.blekinieki

megaskvirts tas ta ja nu kkas labs pa naudam ir :)

prieksejais bampers laba stavkli hroma

moska kadam saglabajusies jauni plaukti prieksejie visi :)

forda sierras karba pieciniece

paldies par uzmanibu un tagad foto :)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

si ligo brauciena paris bildes
Image
Image
Image
Image
Turpinajums vienozimigi sekos
a un p.s
tas skanes traki bet man vajag so te trako verki dabut uz angliju (uk) noteikti seit ir kads kas velk autinus no uk tad man vajag preteji un uz treila,jo saprotiet ar paterinu tadu javelk cisterna klat,man te sis tas padoma te ar vinju :)
piedavajiet sakarigus ciparus paldies:)
http://xtuning.lv/ AUTOSIGNALIZĀCIJAS(kasko),CENTRĀLĀS ATSLĒGAS,AUTOELEKTRIĶA PAKALPOJUMI,RIEPAS,MONTĀŽA,TŪNINGS,JAUNAS REZERVES DALAS

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests