Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
Hevijs
Vazists
Topic Author
Posts: 25
Joined: 14 Nov 2015, 16:31
Automašīna: Subaru, Seat, Vaz
Telefons: 22335524
Location: Iecava

Vaz orange

15 Nov 2015, 15:28

Sveiki!Iegādājos pa labām naudiņām sesto žigulīti.
Nekāds daiļrakstītājs es neesmu tāpēc gan jau ka visa informācija par šo eksemplāru būs diezgan skopa.
No 2006 gada nebija ieta tehniskā. tad nu nopērkot žiguli man pa ceļam bija Dobeles CSDD super čaļi viņā strādāja, daži divnieki.
Nesmidzina uz logiem šķidrums, riepas nebija riktīgas, akumulātors nenostiprināts, nedega viens bremžu ugunis, un kautkas nebija ar stūres mehānismu tjipa kautkas jāpievelkot tad būšot ok :)
Žiguli zinu jau kā no savas bērnības, jo piederēja Tēva brālim, bērnība bija forša.
Ar žiguli netika braukts ziemās, un vienmēr tika turēts sausā un siltā garažā. protams saulē izbalējis un tādā garā..
Ko man vajadzētu atrast ir nu vismaz ko gribētu.
----Panelis kurā liekas Radio.
----Bagažnieka visi plastmasi.
----visādi sīkumi ar salonu saistīti,
Bet tā nu spriežat paši.....
 
Hevijs
Vazists
Topic Author
Posts: 25
Joined: 14 Nov 2015, 16:31
Automašīna: Subaru, Seat, Vaz
Telefons: 22335524
Location: Iecava

Re: Vaz orange

15 Nov 2015, 15:30

Sveiki!Iegādājos pa labām naudiņām sesto žigulīti.
Nekāds daiļrakstītājs es neesmu tāpēc gan jau ka visa informācija par šo eksemplāru būs diezgan skopa.
No 2006 gada nebija ieta tehniskā. tad nu nopērkot žiguli man pa ceļam bija Dobeles CSDD super čaļi viņā strādāja, daži divnieki.
Nesmidzina uz logiem šķidrums, riepas nebija riktīgas, akumulātors nenostiprināts, nedega viens bremžu ugunis, un kautkas nebija ar stūres mehānismu tjipa kautkas jāpievelkot tad būšot ok :)
Žiguli zinu jau kā no savas bērnības, jo piederēja Tēva brālim, bērnība bija forša.
Ar žiguli netika braukts ziemās, un vienmēr tika turēts sausā un siltā garažā. protams saulē izbalējis un tādā garā..
Ko man vajadzētu atrast ir nu vismaz ko gribētu.
----Panelis kurā liekas Radio.
----Bagažnieka visi plastmasi.
----visādi sīkumi ar salonu saistīti,
Bet tā nu spriežat paši.....
Kautkā nesanāk pievienot bildes, jo uzradas ka sasniekts maxsimums bildes :D
tik pat vienu nepievieno
 
User avatar
Ogre
Vazists
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Vaz orange

15 Nov 2015, 15:37

Mēģini iekš http://www.bildites.lv

Tas divnieks par to, ka nešpricē uz logiem gan ir tāds par kuru var pastrīdēties. Esmu gājis savai mašīnai vairākas reizes gan vasarā gan ziemā un abas reizes neko neteica. Vasarā bija vienkārši beidzies, jo pa lielam vasarā var iztikt bez viņa un ziemā atkal bija aizsalis. Un kā viņi var likt 2 par to, ka man ir aizsalis bačoks? Es saprotu to, ka 2 ir, ja nestrādā logu tīrītājs vadītāja pusē, bet ne apmazgātājs.

Veiksmi ar žiguli, gaidu bildes
 
Belka
Vazists
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: Vaz orange

15 Nov 2015, 16:48

Sveiks apsveicu ar pirkumu. rit apskatishos, iespejams ir panelis prieks radio, kaut kas ir no bagazhnieka pklastmasam. no salona ir daudz dazhadi sikumi. kad konkreti uzzinasi, kas tieshi vajadzigs, vari uzzvanit 20077706 vai uzrakstit PM
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Vaz orange

15 Nov 2015, 16:58

Strīdēties ir bezjēdzīgi, apskalotājam tāpat kā logu tīrītājam ir jāstrādā! Aizsalis vai beidzies šķidrums- inspektoram tas neinteresē jo tas nemaina faktu, ka nestrādā!
Iesaku atrast csdd lapā un pastudēt noteikumus, kuri attiecas uz TA ja to palasa no malas izskatās drakoniski jo otrais vērtējus pienākās par šķietami sīkumiem, arī trešo var piešķirt par aprūsējušām bremžu caurulēm, neatbilstošām riepām utt, bet dzīvē reti tik bargi vērtē jo arī inspektori ir cilvēki un arī viņiem ir auto ;) un viņiem arī ir atbildība ja viņu neievērota vai piedota defekta dēļ auto cietīs negadījumā ar smagām sekām, viņus pirmos "tiesās" un tiesās!
Man reiz ar bembi izlaida ar nestrādājošu apskalotāju jo bija aizmirsta trubiņa pievienot pēc kapota uzlikšanas, bet auto visa piekare bija salikta jauna un arī pārējais bija normāls tāpēc inspektors piedeva kaut gan bija no "burta kaplpiem" kā vēlāk uzzināju.
 
Belka
Vazists
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: Vaz orange

15 Nov 2015, 17:13

Man piepisas par gaishi zilo(white) numura apgaismojumu. gribeja ielikt divnieku. Piedavaju vinam padiskutet. Vinsh piekrita. Es vinam teicu ka vina darba vietas nosaukums celu satiksmes DROSHIBAS direkcija. tatad merkis ir satiksmes droshiba. Pec celu satiksmes noteikumiem diennakts tumshaja laika nummuram jabut lasamam no 30 (vai cik tur?! metriem). ir lasams? ir. apgaismojums ir tikai attieciba uz numura zimi, citus satiksmes dalibniekus vinsh nezhilbina un vissadi citadi neapdraud. Kur problema? Vinsh saka stastit par standartiem, ka nav burta E un t.t. bet rezultata izlaida un to lietu vispar nepiemineja :)
 
Hevijs
Vazists
Topic Author
Posts: 25
Joined: 14 Nov 2015, 16:31
Automašīna: Subaru, Seat, Vaz
Telefons: 22335524
Location: Iecava

Re: Vaz orange

15 Nov 2015, 21:33

Ir sasniegts maksimālais izmērs Jūsu pielikumiem.
Kā lai ar šo prikolu es tieku galā ???
Nespēju pievienot nevienu bildi :(
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Vaz orange

15 Nov 2015, 21:45

Diemžēl pievienot bildes tieši forumā nebūs iespējams jo fiziski nav vietas! atslēdzot šo funkciju pazudīs visas jau ievietotās tāpēc sanāk šāda biedru netieša maldināšana.

Izvēlies kādu no bilžu serverism un šeit izvieto linkus iekš tagiem [img]bildes%20links[/img].
 
Hevijs
Vazists
Topic Author
Posts: 25
Joined: 14 Nov 2015, 16:31
Automašīna: Subaru, Seat, Vaz
Telefons: 22335524
Location: Iecava

Re: Vaz orange

15 Nov 2015, 21:49

 
Hevijs
Vazists
Topic Author
Posts: 25
Joined: 14 Nov 2015, 16:31
Automašīna: Subaru, Seat, Vaz
Telefons: 22335524
Location: Iecava

Re: Vaz orange

24 Nov 2015, 19:28

Image

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 8 guests