Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
norcis
Vazists
Topic Author
Posts: 13
Joined: 26 Oct 2009, 20:01
Location: MADONA

VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 11:40

Sveiki vaz markas fani un dīdītāji!!! Par cik esmu aktīvs JEEPCLUB.lv biedrs,kā arī aktīvi iesaistos visos kluba pasākumos ,radās neviltota interese par vaz klubu vai interesentu sanākšanām!!! Un tātad jautājums šāds:vai oficāli pastāv šāds klubs? Ja,jā tad kā kļūt par tā biedru? Vai notiekās kopīgi izbraucieni,veiklības vai atjautības sacensības,kopā pasēdēšana,parunāšana un ......!!!??? :Latvija: :Latvija: :Latvija: P.s pāris brīvdienas gadā varētu atvēlēt kādiem vaz pasākumiem. Vaztuss man iet garām,jo nepatīk kontaktcīņas :( !!!
 
User avatar
dizzz
Vazists
Posts: 40
Joined: 16 Nov 2009, 14:53
Location: Rīga

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 11:59

:clap: esmu par !
VAZ 21011 - 1978 g.
 
User avatar
Admiral
Vazists
Posts: 235
Joined: 13 Sep 2009, 22:13
Location: Rīga

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 14:11

Kluba neesamība jau netraucē satikties, sacensties veiklības braucienā, iedzert kādu aliņu utt tāpat vien.
Domāju, ka līdz klubam ir baigi tālu. Tad ir jābūt citai attieksmei pret to, ko saka, kā skatās pakaļ savam vāģim, tā nav tikai izklaide, bet arī pienākumi, biedra nauda utt.
Pašlaik tikai Dažas šejienes mašīnas izskatās kāda cienīga (+ -) kluba kandidātes, pārējas, sorry, tiek vairāk vai mazāk gatavotas to iznīcināšanai kādā no vaztusiem vai arī turpat netālu kādā esošā trasē.
Nerunāju par tām, kuras uz esošo brīdi pēc skata ir tādas žēlīgas, bet saimnieks būtu gatavs tās atrestaurēt pēc iespējas tuvāk autentiskām!
Ja tā nav, tad nafig tādu klubiņu
 
User avatar
elf
Vazists
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 14:18

21.novembrī atbrauc uz Smilteni,Teperu trasē būs Vaztuss. Uzcepsi gaļu,parunāsi,pavērosi žikšus.
Var sarunāt lai pēc gonkas atļauj pabraukt pa rallijkrosa trasi.
 
User avatar
Admiral
Vazists
Posts: 235
Joined: 13 Sep 2009, 22:13
Location: Rīga

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 14:28

Senks!
Bišķi tā patālu jau ir, bet domāju, ka jūsu ķīlējumi iet diezgan labi un pārliecinoši! Par to ielikto ideju, darbu un $ nav, ko teikt. :clap: Cepuri nost
Vienīgi žēl, ka tie jēdzīgie žiki ir palikuši baigi maz, un, ja vēl tiem tiek ieliktas dugas un uzkrāsots numurs, tad skaidrs, ka atpakaļceļš vairs nav. Toč žēl

Off topic, bet kur tāda trase ir? Smiltenē esmu bijis uz sava autokluba veiklības braucienu sacenēm, bet tā bija tā kā kartinga trase, vai kkas tamlīdzīgs.
 
User avatar
skrachs
Foruma Vadītājs
Posts: 699
Joined: 05 Jan 2008, 21:33
Automašīna: Audi A4
Telefons: 25877385
Location: Rencēni
Contact:

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 14:34

Piekrītu admiral.
Lai sarīkotu kādu kopīgu pasākumu, nav nepieciešamība pēc oficiāla kluba.
Un cik tad to biedru būtu? un ko tad mēs darītu, ja būtu oficiāli?
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 15:52

Šeit ir pārāk maz aktīvo, lai taisītu klubu un offilāli tas nav tik vienkārši, ir saistības klubam un tā biedriem!
Iespējams būtu daži kuri maksātu biedra naudas kas klubos nav mazās, piemēram http://www.mitsubishiclub.lv tā ir 50Ls gadā un tas vēl ir maz salīdzinot ar citiem.
Pasākumos tiešām var piedalīties bez visiem klubiem, pačukstēšu, ka top jauns ar auto saistīts Vortāls un mēs veidotāji ik palaikam satiekamies pagonkojam, papļāpājam neskatoties uz attālumu 100-150Km. labprāt arī piedalītos pasākumos vazi.lv pasākumos tikai tad kad būs gatavs žigulis :)
 
User avatar
Juris
Vazists
Posts: 543
Joined: 03 Jan 2009, 20:31
Location: Rīga, Mežciems
Contact:

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 18:47

shinii fooruma baigi daudz ir arii pusaudzhu .. nenobriedusi publika .. spriezhu kaut vai peec taa ka katru jautaajumu uzdod 18 reizes un raksta visu visur peec kaartas .. nenopietni

par autosportu tev iisti nepiekriitu .. ok vaz ir nu jau klasika ... daudz vinju nav palicis .. tapeec buutu saudzeejams ... bet piemeram vfts .. vinja legjenda iespeejams ir speeciigaaka par pasha vaz legjendu .. un vaz daudziem ir pirmais solis autosportaa .. kursh savadaak nez vai tiktu sperts .. pats arii esmu tajaa kategorijaa ko Admiral mineja .. dugas iekshaa un uz tuvejo trasi prom ... tagadeejais vaz ir dzimis ar mani vienaa gadaaa :D .. bet nu ta kaa probleemas ar dokjiem tad man nav sirdsapzinjas paarmetumu ka izniicinu autobuuves klasiku


un autosports noteikti liek uz automobiili skatiities citaadaak ..

taa kaut kaa iisumaa .. bet domaaju ka vazi.lv pasaakumi ir noteikti jaataisa un tas ir atbalstaams pasaakums!
kartings, šoseja, vazi utt
 
kapeika
Vazists
Posts: 147
Joined: 08 Jan 2008, 22:47

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 18:47

manupraat, ka pasaakumi ir pietiekami daudz, ja vien vairaak buutu to brauceeju!!
 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: VAZCLUB LV?

19 Nov 2009, 18:56

BBP bijām kādi 8; Rīgā uz Alfas jumta, septembra beigās 9 VAZi... Būtu man tiesības, būtu +1 tajos salidojumos.
Tiem, kas vēl nav bijuši iesaku izmēģināt tos tālākos gabalus, tie ir tīri interesanti un jautri.
+ kādam vajag uzņemties organizēt taisīt tos pasākumus, lai nav tā, ka aizbrauc visi uz Alfu uz divām stundām un tad mājās... :)
Bez paraksta.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests