Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 48
 
User avatar
artyp
Vazists
Posts: 357
Joined: 03 May 2013, 10:59
Automašīna: 2101/2106
Location: Krāslava

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

27 Dec 2015, 18:13

Nu re, man tieši tāds pats sašutums bija par sarkano salunu, ok tur nebija tik traki, bet tuvu :D
Nuu, salonu vismaz nopirka un cilvēks bija reāli apmierināts. Bet nu šeit nezinu,vai kāds ko nopirks..
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

27 Dec 2015, 20:52

No tām detaļām vienīgā, kas ir vērtīga ir 2101 priekšējā brille, bet nu arī ne 80e!
Par diskiem - no sākuma padomāju, ka paplatinātie, bet izrādās, ka parastie vnk PSC! :shock:
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

27 Dec 2015, 21:11

Laikam parādījušās jaunas narkotikas ko šitie lieto. droši vien sauksies KOSMONAUTS
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
kurmis
Vazists
Topic Author
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

28 Dec 2015, 11:36

 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

28 Dec 2015, 20:18

Nu re, man tieši tāds pats sašutums bija par sarkano salunu, ok tur nebija tik traki, bet tuvu :D
Nuu, salonu vismaz nopirka un cilvēks bija reāli apmierināts. Bet nu šeit nezinu,vai kāds ko nopirks..
Tas vai tiešām nopirka, vai par prasīto summu mums nebūs zināms, ne reizi ir bijuši gadījumi, kur pārdevēji vai nu atdod radiem, draugiem, pārdod pa daudzas reizes mazāku summu vai vispār nepārdod..........
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

28 Dec 2015, 20:24

Kad ieraudzīju šīs detaļu cenas vot tad gan man žoklis atkārās :wtf:

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spar ... nneif.html


Neredzeu jēgu no jaunām haubēm, durvīm, pazīstu vienu čali, kas labu gribēdams salasīja jaunas durvis, lai kaut kādās līnijās tās durvis atteicībā pret virsbūvi dabūtu nojājās tā, ka jaunas vaz detaļas redzēt negrib, teica tad labāk pannas pārmetināt nekā ar tām jaunajām jāties. Ar haubēm tas pats stāsts var gadīties + tāpat viņas jāstrūklo no tās tehniskās grunts un tad jāgruntē + jākrāso, es viennozīmigi labāk ņemtu lietotas, bet nenopuvušas kā "jauna". Bet, ok varbūt kādam labāka pieredze ar nosauktajām detaļām :Nezinu:

Bet varbūt kādas meklē aprūsējušu stoiku par 50 euro? :D Te galvenais arguments noteikti būs padomju detaļu "kvalitāte".
Par šo tēmu mēs vienreiz dzīvē runājām, visi tie remonta bleķi ir brāķi paši par sevi + tie, kuriem ir valcētās maliņas kā durvīm, kapotam un tie kur ir samtināti savienojumi un tas viss ir kaut vai nedaudz aprūsējis jo sevišķi durvis un citi tamlīdzīgi bleķi, ar aprūsējušām savalcētām maliņām, tie visi ir izmetami lūžņi! Transporta grunts protams jāstrūklo nost, bet iegūldīt tajā panelī līdzekļus apstrādei ir izmesta nauda, iekšā tāpat viss rūsēs un ar laiku izlīdīs!
 
User avatar
artyp
Vazists
Posts: 357
Joined: 03 May 2013, 10:59
Automašīna: 2101/2106
Location: Krāslava

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

28 Dec 2015, 22:02

Nu re, man tieši tāds pats sašutums bija par sarkano salunu, ok tur nebija tik traki, bet tuvu :D
Nuu, salonu vismaz nopirka un cilvēks bija reāli apmierināts. Bet nu šeit nezinu,vai kāds ko nopirks..
Tas vai tiešām nopirka, vai par prasīto summu mums nebūs zināms, ne reizi ir bijuši gadījumi, kur pārdevēji vai nu atdod radiem, draugiem, pārdod pa daudzas reizes mazāku summu vai vispār nepārdod..........
Atdevu par 20 eiro lētāk nekā prasīju tepat forumā.
Last edited by artyp on 28 Dec 2015, 22:27, edited 1 time in total.
 
andis2102
Vazists
Posts: 25
Joined: 26 Oct 2014, 15:55

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

28 Dec 2015, 22:20

Nu tam kad norakstitu auto nav iespejams uzlikt uzskaite nepiekritu jo pats pagajusogad to izdariju ar savu 2102.
Norakstītu auto uzlikt uzskaitē NAV IESPĒJAMS! diemžēl šī iemesla dēļ daudz labu auto aiziet nebūtībā :(

Ir cits variants, ka nopērk otru tādu auto un noformē virsbūves maiņu izmantojot norakstītā auto virsbūvi, norakstītajam ja nemaldos arī bija jābūt norakstīšanas sertifikātam. Process ir sarežģīts, laikietilpīgs, pilnas ar birokrātiju un arī maksā.

Kā to saprast, ka dabūji mantojuma dokumentus? mantojumu var nokārtot tikai mantinieki, kad tas ir izdarīts un saņemta mantojuma apliecība tad tikai mantinieks ir tiesīgs doties uz csdd un uzrādot mantojuma apliecību auto noformē uz mantinieku un tikai tad var pārrakstīt tālāk!

Man līdzīgi ar zapiņu sanāca, auto tirgojās par 200eiro, jaunietis 24gadi ja nemaldos, tas bija vectēva auto, nobraukums 9000km, ar manu palīdzību vēlējās ielikt sludinājumu zazklubs.lv jo negribēja reģistrēties viena auto sludinājuma dēļ. Es ieinteresējos, bet kad uzzināju, ka dokumentu nav jo ir mantojums, atteicos un ieliku sludinājumu, pa starpai bija cilvēks aizbraucis skatīt, bet nepaņēma jo tālu jāved (Tukums vai pat Talsi), vēlāk mantinieks atsūtīja e-pastu, ka varot sakārtot mantojumu. Viņam visumā bija vienalga kas ar auto,žēl jau bija ka lūžņos neatdeva, bet tā kā vajadzēja atbrīvot īpašumu no visa liekā vajadzēja ātri tik vaļā. Aizbraucu apskatījos un biju pārsteigts par labo stāvokli un kur nu ja 9k nobraukums, bez slēpšanas jautāju vai zin ka šis nemaksā 200eiro pat bez dokumentiem, bet jaunietim atbilde bija īsa, peļļu uz auto nevēlas gūt. Tā nu savācu par tiem 200eiro to auto pie sevis un tad sākās gaidīšana, bija problēmas, no vectēva mantojums pārgāja uz jaunieša vecmammu, bet procesa ietvaros jaunieša mammai vajadzēja atteikties no savas likumīgās daļas, auto nevienā no mantojumiem nebija iekļauts un reāli juridiski neeksistēja. Mantojumu kārtoja jaunieša mamma jo viņas mamma bija mirusi. process bija garš un ilgs jo birokrātija, daži vārdi ne tā uzrakstīti iesniegumā un viss stāv. Galu galā rudenī viss tika sakārtots un devāmies uz scdd, vēl 40min csdd skabūzī kamēr jaunās spindzeles darbinieces skraidīja kā skudras no viena pie otra jo nekā nesaprata no dokumentiem un tad viss galā, mantojums izmaksāja +300eiro, tātad zapiņš ar 9000km nobraukumu 500eiro + atvešana 40eiro. Numuru salīdzināšanu veicām pie manis uz vietas, bija iespēja parunāties ar darbinieku, interesanti un noderīgi.

Vienkārši noslaucīts ar slapju lupatu :)
Image
Image
 
kurmis
Vazists
Topic Author
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

29 Dec 2015, 00:42

Stāsti!
 
User avatar
Ogre
Vazists
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: VAZ sludinājumi, kas iespārda

29 Dec 2015, 12:37

Tas točna ir iespējams, vienīgais iemesls kāpēc es nesāku strīdēties ir tāds, ka micukam vienmēr ir savs viedoklis un nav iespējams pierādīt pretējo. Uz ātro arī nevarēju atrast csdd majaslapā rakstu par to, tāpēc nolēmu neieguldīt savu laiku bezjēdzīgā muldēšanā
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 48

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests