Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
Mayestic
Vazists
Posts: 138
Joined: 07 Nov 2008, 23:51
Location: Talsi

Re: VAZCLUB LV?

02 Jun 2010, 00:25

Šeit ir pārāk maz aktīvo, lai taisītu klubu un offilāli tas nav tik vienkārši, ir saistības klubam un tā biedriem!
Iespējams būtu daži kuri maksātu biedra naudas kas klubos nav mazās, piemēram http://www.mitsubishiclub.lv tā ir 50Ls gadā un tas vēl ir maz salīdzinot ar citiem.
Pasākumos tiešām var piedalīties bez visiem klubiem, pačukstēšu, ka top jauns ar auto saistīts Vortāls un mēs veidotāji ik palaikam satiekamies pagonkojam, papļāpājam neskatoties uz attālumu 100-150Km. labprāt arī piedalītos pasākumos vazi.lv pasākumos tikai tad kad būs gatavs žigulis :)

atvaino Micuk un citi, bet piemēram ņemšu e30 forumu esam biedri ap 40 - 50 un dalības nauda ap 10 ls un nesūdzamies par savst;arpējiem psākumiem piedalās daudzi kartingu halles īrēs utt., bet redzam šeit vazos cik tad ir to nopietno aktīvistu, kā Ernests aka(bd 8599) teica ir daži kas brauc uz šiem saietiem, bet ne pie tiekoši daudz, jo vairākums šejieniešu ir tie kuriem zem 18 un savus žikus nokauj pa laukiem vai krūmu gonkām ! Tur jau jābūt, atvainojos par izteicienu, pirmkārt ne "sūdiem" galvā un vismaz tiesībām, lai vispār par auto iegādi un apkopšanu būtu kaut mazākās sajēgas! Nevis tā kā šet " nopirku žiku pa 100ls un nu es maukšu ar draugiem pa lauku papriecāties", jāsāk ir no paša sākuma, vismaz manas domas pat šķirot lietotājus, jo atvainojos par izteicienu "nu i nahuj tos sīkos kas pa pāris latiem no onkām nopērk žikus un nu būs vazisti.lv" jo nopērk nakļenes un palasa forumu...

simt punkti, ka lielākā daļa nesapratīs pa ko es te cepjos, bet nu cerams dzirdīgas ausis sapratīs !

p.s. ceru skracks neuzskatīs šito pa spamu :P
peace džeki :Latvija: :vazi:
Last edited by Mayestic on 03 Jun 2010, 21:33, edited 1 time in total.
CCCP muscle
 
prodigy
Vazists
Posts: 70
Joined: 09 Dec 2009, 18:39
Automašīna: BMW 320i
Location: Smiltene, Vriņi, Cēsis

Re: VAZCLUB LV?

03 Jun 2010, 19:58

SVEIKI!
Man gan ari vēl nav astoņpadsmit bet pēc eksāmeniem dabūšu savu vecātēva 3 vaz atpakaļ un tad ir doma viņu uzceltu perfekta kārtibā līdz 18 gadu vecumam.
es ari atbalstītu to ka ja ir kāds parūsējušāks VAZ tad var pa pļavām panēsāties bet normas robežās un tikai tā lai pats mācētu sataisīt. Pašlaik ir ari viens 1 VAZ ar kuru pa pļāvu panēsājamies bet ar mēru tā lai neiestādītu kāda kokā vai neiebrauktu grāvi. Būtu man 18 es atbalstītu šito pasākumu ko ari darītu (darīšu (mēģināšu atbalstīt)).
P.s. E Es dzīvoju tieši smiltenē un tu pie tepera ir auto trase gan karting trase. Nezinu vai pa viņu var braukt ar mašīnām bet ar skučām brauc un nekā nesaka.
 
User avatar
ar4ijs
Vazists
Posts: 222
Joined: 27 Feb 2008, 22:00
Automašīna: BMW e30 325i un VAZ 21214
Location: Rīga un Tukuma Rajons

Re: VAZCLUB LV?

03 Jun 2010, 22:03

Doma par vaz klubu ir vissnotaļ laba un pat attīstāma, bet seit ir daudz ļaužu kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu tai skaitā arī es un jā Mayestic es tev pilnībā piekrītu ka ir kādi atvvainojos stulbeņi kas nopērk kautkādu koptu žiku vai arī aprūsējušu un nokauj vinu pa pļavu, un pēc tam atdod lūžņos, bet labāk tacu būtu to iegādāto žiku uzturēt vai arī savest līdz standartam un uztaisīt par odziņu! Piemēram es pie jums esmu uzskatāms par to sīko, taču es nenokauju savu žiku pa kautkādu pļavu un pēctam uz lūžņiem, es cenšos viņu uzturē pēc iespējas labāk un taisīt tā kā man naudiņa ļauj, tāpēc neuzskatīsim ka visi nepilngadīgie savus žikus nokauj bezjēdzīgās izpriecās! ;) :vazi:

Personīgi manas domas par to vaz kluba taisīšanu pagaidām ir noliedzošas, taču nākotnei ta ir vienkārši izcila doma tas ir tad kad seit būs vairāk pilngadīgo un ļāudis ar tiesībām aa un arī cilvēki kas spēs sponsorēt to no finansiāla stāvokļa un arī palīdzēt ar savām domām par kluba attīstību!!

Nūūū ļoti ceru ka kaut ko sapratīsiet! ;) :Latvija: :draugi: :vazi:

PS: Es nezinu kā pats Skrachs domātaču varētu ieviest kautkādu kārtību ar tām uzlīmēm piem. pirms tu to uzlīmīti dod tam attiecigajam cilvekam varbut novertet kada vinam ir ta masina tas vienkarsi tapec lai nelimetu vinas uz kautkadiem sudiem virsu ! Kaut gan tu man vinu iedevi un mans auta nav nekads labais tacu domaju limet tikaj tad kad bus sataisits! :D:D:D Bet tas ta sikums tas jau ir tikaj manas domas! ;) :) :vazi:
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: VAZCLUB LV?

04 Jun 2010, 12:16

PS: Es nezinu kā pats Skrachs domātaču varētu ieviest kautkādu kārtību ar tām uzlīmēm piem. pirms tu to uzlīmīti dod tam attiecigajam cilvekam varbut novertet kada vinam ir ta masina tas vienkarsi tapec lai nelimetu vinas uz kautkadiem sudiem virsu ! Kaut gan tu man vinu iedevi un mans auta nav nekads labais tacu domaju limet tikaj tad kad bus sataisits! :D:D:D Bet tas ta sikums tas jau ir tikaj manas domas! ;) :) :vazi:
Vispār jau šī uzlīmju ģēla, ir priekš reklāmas. Un šis forums nebija domāts kā vaz klubs, bet vienkārši kā apspriedes vieta, pa autiņiem. Tādēļ arī uzlīmes tā ir.
 
User avatar
ar4ijs
Vazists
Posts: 222
Joined: 27 Feb 2008, 22:00
Automašīna: BMW e30 325i un VAZ 21214
Location: Rīga un Tukuma Rajons

Re: VAZCLUB LV?

04 Jun 2010, 15:05

Nuu es to biju domajis talaikai nakotnei !! :D:D Eh sviests! :D:D
 
zakiks
Vazists
Posts: 41
Joined: 24 Dec 2008, 22:01
Location: talsi!!!

Re: VAZCLUB LV?

26 Jul 2010, 12:00

sveiki!! lasiiju so topiku likaa intresanti ! gribejaas kko pierakstiit !! piemn....

kas tas pa klubu vienalga kura vietaa taisi tos saietus bet vienalga ierodas paris cilveeki kautvai forumaa ir paris tulkstosi lietotaju!! tas jau nau prikols es ar te vienreiz pa talsu ralli uztaisiiju vaz saietinju un ierakstiiju visos forumos un domubiedros bet ierodas tikai aukstakais 5vrb!! tad jau baigais klubinjs te sanaak!! manliekas ka te citi vnk ir tapec pieregjistrejusies principa peec ka vinjiem ir ziks!! tas tachu ir galiigi garaam lai saktu kko domaat par klubu ir jabuut daudz saliedeetaakiem un jaierodas vairakiem nu labi saprotu mosk kadam baigais gabals sanaak kkur braukt bet ir tachu vairakas vietas noticis! un ir tie kas parasti tikai brauc tie arii ierodas vienalga cik talu ir!! parsvaraa ir no mana rajona no talsiem un riigas rajona!! tas tachu nau forshi varetu kadu jaunu ziku ieraudziit!! buutu jautraak un arii iepaziities ar jauniem cilvekiem kas kko arii ir izdarijusi nevis slaistaas pa maajaam vai ielu bezsakara!! ;) bl* laikam aizravos bet nu iisuma izteicu visu ko velejos!!! :D
CCCP muscle
 
aivis
Vazists
Posts: 59
Joined: 22 Jul 2009, 23:48

Re: VAZCLUB LV?

26 Jul 2010, 15:04

tulit tak priekša ir nakošais saiets dobele 21 augusta!tad nu rosas visi vazisti!
 
Ārnijs
Vazists
Posts: 84
Joined: 12 Jul 2010, 18:35
Location: Netālu no Bauskas

Re: VAZCLUB LV?

26 Jul 2010, 15:28

oo jaa! Uz Dobeli man ar ir doma maukt ar savu VAZīti :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests