Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
kurmis
Vazists
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: Brāļa Žiks

20 Oct 2013, 19:58

Nez pa cik šo graustu paņēmi? Jau pēc foto var redzēt, ka tur špakteļa vairāk nekā bleķa. Netipisks aizmugurējais logs priekš kapeikas ... :lol:
Tipisks stāsta turpinājums būs gads pavadīts, lai salāpītu šo brīnumu, un pēc tam tirgos pa 700Ls, stāstot, cik naudas tur salikts ... :lol:
 
User avatar
4ebura6ka
Vazists
Posts: 278
Joined: 11 Jul 2012, 20:50
Automašīna: ....
Telefons: 28205546
Location: Babīte

Re: Brāļa Žiks

20 Oct 2013, 20:09

Nez pa cik šo graustu paņēmi? Jau pēc foto var redzēt, ka tur špakteļa vairāk nekā bleķa. Netipisks aizmugurējais logs priekš kapeikas ... :lol:
Tipisks stāsta turpinājums būs gads pavadīts, lai salāpītu šo brīnumu, un pēc tam tirgos pa 700Ls, stāstot, cik naudas tur salikts ... :lol:
Logs noteikti ir vnk ielikts no kkāda 2107 kkādu iemeslu dēļ...

kurmis, esi baigais pareģis? vai tupa gribēji izcelties? :wave:
 
kurmis
Vazists
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: Brāļa Žiks

20 Oct 2013, 20:38

Tupa izcēlies ir autors un ar uzviju pierādīs, ka teiciens:"skopais/nabagais maksā dubultā" ir spēkā. Tai vietā, lai pa 500Ls nopirktu tehniski labu VAZ ar skati uz gadu, droši, ka 300Ls nolocījis par šo brīnumu, kurā, lai iegūtu TA ir jāiegulda, piemēram, 500Ls :clap:
Nav jābūt gaišreģim, bet ir jāmāk lasīt un ir jāizlasa vismaz kādi 10 šajā forumā redzamie Mans Vaz stāsti, kur daudzi no tiem beidzas ar ierakstu pārdod.
Ja vizuālais ir šāds, tad varam taču iedomāties, kāds ir tehniskais, ne?
 
User avatar
4ebura6ka
Vazists
Posts: 278
Joined: 11 Jul 2012, 20:50
Automašīna: ....
Telefons: 28205546
Location: Babīte

Re: Brāļa Žiks

20 Oct 2013, 21:00

Tupa izcēlies ir autors un ar uzviju pierādīs, ka teiciens:"skopais/nabagais maksā dubultā" ir spēkā. Tai vietā, lai pa 500Ls nopirktu tehniski labu VAZ ar skati uz gadu, droši, ka 300Ls nolocījis par šo brīnumu, kurā, lai iegūtu TA ir jāiegulda, piemēram, 500Ls :clap:
Nav jābūt gaišreģim, bet ir jāmāk lasīt un ir jāizlasa vismaz kādi 10 šajā forumā redzamie Mans Vaz stāsti, kur daudzi no tiem beidzas ar ierakstu pārdod.
Ja vizuālais ir šāds, tad varam taču iedomāties, kāds ir tehniskais, ne?
Ar visu šo gribēji pateikt ka es nemāku lasīt? vai arī tev liekas ka visi gadījumi ir vienādi? un vsp kāda tev starpība kas ko pērk?
+ir pilna pakaļa arī ar tādiem kas nopērk pa 500+ ar visu TA utt un tāpat neko neizdara tolkam un neturpina...
Liec savu galdā, ja tev tāds ir :D

Tev kko izsaka frāzes 1. auto??? Un maz naudas??
Labāk lai nepieredzējis čalis nopērk pa 1000ls orģ. kapeiku un nopiš?
 
kurmis
Vazists
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: Brāļa Žiks

20 Oct 2013, 21:04

A kāda tev starpība, kas ko raksta?
Iedomājies, ka esmu labdaris un par velti dodu padomu autoram laicīgi apturēt bezjēdzīgus laika un citu resursu tēriņus, it sevišķi, ja aizmugurējais logs šķiet vaz2101 jubilejas izlaidums :rofl:
 
User avatar
4ebura6ka
Vazists
Posts: 278
Joined: 11 Jul 2012, 20:50
Automašīna: ....
Telefons: 28205546
Location: Babīte

Re: Brāļa Žiks

20 Oct 2013, 21:07

A kāda tev starpība, kas ko raksta?
Iedomājies, ka esmu labdaris un par velti dodu padomu autoram laicīgi apturēt bezjēdzīgus laika un citu resursu tēriņus :angel:
Lien atpakaļ alā no kuras esi izlīdis.
Kārtējais specīālists uzradies. Redzēsim cik tu te ilgi noturēsies.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Brāļa Žiks

20 Oct 2013, 21:12

Tupa izcēlies ir autors un ar uzviju pierādīs, ka teiciens:"skopais/nabagais maksā dubultā" ir spēkā. Tai vietā, lai pa 500Ls nopirktu tehniski labu VAZ ar skati uz gadu, droši, ka 300Ls nolocījis par šo brīnumu, kurā, lai iegūtu TA ir jāiegulda, piemēram, 500Ls :clap:
Nav jābūt gaišreģim, bet ir jāmāk lasīt un ir jāizlasa vismaz kādi 10 šajā forumā redzamie Mans Vaz stāsti, kur daudzi no tiem beidzas ar ierakstu pārdod.
Ja vizuālais ir šāds, tad varam taču iedomāties, kāds ir tehniskais, ne?
Protams ir gadījumi,kad skopais maksā divreiz vai trīsreiz,bet,ja cilvēkam ir nauda tik cik ir,bet mašīnu gribās vai arī vajag jau tagad,tad pērk to ko var atrast vai ko piedāvā.Un pēc tam tak droši vien strādā,saņem algu rodas nauda daļām,protams,ka būs jāiegulda.Pašam tā bija ar busu,mašīnu vajadzēja-nopirku kāds nu bija,protams ieguldīju vēl vairāk kā nopirku,bet tas bija LAIKA GAITĀ,jo uz sitiena man nebija tāda nauda,bet pēc tam nauda bija un guldīju iekšā un tagad braucu.Ne visiem ir makā lieka štuka ko nolocīt par gatavu vazu
retas tās mašīnas kurās nekas nebūs jāiegulda,parasti tik visi saka,nezināsi bēdu,brauksi ilgi,neko nevajag taisīt,sēdies un brauc un tamlīdzīgi,bet vienmēr būs kk sīkumi(kas parasti paprasa visvairāk laika un naudas) vai kas noplīsīs arī perfektai mašīnai
nuu 500Ls vazā ieguldīt!?tad viņš ir jāpārkrāso vienīgais
un pēc vizuala toč nevar par tehn spriest,cits brauc ar pilnīgi aprusējušu lamatu,bet tehniski viņa ir perfekta un ir arī pretēji vizuali cits vinu ir nolaizijis,bet tehniski knapi kopa turās....
Last edited by rallyfan on 22 Oct 2013, 22:45, edited 1 time in total.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Brāļa Žiks

20 Oct 2013, 21:17

Kāds tad ir pareizais pirmā auto pirkums!?
Es tikai atbalstu,ka čaļi ir nopirkuši vazu,grib to paši uzcelt,sačinīt un mācīties braukt.Priekš pirmā auto ok,daļas lētas,taisāms viegli.
p.s.man pilnīgi tupa liekas,kad sencis nopērk tačku kādu puika sagribējis (minēšu ka bmw,jo vairumam silts gar kāju sāk tecēt,kad ierauga to) un sencis viņu arī skrūvē,un tad tā nav ne laika ne resursu izšķērdēšana
 
Buks
Vazists
Topic Author
Posts: 10
Joined: 16 Dec 2012, 18:54

Re: Brāļa Žiks

20 Oct 2013, 21:33

A kāda tev starpība, kas ko raksta?
Iedomājies, ka esmu labdaris un par velti dodu padomu autoram laicīgi apturēt bezjēdzīgus laika un citu resursu tēriņus, it sevišķi, ja aizmugurējais logs šķiet vaz2101 jubilejas izlaidums :rofl:
Paldies par padomu. Kad tiks apskatīts, kā apakša izskatās, tad arī tiks pieņemts lēmums par tālāko rīcību. Normāli būti bijis, ja pirms pirkšanas tiktu uzdzīts uz bedres, bet ne jau es viņu pirku.
 
User avatar
Alutinsh
Vazists
Posts: 483
Joined: 25 Jan 2013, 18:29
Automašīna: e36
Telefons: 28302495
Location: Skrundas nov.

Re: Brāļa Žiks

21 Oct 2013, 09:42

Domājat paši! Lietotāju "Kurmis" neņem vērā, gudrais mums atradies atkal ir! 500ls var pārkrāsot un vēl taisīt ( ja pats dara ). Nenokariet degunu! Darbojaties pēc saviem ieskatiem! :thumbup:
Vaz Vasara 2013: Ainaži - Rucava + Trase = 666km
Pretī Zelta Rudenim 2013: Skrunda - Kandava + Trase = 123km

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests