Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 48
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

29 Dec 2015, 16:15

Tas nav mans viedoklis, tas ir fakts! speciālu pazvanīju csdd, lai paliecinātos vai kas nav mainījies NAV! netici, aizej uz csdd vai pazvani un pajautā vai var uzlikt uzskaitē norakstītu auto? tev atbildēs, ka nevar! vienmēr norakstot auto darbinieks pajautā vai tiešām norakstīt jo atjaunot vairs nebūs iespējams!
Tas, ka ir varianti, ar virsbūves maiņu un citi likuma līkumi ir skaidrs un to minēju iepriekš ;)

Zinu, ka pirms kāda laika bija cilvēki, kuri grasījās vai jau uzsāka procesu, lai mainītu šo kārtību, lai būtu iespējams atjaunot norakstītos, bet vēl nekas nav mainījies.
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

29 Dec 2015, 16:57

CSDD šo lietu nepopularizē un iespējams operators(ja zvanīji uz INFO) nezina, jo tas nenotiek īpaši bieži, bet zinu, ka daži to ir veikuši - viss sākas ar īpašnieka iesniegumu, ka viņš pilnmēness ietekmē norakstijis auto... BMWpower bija raksts, kur viens bija šo izdarijis, zinu arī no šejienes vienu , kas to paveicis ar VAZu! ;)
Rekur atradu:
Tikko šādu operāciju, kā norakstīta transporta līdzekļa uzlikšanu atpakaļ uzskaitē izveicu.

Kas jādara, lai to izdarītu:

* Jāveic automašīnas numuru salīdzināšanu. Šajā posmā tiek veikta ne tikai numuru salīdzināšana, bet arī tas, vai nemēģina piereģistrēt kaut ko galīgi neglābjamu. Respektīvi transporta līdzeklim nav jāizskatās pēc galīgā lūžņa. Bet nav obligāta prasība, ka jābūt braucamam tam aparātam.

* Tālāk, pēdējais oficiālais saimnieks dodas uz jebkuru CSDD nodaļu un raksta iesniegumu/paskaidrojumu par to, kāpēc norakstīji transporta līdzekli un to, ka vēlies uzlikt atpakaļ uzskaitē.

Atbilde manā gadījumā tika saņemta nedēļas laikā. Bet CSDD var šo procesu ievilkt līdz pat vienam mēnesim.

Tālāk ar vecajiem numuriem un veco tehnisko pasi dodamies uz kādu no CSDD nodaļām. Vēlams uz to, kur tika rakstīts iesniegums, jo tā kā šādi procesi notiek reti, tad īsti neviens no galvas nezin kā šī procedūra pareizi jāizpilda. Respektīvi, lai nerastos lieki un stulbi jautājumi un pārpratumi.

CSDD tiek veikta numuru un tehniskās apliecības maiņa.

Vecos numurus, ja tādi ir palikuši, cik sapratu nevar vairs paturēt, jo tie ir norakstīti no CSDD bāzes. Gan jau, ka pēc dažiem gadiem tie atkal būs atpakaļ apritē.

Tas arī viss.

Laimīgu ceļu!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
artyp
Vazists
Posts: 357
Joined: 03 May 2013, 10:59
Automašīna: 2101/2106
Location: Krāslava

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

29 Dec 2015, 17:14

Tālāk ar vecajiem numuriem un veco tehnisko pasi dodamies uz kādu no CSDD nodaļām.
Tehnisko pasi tač jāatdod kad noraksta mašīnu?
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

29 Dec 2015, 17:44

Oficiāli norakstot, reģ. numuri un tehniskā pase tiek atdota! bija kāds laiks pašā sākumā, kad norakstīja attālināti, bet tas bija īss laiks.

Es vairāk uzticos csdd, privātais nerakstīs visu info ja tas daļēji ar likuma līkumiem darīts ;) par šo tēmu esmu runājis ne reizi kad uzpeldēja man interesējošs auto, kurš diemžēl norakstīts!
Ir arī variants uzlikt uzskaitē pat bez dokumentu transporta līdzekli ja tas nav zakts, ir divi ar kuriem tā darīšu, viens no tiem moto, bet par to skaļu internetā neviens nerunās ;)
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

29 Dec 2015, 17:55

Uz mana vārda bija viens VAZ, kura vairs reāli nebija un , kad pēdējo reizi gāju uz CSDD, meitene apvaicājās vai nevēlos norakstīt - ne man numuri, ne pase bija jānodod parakstijos divās vietās un viss!
Ja ar mašīnu ir kas darīts pēc 2009 x mēneša tad nemaz nevar norakstīt CSDD tikai caur Tolmetu!
Tā kā domāju, ka tos, kuri ir norakstīti CSDD nodaļā var reanimēt!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
artyp
Vazists
Posts: 357
Joined: 03 May 2013, 10:59
Automašīna: 2101/2106
Location: Krāslava

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

29 Dec 2015, 18:09

Oficiāli norakstot, reģ. numuri un tehniskā pase tiek atdota! bija kāds laiks pašā sākumā, kad norakstīja attālināti, bet tas bija īss laiks.

Es vairāk uzticos csdd, privātais nerakstīs visu info ja tas daļēji ar likuma līkumiem darīts ;) par šo tēmu esmu runājis ne reizi kad uzpeldēja man interesējošs auto, kurš diemžēl norakstīts!
Ir arī variants uzlikt uzskaitē pat bez dokumentu transporta līdzekli ja tas nav zakts, ir divi ar kuriem tā darīšu, viens no tiem moto, bet par to skaļu internetā neviens nerunās ;)
Mans donors bija norakstīts,numuri stāvēja virsū.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

29 Dec 2015, 18:41

Oficiāli norakstot, reģ. numuri un tehniskā pase tiek atdota! bija kāds laiks pašā sākumā, kad norakstīja attālināti, bet tas bija īss laiks.

Es vairāk uzticos csdd, privātais nerakstīs visu info ja tas daļēji ar likuma līkumiem darīts ;) par šo tēmu esmu runājis ne reizi kad uzpeldēja man interesējošs auto, kurš diemžēl norakstīts!
Ir arī variants uzlikt uzskaitē pat bez dokumentu transporta līdzekli ja tas nav zakts, ir divi ar kuriem tā darīšu, viens no tiem moto, bet par to skaļu internetā neviens nerunās ;)
Mans donors bija norakstīts,numuri stāvēja virsū.
Lasi uzmanīgāk!
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

29 Dec 2015, 18:46

Uz mana vārda bija viens VAZ, kura vairs reāli nebija un , kad pēdējo reizi gāju uz CSDD, meitene apvaicājās vai nevēlos norakstīt - ne man numuri, ne pase bija jānodod parakstijos divās vietās un viss!
Ja ar mašīnu ir kas darīts pēc 2009 x mēneša tad nemaz nevar norakstīt CSDD tikai caur Tolmetu!
Tā kā domāju, ka tos, kuri ir norakstīti CSDD nodaļā var reanimēt!
Ir dažādas nianses, katrs gadījums ir individuāls!
Zaz klubā ir biedrs no Gulbenes, vectēvs bija norakstījis zazu, mazdēls ar brālēnu pierunāja vectēvu legalizēt zazu, process vilkās ilgi, beigās ar atsaucīgu csdd darbinieku palīdzību veica virsbūves maiņu, nācās pirkt līdzīgu zazu ar dokumentiem.
 
andis2102
Vazists
Posts: 25
Joined: 26 Oct 2014, 15:55

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

29 Dec 2015, 21:26

Nu saku pec pieredzes jo pagajuso gad nopirku 2102 bij gan nummuri gan dokumenti sataisiju kas uz apskati bij vajadzigs un bij man liels soks kad pateica man csdd faktu kad dampis ir norakstits tad nu sakas pats jautrakais, bet man pateica ar kad esot iespeja atjaunot uzskaite domaju kad mulkibas bet ne csdd man saka kad vajagot nummuru salidzinasanu fotografesanu un pats ilgakais un grutakais atrast veco ipasnieku kas dokumentos bet atradu un 100 eiro un paris stundas dokumenti un jauni nummuri man rokas un csdd sakakad lai veicas ar apskates iziesanu taka tas ir izdarams.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

29 Dec 2015, 22:20

Nu tak konkrētāk, kādus dokumentus kārtoji, kur sniedzi utt, citādi tikai vārdi :Nezinu:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 48

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests