Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
Kriii
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 24 Mar 2009, 20:12
Location: Rīga

Avārijas

24 Mar 2009, 23:45

Tatad stastat par savam avarijam ar žiguljiem vai sazin vel kadiem transportiem. Nav svarigi vai bijat pie stures vai ne. Liekat bildes un padalamies ar saviem stastiem.

Num tatad vasaras sakuma laikam tas bij... Ar brali, bralenu un vienu čomu izdomajam ka vajag aizgast uz laukiem. Meklejam šoferiiti kas pie stures sedisies bet ta ari neatradam. Izdomajam ka jabrauc pofig bez tiesibam ~150km uz Staiceli. Atradam cilveku kas pa priekshu brauks un maucaam... Aizbraucam viss normali poliči neaptureja. Tad izdomajam pagaseet nu vo braukajamies tad kkur 3jos nakti saka liit lietus. Mes tur chillojam viena vieta un tad vajadzeja braukt. Pa priekshu auģiks nesas mes protams no pakaljas. Celjus iisti nezinajam un ta sanaca... ~ uz 130km/h likuma sanesa. Bralis vel meigina izvilkt bet neka BAMS ar sanu pret koku. Talak lidojam cauri krumiem pakjeram celja ziimi. Parlidojam uz celja otru pusi lidojuma pari gravim un BAMS pret koku. Nu neko... Visi protams dziivi un bez skrambam tikai ar lielu izbiili. Viss tomer vareja beigties tragiskak bet num paldies Dievam viss oki doki. Tomer drošibas jostas paliidz. Lai ari nebiju piespradzejies paspeju iekjerties :]
Atbrauca uzreiz traktors izvilka aizveda lidz majam... no riita zvanijam sencim teicam ka baiga šaize shis atbrauca pakalj ar treileri.

Nakts:

Image

Ceļa zīme:

Image

No rīta:

Image

Sencīts atbrauca pakalj:

Image


Taisam:

Image

Image

Image

Nu vo tads nu ir tas stasts kad gandriz iepazinamies ar naavi... Tagad par to var pasmieties.
Gaidiishu juusu stastus un bildes :]

Paldies
VAZ ir spēks.
 
Imčiks
Vazists
Posts: 3
Joined: 16 Feb 2009, 15:46

Re: Avārijas

25 Mar 2009, 01:16

Cik var noprast no raksta, tad autors vēl gados jauns...
Protams lekciju nelasīšu, jo arī ar tēta žiku jaunībā ir darīti brīnumi. Par laimi visi beigušies tikai ar iebuktētu spārnu...
Tagad, kad prātiņa vairāk un ir bērni par kuriem jārūpējas, sametas liels kauns par vieglprātību un neapdomīgo rīcību, kas bija pirms gadiem 10-15.
Bet nu tas, ka negribās lielīties ar savu muļķību, nāk tikai ar gadiem un dzīves pieredzi. Diemžēl!
Novēlu visiem, kas te "lielīsies" ar saviem "varoņdarbiem" tikt sveikā ne ar lielāku skādi kā man!
 
Kriii
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 24 Mar 2009, 20:12
Location: Rīga

Re: Avārijas

25 Mar 2009, 02:03

Es personigi gados jauns bet parejie nuu neteikshu ka veci bet ari jauni vel... Num es nelielos. Vnk stastu atgadijumu iz dzives kuru negribetu vairak piedzivot... Vienkarshi interese citu cilveku stasti kas un ka. Nevajag visu uzreiz tik nopietni. Ka medz teikt jauns, dumjsh un pargalviigs. Piekriitu tev ka pec kadiem gadiem 10 bus kauns par sho visu. Bet nu es shobriid labak priecajos par to ka esmu dziivs neka visu dzivi pardzivoju.
VAZ ir spēks.
 
User avatar
LitrsAlus
Vazists
Posts: 124
Joined: 23 Feb 2009, 20:44
Location: Cēsis

Re: Avārijas

25 Mar 2009, 13:41

Vienīgais ir bijis maigs koks un čuguna puķu pods , pēc kura nacās drusciņ apgraizīt.
Vēl tik daudz darba!
 
Kriii
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 24 Mar 2009, 20:12
Location: Rīga

Re: Avārijas

25 Mar 2009, 14:32

Labi ka ta :]
VAZ ir spēks.
 
User avatar
maggot15
Vazists
Posts: 31
Joined: 04 Mar 2009, 19:32
Location: Madonas rajōns

Re: Avārijas

28 Mar 2009, 17:15

Vot kad biju mazs puika,braucām visa ģimene no radiem un Velēnā vienā krustojumā dulls Jawists ielidoja labajā preikšējā spārnā.Situācija.Tiek piebraukst pie krustojuma.Jawists nāk no autenes (ķipa savu beibi bija atvedis).Nu ko.Čalis pjau pieklājīgā ātrumā un lien krustā iekšā pa pretējo joslu.Rezultātā spārns lupatās,mocis apdauzīts un čalis slimnīcā.A man pofig.Es tik turpināju rīt saldējumu.

Pēc tam bija forša talka lai savestu spārnu kārtībā.Tika uzlikts ne ta kkād kreisais,bet nu neriktīgs spārns.Pēc gada tika arestaurēts vecais spārns.Tajā visā es piedalījos un laikam arī tad sākās mana īstā interese par tāda veida tehniku.
VAZ 2101 powaaahhh
 
Kriii
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 24 Mar 2009, 20:12
Location: Rīga

Re: Avārijas

29 Mar 2009, 13:27

Vispar no tiem širminiekiem uz 2 ratiem jauzmanas. Es labak sezu uz 4 ratiek un apkart kkada kaste vismaz. :D

Atceros ka sencim 1. autinsh bij žiks normali pa kupenam laukos maucam. Kka uz bezrnudarzu tak bij man jatiek.

AAAA tikko atcerejos "forshu" gadijumu... iesežos senča žika aizmugure pie durvim. Siiks budams durvis ar laaga neaizveeru. Senciits sak braukt un es pa durvim araaa labi ka tas viss letali nebeidzas. Protams dabuju normalu peerienu + visu savu atlikusho bernibu sedeju pa vidu uz pakaljeja sedeklja starp masu un brali. :]]
VAZ ir spēks.
 
User avatar
LitrsAlus
Vazists
Posts: 124
Joined: 23 Feb 2009, 20:44
Location: Cēsis

Re: Avārijas

29 Mar 2009, 14:10

Es vislaik esmu tikai sēdējis pa vidam , jo man patīk skatīties pa logu. A mum stad VAZam labās durvis kārtīgi netaisās ciet , katru reizi gandrīz ja tur sēž var izkrist. Visi no turienēm krīt , ja nepaspēj pieķerties pie roķenes.
Vēl tik daudz darba!
 
User avatar
skrachs
Foruma Vadītājs
Posts: 699
Joined: 05 Jan 2008, 21:33
Automašīna: Audi A4
Telefons: 25877385
Location: Rencēni
Contact:

Re: Avārijas

29 Mar 2009, 14:18

Bērnībā, sēžot aizmugurē pa vidu, kad mašīna bremzēja, esmu sasitis seju pret ātrumkloķi :D
 
Kriii
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 24 Mar 2009, 20:12
Location: Rīga

Re: Avārijas

29 Mar 2009, 16:08

Bet nu tas vaziks mums bij vnk ideaļniks. Vizuali smuks... Kads teevs pirka tad tas oopiits pat apraudajas. Zhel bij dot prom.
Bet nu parvacamies uz Riigu un tad tas vaziks tika norakstiits jo kas tur ar vinju braukaja.
VAZ ir spēks.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests