Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
User avatar
Ogre
Vazists
Topic Author
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: 21011 Markofka

16 Aug 2015, 23:28

Auto tiek aktīvi izmantots jau mēnesi. Projekta mērķis- VS iegūšana, ir sasniegts. Paspēts piestrādāt par šoferi vecmeitu ballītē un plānojas vēl viens līdzīgs pasākums līdz sezonas beigām.
Par auto, varētu teikt, ka gandrīz nav kur piesieties, viss ziemā veiktais darbs bija veikts kvalitatīvi, taču bija daži sīkumi, kuri bija jānovērš.
1. Kardāns pārslēdzot ātrumus klabēja, tika novērsts nedaudz "ieķernējot"
2. Spidometrā bija iemeties diezgan paliels sienāzis, kurš jau tur mitinājās jau kopš pagājušās sezonas, kas par sevi atgādināja nedaudz vēsākā laikā, kad spidometra troses lubrikācija bija mainījusi savu viskozitāti (cilvēku valodā- spidometra trose neizturami dziedāja braucot pie jebkāda ātruma)
3. Ieslēdzot ventilatoru viss salons tika piepūsts pilns ar putekļiem un smiltīm, kas bija sakrājušies pa ziemu.
4. Motora spilveni pa ziemu ir aizgājuši pie dieviem, brīvgaitā ir nedaudz vibrācija, tiks novērsts, bet ne uzreiz.
5. Pilnībā jauna pāātrinātāja mebrāna pārplīsa, tikai samainīta.
6. Nav novērsts, bet drīzumā. Naktī braucot pamanīju, ka aizmugurējie gabarītlukturi galīgi nav vienādā krāsā, viens ir oranžs, otrs sarkans, nav mirstama vaina, taču jānovērš.
7. Brīvgaitas apgriezieni paši no sevis izregulējās, kas nav nekāds brīnums krievu mašīnai.

Secinājumi:
1. Ar pirmo reizi sanāca gandrīz ideāli, daži mazi sīkumi tika palaisti garām, kas tika arī uzskaitīti augstāk.
2. VS iegūšana izrādījās ļoti neinteresants process, inspektors bez emocijām paskatījas un iedevu sertifikātu.
3. Auto atrādīju bijušajam īpašniekam, kurš iepriekš bija vienaldzīgs pret auto, jo tas bija viņa tēva un aizņēma vietu garažā. Īpašnieks bija tādā sajūsmā, ka izspļāva šādu frāzi: "Ja tu kādreiz tirgosi šo auto, tad padod man ziņu, es viņu no tevis atpirkšu".
4. Braukšana ar šo žiksi liek justies īpaši, jau pirms restaurācijas bija daudz skatienu un smaidu, kas vērsti auto virzienā, taču tagad tas ir reiz 10. Nespēju pat saskaitīt cik reizes ir bijuši pirksti gaisā no garāmgājējiem un garāmbraucējiem, fantastiskas emocijas...

Neliels vizuālais pamats šim visam salkanajam projekta noslēgumam, paldies par uzmanību un visu labu.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
 
User avatar
Ogre
Vazists
Topic Author
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: 21011 Markofka

30 Oct 2015, 23:31

Labvakar Vazisti. Šodien beidzot noslēdzu ieilgušo sezonu. Šogad vizināties varēja gandrīz par mēnesi ilgāk nekā pērn. Grūti būs pārsēsties uz parastu dīzeļauto, jo tomēr nekas nepārspēj žiguļa uzvedību uz slikta ceļa un ļoti agros un aukstos rītos. Jā, tieši tā, apkures krāsns šim eksemplāram strādā ideāli.
Pēc pēdējā izbrauciena veicu padziļinātu izpēti par to, kur ir sakrājies pa sezonu ūdens, secinājums? Nekur. Ja pirms restaurācijas ūdens konstanti bija pie vadītāja kājām un zem rezerves riteņa, tad tagad no mitruma nav ne miņas.
Uz nākamo sezonu jāsaved kārtībā:
Jāsamaina pečkas ventilatoram gultņus, ja to var izdarīt, jo ļoti gaudo. Ja kādam ir komentārs par šito, tad aiziet, nezinu vai to vispār var izdarīt, vai uzreiz jāpērk cits mezgls.
Jāsamaina pečkas krāniņs, jo mans jau pēc 3 atvēršanas reizes palika maksimāli atvērtā pozīcijā. Esmu dzirdējis, ka derot no VW un tas esot mūžigs. Komentāri?
Jāsamaina eļļa
Jāsadabū normāli lukturu stikliņi aizmugurē
Jānomaina motora spilveni

Kopumā no jūlija nobraukti ap 2000km pilnībā bez aizķeršanās. Patēriņš ap 9l/100km, taču jāatdzīst, ka nekādu ekonomiju necentos panākt.
Mašīna ir pilnībā sagatavota ziemas miegam. Divas picītes no rudens izbraukumiem. Paldies par uzmanību!
Image
Image
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: 21011 Markofka

01 Nov 2015, 12:05

Ļoti glīti izskatās! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Salona ventilatoram nav īsti gultņu klasiskā izpratnē, tur ir bronzas bukse, kas ar laiku izdilstu un tad sāk čīkstēt un grabēt!
Atiecībā uz salona krāniņu domāju, ka VAZ bodē var nopirkt, kaut ko sakarīgāku par to kas 40 gadus tiek likts VAZiem uz konvejiera! Var jau būt, ka der no VW, bet sākumā painteresējies Lienes ielā vai nav kaut kas lābāks par standarta krāniņu metāla korpusā!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests