Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
elf
Vazists
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: ЖигуZilla

01 Dec 2017, 15:27

Par to sēdināšanu,Dzintara aplī kas brauc, atsperei vienkārši nofleksē 1 vijumu un visa sēdināšana.
Lienes ielai detaļas pārsvarā ved no Pleskavas....ja uz iepakojuma VAZ detaļai i made in Germanu....tad 100 % tā ir ražota
Ķīnā!
 
CkyHkss
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 27 Nov 2017, 18:02
Automašīna: Vaz 21063

Re: ЖигуZilla

02 Dec 2017, 10:44

viewtopic.php?f=26&t=6615

Prieks šo brīnumu redzēt ielās. Linkā var uzzināt nedaudz par šī auto vēsturi
Paldies par vēsturi Vaz ar inteesantu dzivi
Nu par to ka garnadži ir tikuši pie viņa man tika pateikts. To arī varēja redzēt..

Haha pats interesantākais ka es dzīvoju Lidoņu ielā kura krustojas ar Balto ielu :D ja kas zināšu kur iet pakaļ
 
CkyHkss
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 27 Nov 2017, 18:02
Automašīna: Vaz 21063

Re: ЖигуZilla

02 Dec 2017, 10:46

Par to sēdināšanu,Dzintara aplī kas brauc, atsperei vienkārši nofleksē 1 vijumu un visa sēdināšana.
Lienes ielai detaļas pārsvarā ved no Pleskavas....ja uz iepakojuma VAZ detaļai i made in Germanu....tad 100 % tā ir ražota
Ķīnā!

Nu zāģēt negribās .. un Ķīna arī mēdz būt dažāda..
Nu alga atnāks skatīsies kas pirmais sanāks to arī ņems jo saraksts vēl garš
 
CkyHkss
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 27 Nov 2017, 18:02
Automašīna: Vaz 21063

Re: ЖигуZilla

05 Dec 2017, 13:55

Vazisti! Ir radies jautājums un vēlētos zināt jūsu viedokli. Par cik auto taisos sēdināt par 50mm gribēju painteresēties kādus amortizātorus jūs ieteiktu, lai ar sēdinājumu tā piekae ari labi strādā. Un lai cietība arī ir mērena. No Cheburashkas posta salasijos par Boge priekšā un Kayaba aizmugurē. Varbūt ir vēl kādi varianti, jo aprokot visu apkārt neko jēdzīgu nesalasiju...
 
CkyHkss
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 27 Nov 2017, 18:02
Automašīna: Vaz 21063

Re: ЖигуZilla

08 Feb 2018, 09:03

Izvedu draugu pastaigā + stūres pārvalks

Image

Image
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: ЖигуZilla

08 Feb 2018, 23:57

Par to sēdināšanu,Dzintara aplī kas brauc, atsperei vienkārši nofleksē 1 vijumu un visa sēdināšana.
Lienes ielai detaļas pārsvarā ved no Pleskavas....ja uz iepakojuma VAZ detaļai i made in Germanu....tad 100 % tā ir ražota
Ķīnā!
Laiki mainās un inspektori TA arī! Man pagājušajā gadā inspektors ar savu teleskopisko spoguli katras atsperes galu nopētija, ka tik nav fleksēts! Un korifejiem no augštāva pat mana viena atļukušā white wall uzlika izskatījās pēc "razvarkas", ka inspetkors tika izsaukts skaidrot kas tur īsti ir. Bet, kā jau aprakstīts manā  Wiper vaz topikā, man veicas uzrauties uz TA kretīniem vai VAZ nīdējiem, tiešām, ļoti maz 10 gadu laikā ir gadījušies normāli čaļi! 
Vazisti! Ir radies jautājums un vēlētos zināt jūsu viedokli. Par cik auto taisos sēdināt par 50mm gribēju painteresēties kādus amortizātorus jūs ieteiktu, lai ar sēdinājumu tā piekae ari labi strādā. Un lai cietība arī ir mērena. No Cheburashkas posta salasijos par Boge priekšā un Kayaba aizmugurē. Varbūt ir vēl kādi varianti, jo aprokot visu apkārt neko jēdzīgu nesalasiju...
Ok, par sēdinājumu. Man ir sēdinātās atsperes -70mm un Plaza Sports amartizatori -50mm. Plaza cik bija dzirdēts vairs neražo, varbūt atsākusi, nezinu, bet aiz Zilupes ir vēl citas firmas, kas ražo sēdinātos amīšus. Šo sēdinājumu izvēlējos pēc foruma biedra Ezis parauga, iepatikās viņas setup's. Esmu ļoti apmierināts, protams, ir daudz zemāks un daudz, uzsveru DAUDZ cietāks, bet ar to jārēķinās, ja sēdini, daļa komforta ir jāiemaina pret drusciņu Stance! Čomam ir -70 atsperes un -70 amji, man liekas pa traku - pa cietu, pa zemu, amītim nav gājiena, bet viņam patīk. Ir vēlviens čoms, kam -90 atsperas liekas par augstu. So šajā ziņā - Viss ir individuāli! Pirku caur Lienes ielu, aiznesu izprintētas no rus lapas detaļas kurasman vajag, kad atnāca samaksāju par piegādi + par klapatām un viss done. Ja kāds paziņa braukā uz KF, protams, lētāk būs, ja atvedīs. Te linki no tās krievu e-bodes (pirms 4 gadi uz LV nesūtija, nezinu kā tagad)

rekur manas atsperes aizmugurējās - http://tuningsport.ru/catalog/pruzhiny- ... tuki-3825/

priekšējās - http://tuningsport.ru/catalog/pruzhiny- ... tuki-3260/

Pakaļējie amīši - http://tuningsport.ru/catalog/vaz-2101- ... tuka-2161/

Priekšējie amīši - http://tuningsport.ru/catalog/vaz-2101- ... tuka-2162/

Kāds eksperts noteikti, teiks ka nevar tik lielu slodzi manā setapā un amīti liks utt., nezinu par tehnisko pusi, 3 gadi braucu pa vasarām, vidēji 4-5k, ziemās garāžā dzīvo un amīši dzīvi, lielu daļu braucu pa Ušakova "greznajām" metrapoles ielām, kaskvalitātes  ziņā ir analogas pavasara atkušņa skartajiem lauku grants ceļiem, amji vēl nav izbeigušies! Ja pārvaldi  kirilicu, tad krievu forumos var palasīt, tur ļoti daduz info var atrast par VAZ'iem, tūningu utt. Cerams pārējie vazisti padalīsies savā sēdinājuam setapā :)

Domāju, ka stock gāzes amīši ar -50 atsperēm būs tik pat ciets setup kā manējais tikai augstāks, bet tā ir tikai filozofija, praksē varēs pateitk tikai tas, kurš ir realizējis, ideāli būtu Tev izbrautk ar tiem vāģiem, kuru setups uzrunā un saprast, how low you want to go! Vai gribi vairāk komfortu utt. Kaut kad aprīlī būšu ielās (kad sāli beigs kaisīt) varam sarunāt test drive ;)
 
CkyHkss
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 27 Nov 2017, 18:02
Automašīna: Vaz 21063

Re: ЖигуZilla

10 Feb 2018, 09:42

Labs rīts! Nuu kamēr gaidiju atbildi jau izraku Drive2.ru un ieķēru šo to

(Bilžu kvalitāte so so bet Samsung ir Samaung)

Image

Image



Augstums šiem brīnumiem ir stock, bet cik palasiju itkā jābūt labi. Nu sliktākajā gadijumā nopirks citus.. Aa un 4dien Lienes ielā uzsūtīju atsperes solija uz nākamo nedēļu.. Tāko pavasarī būs zems tik nezin kad ,jo daudz kas vēl jāpērk ..
 
CkyHkss
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 27 Nov 2017, 18:02
Automašīna: Vaz 21063

Re: ЖигуZilla

10 Feb 2018, 09:46

Aa šodien plāns pārcelt numuru zem bampera noņemt ilkņus un uzlikt baltos pagriezuenus.. ja neaizmirsīšu vakarā iemetīšu bildes. Gribu dziedēt viedokļus... + par to Test Drive es tikai par jo tiešām ir interesanti kā ar kuru Setup uzvedās auto..
 
CkyHkss
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 27 Nov 2017, 18:02
Automašīna: Vaz 21063

Re: ЖигуZilla

10 Feb 2018, 17:12

Nu šis tas pa šodienu izdarīts...

Pirms::

Image

Image

Pēc::

Image


Image
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: ЖигуZilla

10 Feb 2018, 17:24

Man ir -50 atsperu komplekts "Tehno Ressor" komplekts, amortizatori priekšā standarta tipa "X-Shock" un aizmugurē "Shtokauto", aizmugurējie cieti.
Braucot vienam uz lielākām bedrēm vai iebraucot ātri kādās ieplakās aizmugurējie riteņi skrāpējās, bet ja aizmugurē sēdēja viens cilvēks biežāk uzsita, bet ja divi sēdēja aizmugurē tad uz katru grubuli. Nācās aizmugurē palikt zem atsperēm plikņus ap 60mm.

Bilde pirms pacelšanas:
Image

Par amortizatoriem:
Par atsperēm:


Par ilkņiem, sākumā tos arī noņēmu, bet tad sapratu, ka ar viņiem izskatās labāk 8-)

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 7 guests