Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
kalnins
Vazists
Posts: 113
Joined: 24 Jan 2008, 21:18

Re: kaa juus pirmo(kaartiigo) sniegu izbaudiijaat?

18 Dec 2009, 12:42

Protams atklāju sezonu, tikai ar fwd auto, bet arī neslikti :mrgreen:
Rumbulā lidlaukā kamēr šitāds plānais sniedziņš ir visai sūdīgi dēļ salaiduma vietām :thumbdown:
es jau pa Liepaaju esmu kartiigi izdrifteejies :D
tikai pirmajaa dienaa kad uznaca sals biju aizmirsis ieliet antifriizu un bija aizsalusi pe4ka un veel dazas rores un protams liidz ar to braucot uzvaariijaas :D bet tagad jau viss ok, atkauseeju un izleeju araa un ieleeju antifriizu :thumbup:
 
melnis
Vazists
Posts: 546
Joined: 24 Jun 2009, 17:21

Re: kaa juus pirmo(kaartiigo) sniegu izbaudiijaat?

18 Dec 2009, 19:37

Šodiena arī bij laba ^^
Last edited by melnis on 25 Sep 2010, 22:37, edited 1 time in total.
 
ToM[at]S
Vazists
Posts: 60
Joined: 04 Oct 2008, 00:38
Location: Rude - Roja

Re: kaa juus pirmo(kaartiigo) sniegu izbaudiijaat?

19 Dec 2009, 12:48

lielajaa putenii pat nebija pa speekam izrakt ziku jo vislaik putinaaja klaat :D
...2101...
 
User avatar
Klavs
Vazists
Posts: 280
Joined: 23 Mar 2008, 16:09
Location: Rīga, Mežciems

Re: kaa juus pirmo(kaartiigo) sniegu izbaudiijaat?

19 Dec 2009, 13:44

es jau pa Liepaaju esmu kartiigi izdrifteejies :D
tikai pirmajaa dienaa kad uznaca sals biju aizmirsis ieliet antifriizu un bija aizsalusi pe4ka un veel dazas rores un protams liidz ar to braucot uzvaariijaas :D bet tagad jau viss ok, atkauseeju un izleeju araa un ieleeju antifriizu :thumbup:
Ar tādām lietām uzmanīgāk! Šķidrums sasalstot izplešas un var sabojāt motoru, t.i. radīt plaisas. Tāpēc laicīgi būtu jānomaina ūdens pret tosolu/antifrīzu. Un ja gāz ūdeni, tad no krāna vai akas gluži nevajadzētu, jo tas ir kaļķains un kaļķis pielīp pie sienām un škirums vairs nespēj plūst pietiekamā daudzumā un motors var sākt karst.
2107
 
User avatar
Juris
Vazists
Posts: 543
Joined: 03 Jan 2009, 20:31
Location: Rīga, Mežciems
Contact:

Re: kaa juus pirmo(kaartiigo) sniegu izbaudiijaat?

21 Dec 2009, 22:44

vakar biju upesciemaa ar zhiku uz pirmo sprintu .. kaut kas iisti labi neiet ... rwd klasee tikai 7aa vieta

sodien tepat pie maajam bikerniekos ar golpu paneesaajos .. bija jautri un normaali iesviidu .. nebija braukts pa kartadromu
kartings, šoseja, vazi utt

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests