Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
skrachs
Foruma Vadītājs
Posts: 699
Joined: 05 Jan 2008, 21:33
Automašīna: Audi A4
Telefons: 25877385
Location: Rencēni
Contact:

Re: Neprātīgā ideja!!!

08 Jan 2010, 21:09

Man liekas, ka varēja gan, tikai tad vajadzēja to balto ovālo uzlīmi ar LV
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Neprātīgā ideja!!!

08 Jan 2010, 22:06

wiper tev ir liela problēma tevv ir latvijas numurzīme tu nevari ar to numurzīmi izbraukt no latvijas jābūt jaunajām numurzīmēm!!! :(
Ar vecajiem numuriem apbraucu 10 valstis, un neviens robežsarga nepiepisas. Galvenais eiropas apdrošinašana.
Wiper, izņemot detaļam janēm līdzi: navigacija, eiropas atlass, gāzes plits un telts. Sagatavot maršrutu un pēc iespejas vairāk uzzināt pār maksas celiem. Piemerām Polija jasamaksa 3 reizes pa 3 eiro, braucot pa autobanu. Vācijā nevajag, Francijā praktiski visi lielie celi pār maksu ( diezgan dargi). Obligāti remontgrāmatu un pabridināt kadu cilvēku, kurš ir žiguļa remontspejīgs, lai gadijumā ja kas viņam uzzvanīt un pakonsultēties. Arī vecākiem un tuviem draugiem atstāt maršrutu, pa kuru brauksiet.No rezerves daļam es paņemtu prikš aizdedzes sistēmas:spoli, kontakti ( ja ir konaktaizdedze), sveces un svečvādu. Obligāti multimetru, lai būtu ar ko meklēt problemas ar elektrību. Starteri es neņemtu. Čakars mainīt to, un gadijumā ja tas nobeigsies( pekšni diez vai ka tā būs) var iedarbināt ar stumšānu. Lodbalsti arī nafig ņemt, pietiek pirms braukšanas parbaudīt. Siksnu ģeneratoram, tosolu, eļļu un bremžu šķīdrumu. Var būt vēl kaut ko no globalam mantam. Visi sikumi, ka spuldzes, drošinātaji, trose utt pats pa sevi saprotams.
 
zvirbulis
Vazists
Posts: 307
Joined: 04 Oct 2009, 22:38

Re: Neprātīgā ideja!!!

08 Jan 2010, 22:19

wiper tev ir liela problēma tevv ir latvijas numurzīme tu nevari ar to numurzīmi izbraukt no latvijas jābūt jaunajām numurzīmēm!!! :(
kur ta nu šito rāvi :crazy:
neesi galīgi saspiedies ar to lv karodziņu uz numuru .
uz pakaļas LV uzlīme un viss OK

90gados tika pilna vaz mašina ar purniem vilkts uz DE pēc mašinām -nekādu problēmu nekas neizjuka .Protams pa bāni netika vairāk par 130km/h dzīts .
 
janissss
Vazists
Posts: 153
Joined: 02 Jan 2010, 16:50

Re: Neprātīgā ideja!!!

08 Jan 2010, 22:39

man viss tas bija un mani pasūtīja ....
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Neprātīgā ideja!!!

08 Jan 2010, 23:02

man viss tas bija un mani pasūtīja ....
Uz kurieni tu gribeji aizbraukt?
 
User avatar
igrs
Vazists
Posts: 84
Joined: 27 Jul 2009, 23:28
Location: Rīga

Re: Neprātīgā ideja!!!

09 Jan 2010, 00:03

janissss muļķibas !
WESS Motors - pērkam,pārodam... vairāk pārdodam, bet kādreiz arī pērkam ...
 
User avatar
wipers
Vazists
Topic Author
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Neprātīgā ideja!!!

09 Jan 2010, 08:13

Man atakl dzēki un vaaciju alida shiem bija LV numuri, vinjeim par to (itkaa) piepisaas menti, nu nekaa jau apr to dirst nevar jo nav noteikts ka jaabut visiem eiro, bet vnk nu dirsiaaja brutaali paarmekleeja mashiinu karoch nekas patiikams :(

Un kronis bija autionjam kuru sveice car LV numuriem aizsuutija uz tehnisko parbaudi atklaajas ka kaut kaada detalja nav ka vajag un tad shie 3 dienas gadiija kamer atsuuta, jo prom shos nelaida :(

Jaa ar par numura mainiishanu man bija doma, buutu eiro zvaigzniites neviens pat uzmaniibu nepieveerst, itkaa mazaak probleemu, tachu ja mashiinai viss ok par LV numuru vinji ar neko nevar pieshuut :)

Jaa bez GPS laikam buus vaaks sveshaas zemees, ne? Neesu veel izmantojis GPS takaa varbuut kaads var atsauksmes kadas ierakstiit vai vinji preciizi, vai neieved totaala dirsaa un taa. Esmu dzirdeejis ka vieni no labaakajiem esot Magilan GPS, ka Tomtom neesot nekaadi uzticiamies, jo tipa leetais gals, bet to tika iviens dzeks man teica tas vinja subjektiivais viedoklis, kaada pieredze GPS zinjaa ir jums?

Un paldies, ka ir tik liels atbalsts no juusu puses ar padomiem ieteikumiem un visu paareejo, buus pietiekami laika un info visu pardomam izanalizeet, tapeec jau saku dariit laiciigi, nevis pedeeja naktii :D

Gaidiishu veel komentarus protams, hell jee labi ka ir vazisti :vazi:
 
User avatar
NIVA 1.9 Diesel
Vazists
Posts: 14
Joined: 25 Dec 2009, 19:53
Location: Saldus
Contact:

Re: Neprātīgā ideja!!!

09 Jan 2010, 13:34

Ar Vaz 21011 1.3motors ,aizmugurē treilers ar sporta auto, tālākais brauciens ir bijis līdz Kišiņevai.
Tad vēl ir aizbrauts līdz Maskavai.
-37 grādos līdz Pleskavai.Krievi galvas saķēra....kas jūs traki vai..
Problēmu nekādu ,uz ceļa nekad nav palikts.
Ar 10 gadu vecu Bmw ir lielāka iespēja palikt uz ceļa nekā ar Vaz.
Zelta vārdi !!!:thumbup:
ĀMEN
Naw VAZ, nav mašīnas.... Nav rācijas, ir sodi par ātruma pārsniegšanu... ;)
http://www.RACIJAS.lv
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Neprātīgā ideja!!!

10 Jan 2010, 20:50

wipers, es savam ceļojumam izmantoju TomTom navigāciju. Ireju pa 2ls/diennakti. Nebija nekadas problemas, visi ceļi sakrīta: kā bija uz gps, ta pāt uz ceļa. Arī latviešu valodā iekšā ir :thumbup: .
 
eerms
Vazists
Posts: 80
Joined: 28 Nov 2009, 17:47
Location: Rīga/Ogre

Re: Neprātīgā ideja!!!

11 Jan 2010, 10:28

ar GPS ir tā, ka ērtākais un, manuprāt, tieši braukšanai pa rietuumu un centrālās eiropas valstu ceļiem precīzākais ir jebkurš TomTom. Vismaz, cik es esmu braucis, nekadu baigo problēmu nav bijis.
Protams vienreiz gadījas attapties leišu bērnudārza pagalmā pie grāvja, kur aparāts bija izdomajis, ka var izšaut pa taisno, taču tas pieder pie lietas (pribaļķika, znaeš!) un talāk nebija nekādu problēmu.
Rietumeiropā TomTomam ir lielisks pārklājums un priekš braukšanas tas ir visērtākais (par visiem magellan utt.), laicīgi brīdinās par izejām no bāņiem utt. Galvenais pirms braukšanas obligāti apdeito karti.
Lamaķ ņe stroiķ.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests