Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Pļāpas pa visu ko(Spams)

22 Feb 2016, 22:17

 
User avatar
Ogre
Vazists
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Pļāpas pa visu ko(Spams)

23 Feb 2016, 09:45

 
User avatar
Watch Me
Vazists
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: Pļāpas pa visu ko(Spams)

23 Feb 2016, 17:20

 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Pļāpas pa visu ko(Spams)

24 Feb 2016, 13:59

Turpināsim šeit, lai nav atkal kārtējais piespamotais sludinājums!
Šis pierāda, ka mans viedoklis kaitinošs ir tiem, kuri praktizē kosmonautiku :eh:

Un tie, kuri uzraujas pēc tam nīst žiguļus vai stāsta pasakas cik žigulim viss dārgi :thumbdown:

Pirksi kannu 20L 98 benzīna, " Nestes benzīns palika pāri, atdošu par 3eiro litrā :) "
Sociālisms paldies dievam ir beidzies kur noteiktas cenas- stāsts ir par to nevis, kaitinošs vai kā, cenas nosaka tirgus, ja to benzīnu par trīs euro var nopirkt tad ir baigi labi, tas ja es palikšu naktī uz ceļa es būšu laimīgs par šadu iespēju, kapitālisms uz tāda principa arī pastāv, iznac beidzot ārā no savas alas, visu cieņu par tavām tehniskajām zināšanām, bet nu šeit tiešām brauc grāvī.
Un žigulim ir pavisam citas problēmas, nevis detaļās ir problēma, kapēc daudzi tomēr nokāpj nost no žikas, nav komforta un salīdzinoši liels patēriņš pie tik mazas jaudas, pašam bija vaziņs un ne viens vien, patika ap viņu ķimerēties un pilnveidot un dažreiz pabraukt jau nav ne vainas, visi atskatās utt, bet diendienā, tomēr būsim godīgi nav īsti tas ko šitajos laikos var iegūt. Amatieru sportam riktīgi labs.
Man ir jauns melns dzinēja pārsegs vaz 2105 - 50 eiro, jauns labais lonžerons arī melnais pilnā komplektā ar visu atsperes balstu - 35 eiro
Iesākumā nevajag jaukt pim*i ar pirktu!
Ja Tu paliksi naktī uz ceļa un kāds tev tirgos benzīnu par 3eiro litrā tad viņš vienkārši būs draņķis jo pelnīs uz tavu nelaimi!

Jā cenas nosaka tirgus un tās nosaka būtībā veikali, privātie "biznesmeņi" ss.lv tirgoņi nekaunīgā veidā cenšas citus apčakarēt prasot vairāk! iziet uz citu nezināšanu! Par lielo cenu politiku es runāju ne tikai tā vien, bet kā iepriekš esmu minēji, kontaktējoties ar daudziem cilvēkiem vazu saistībā, esmu ļoti daudzas reizes pieredzējis cilvēku sašutumu, ka nezināšanas pēc paļaujoties uz tirgotāju godaprātu ir spēcīgi pārmaksājuši! kaut vai kā nupat minēju, cilvēks ar sajūga disku, ko viņš padomāja par vazistiem nemaz nerakstīšu jo disku bija pircis no šejienieša, tikai pajautāja vai jums visi tur tādi! Tāpēc es šeit vispār par šo tēmu šeit diskutēju, jā tas par labu lapai nenāk, bet labāk runāt nekā pēc tam iegūt sliktu slavu ar darbiem!

Par to kurš ko ir pircis un kurš ko pa cik pārdevis vai pārdod labāk nerunāt, bet es pirku pusi jaunas piekares tai skaitā jauns aizmugurējais tilts, jauni riteņu diski, apsildāmais stikls, 2103 melnais kapots un vēl kaudze daļu un to visu par 80eiro, pārdevējam neslēpu veikala cenas, bet viņam tas īpaši nesatrauca.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Pļāpas pa visu ko(Spams)

27 Feb 2016, 13:38

1) "2106" kārba nav tikai 2106 ar 1.6 motoru - ir arī citur meklējamas. :)

2) atšķirība starp 2101 un 2106 ir pamatīgi jūtama.

3) Katrs novērtē savu preci kā vēlas. Nevajag apstrīdēt citu cenas citādi jau jāskrien uz veikaliem salīzināt cenas un mācīt īpašniekus kā pareizi biznesu veidot.. Varbūt detaļas tirgo tādā vietā, kur nav rīgas veikals 5min braucienā un neviens cits tuvumā arī neko nepārdod, tad ar elementāru matemātiku ir skaidri saprotams, ka izdevīgāk pirkt dārgāk nekā letāk+tērē laiku un degvielu kuļoties pie cita vai uz veikalu. Benzīns daugmalē arī par dažiem centiem dārgāks nekā rīgā, ko nu?! Nevienam tak nekas nenotiks, ja pārdevējs kaut ko tirgos ar neatbilstošu cenu?! Ja nepatīk, tad nepērk un paies nedēļa, divas vai trīs un varbūt sapratīs, ka cenā vaina. ;)
Kur citur? zināms no zinoša avota, ka tieši uz vaz 2106.

Katrs protams, ka novērtē kā vēlas, bet tam ir savas robežas!
Cenas apstrīdēt vajag, tas ir viens no demokrātijas un ekonomikas principiem, nevienam nav jānokar galva un jāmaksā to ko kāds izdomājis paprasīt un tas attiecas ne tikai uz auto. Tam tas ir tirgus, lai tirgotos! Bet te jau runa par citu, par normālām cenām neviens neko nerakstītu! Piemēram cilvēks ieliek tirgoties kādus vecus sapuvušus diskus par veikala jaunu cenām, vai tad citiem (nezinātājiem) nav tiesības uzzināt, ka ir iespējams par tādu pašu cenu nopirkt jaunus?! Un nevajag iejaukt kādus atsevišķus gadījumus, tas ir pilnīgi skaidrs, ka lētāk būs uz vietas nopirkt dārgāk nekā braucot uz citu pilsētu pārmaksāt ceļa izdevumos un notērēt laiku, te runa nav par to! Tā ir tikai normāla tendence vienam otru informēt un pabrīdināt tirgoņus! bet pie mums Latvijā tā ir pieņemts ar visu samierināties :eh:

Zini notiks, izlasi iepriekš ko te rakstīju!

Neliela atkāpe, pirms vairākiem gadiem mammai pienāca mistiski rēķini no apsaimniekotāja par kādiem nama mistiskiem remontiem +50Ls ar apsaimniekotāja parakstu un zīmogiem. Nekādi remonti saskaņoti nebija, lielākā daļa cilvēku pacepās un nokārtām galvām samaksāja, es aizgāju pie apsaimniekotāja un pajautāju pamatojumu par ko kur, kāpēc, šamie pateica neko nezinām varat nemaksāt! konts gan bija apsaimniekotāju, jautāju kā tā kāds jums labdaris te uzradies? teicās lai nāk otrā dienā būšot ur kāds projektu vadītājs, protams tur otrā dienā tāpat neviens neko nezināja, bet naudiņu no tiem pārējiem gan iekasēja, kuri galvas nokāruši samaksāja tāpēc ka prasa. Pa lifta kosmētisko remontu prasīja 5k/ls vēlāk paši izremontēja par nepilniem 500Ls tā ka spīd un laistās...........
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Pļāpas pa visu ko(Spams)

27 Feb 2016, 22:07

Ar to sestā kārbu arī ir tā ka zinātāji tirgo par summām virs 100eiro, bet kārba tad jebkurā gadījumā ir lietota ar veciem zobratiem un jautājums vai vēl veseliem!
Te var par 100eiro jaunus zobratus nopirkt, http://www.race-parts.eu/lv/?VAZ___VAZ_ ... s_elementi protams summa arī ir ar peļņu, ja kāds ir kas brauc uz Krieviju var vēl ietaupīt ja tam ir nozīme.
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: Pļāpas pa visu ko(Spams)

05 Mar 2016, 19:01

 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Pļāpas pa visu ko(Spams)

24 Mar 2016, 13:23

reizēm fascinē, cik dzelžaini noteikumi tiek izvirzīti tik maz apdzīvotā forumā. laikam adminu vietā būtu priecājies par visu iespējamo esošo aktivitāti, pat ja kāds nevēlas pubilski postot savu numuru.
es gan saprotu, ka ne līdz galam mana darīšana, taču tā kā tas ir forums, nevis ss, tad atļaujos paust savu viedokli.
Šajā forumā ir maz noteikumu, bet tos pašus dažiem ievērot ir grūtības, kontaktu norādīšana sludināju sadaļā nav bez iemesla un iemesls ir lai izvairītos no negodīgiem tirgoņiem un pircējs/pārdevējs būtu sasniedzams! Ja ko tirgo tad taču gribi notirgot un tie kuri godīgi tirgo nebaidās publicēt savus kontaktus!
Kā arī numura rakstīšana ar burtiem ir, lai grūtāk atrast ar meklētājiem un te ir jautājums no kā cilvēki baidās!? ir iemesls, ka kāds meklēs?

Starp citu ir daudzi forumi, kur noteikumi tiešām ir drakoniski, tas pats e30.lv kur vairākas reizes ieliksi sludināju pakāpjot noteikumus un iegūsi banu.
 
User avatar
janis
Vazists
Posts: 490
Joined: 23 May 2009, 14:32
Location: Valmiera

Re: Pļāpas pa visu ko(Spams)

25 Mar 2016, 02:19

reizēm fascinē, cik dzelžaini noteikumi tiek izvirzīti tik maz apdzīvotā forumā. laikam adminu vietā būtu priecājies par visu iespējamo esošo aktivitāti, pat ja kāds nevēlas pubilski postot savu numuru.
es gan saprotu, ka ne līdz galam mana darīšana, taču tā kā tas ir forums, nevis ss, tad atļaujos paust savu viedokli.
Šajā forumā ir maz noteikumu, bet tos pašus dažiem ievērot ir grūtības, kontaktu norādīšana sludināju sadaļā nav bez iemesla un iemesls ir lai izvairītos no negodīgiem tirgoņiem un pircējs/pārdevējs būtu sasniedzams! Ja ko tirgo tad taču gribi notirgot un tie kuri godīgi tirgo nebaidās publicēt savus kontaktus!
Kā arī numura rakstīšana ar burtiem ir, lai grūtāk atrast ar meklētājiem un te ir jautājums no kā cilvēki baidās!? ir iemesls, ka kāds meklēs?

Starp citu ir daudzi forumi, kur noteikumi tiešām ir drakoniski, tas pats e30.lv kur vairākas reizes ieliksi sludināju pakāpjot noteikumus un iegūsi banu.
Micuk, izskatās ka tev nav ne mazākās nojausmas par to, kapēc nummurā pēdējais cipars tika uzrakstīts ar vārdiem.
Tas tika darīts tādēļ, lai latviski runājoši zvanītu nevis cittautieši..
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Pļāpas pa visu ko(Spams)

25 Mar 2016, 08:36

:brauc:
Last edited by Миша on 25 Mar 2016, 19:58, edited 1 time in total.
Power is nothing without quattro

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests