Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Būvējan speciāli driftam vazu!

20 Jan 2011, 11:20

Gribot negribot pats kārtībnieks ir iesaistījies spamā un galīgi ne pa tēmu, kauninot citus sanāk, ka nēsi labāks par citiem ;) nekā personīga, bet moderēt arī ir jāmāk ;)
Es arī tagad spamoju galīgi ne pa tēmu :(
Es domāju atbildes sniegšana cilvēkiem, kas iedomājas ka visu zin vislabāk tehnisko noteikumu ziņā ir diezgan nepeiciešama, jo neviens vien domāju grib zināt citu viedokli par šo juatājumu ;)
Jaa spamiņš gan sanāk bet vismaz kaut cik par tēmu, un bez rupjībām - arī tas ir jāprot

Un galvenais strīdus objekts ir nevis spamošana, bet gan aizvainojumi un rupjības, spams ir normālā parādība, jo vienmēr notiek novirze no pamattēmas, tiek iztirzāti blakus jautājumi, kā šajā gadījumā laf noteikumi :)

Vai statnes pārvietošana uzskatām par "pilnīgu pārbūvi" :?:

Un runa nav par to vai viņa ir nozīmīga nenozīmīga vai vēl kā aprakstīt viņu, pēc noteikumiem izšķir "pilnīga pārbūve", ok ja arī viņa būs pilnīga, galvenais taču ir drošība!!! To jau vērtēs, kāpēc pēc idejas nedrīkst pārmetināt? Jo no drošības viedokļa tas nav vēlams, un atkal Jūs visi aizmirstat galveno noteikumu jēgu principā DROŠĪBA, kad jūs sāksiet lasīt pantus sistemātiskā kopsakarībā varbūt sapratīsiet ;)
 
Samarezzz
Vazists
Posts: 24
Joined: 12 Jun 2010, 21:29
Location: Zemīte

Re: Būvējan speciāli driftam vazu!

20 Jan 2011, 11:28

Ja ar šādu auto var tikt pie starta, tad kāpēc vispār vajag teh. not.??? Es to nosauktu par naturālu anarhiju!
Kas tad tur ir palicis no standarta ielas auto NEPĀRBŪVĒTS? Noteikumu sākumā jau ir pāris punkti, kas šo pārbūvi padara apšaubāmu.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Būvējan speciāli driftam vazu!

20 Jan 2011, 11:30

Labi par to tālāk nediskutēšu, mētāties ar rupjībām un apvainojumiem protams nedrīkst, bet reizēm der kāds stiprāks vārds dažiem labiem kas savu nezināšanu pēc tam cenšas pagriezt par joku.

Statne nav gluži spārns vai cita tamlīdzīga detaļa, tā ir iestrādāta pamatā un samērā nozīmīga detaļa virsbūves stiprībai. Iedomājies ja ar sānu kur ieskrien vai tev driftējot duetā kāds ieskrien sānā un izsit to no vietas kas noteikti būs vieglāk kā ja tā ir oriģināli iebūvēta.
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Būvējan speciāli driftam vazu!

20 Jan 2011, 11:32

Ja ar šādu auto var tikt pie starta, tad kāpēc vispār vajag teh. not.??? Es to nosauktu par naturālu anarhiju!
Kas tad tur ir palicis no standarta ielas auto NEPĀRBŪVĒTS? Noteikumu sākumā jau ir pāris punkti, kas šo pārbūvi padara apšaubāmu.
Tieši šo visu apstākļu dēļ diskutēt tālāk nav vērts, lai pabeidz un mēģina startēt, tad redzēs kas būs, pagaidām mūsu pra'tojumi ir Centrāltirgus tantuku līmenī. So beidzam šito nejēdzību

p.s es labprāt piedalītos šajā padarīšanā, kad komisāram vajadzēs izvērtēt un dot slēdzienu, būtu interesanti uzklausīt viņa argumentus ;)

Atbildot micukam, to lai lemj komisārs izvērtējot atbilstību noteikumiem, mēs pagaidām varam priecāties par interesanto projektu, pietaupīt rupjības un vērot, kas no šī projekta galā sanāks - jauns Latviešu drifta māsterpīs, vai arī bleķa kaste ar jaudīgu motoru, ko ārpus kāda lidlauka nevar vest jo tas nav savācams :)
 
Samarezzz
Vazists
Posts: 24
Joined: 12 Jun 2010, 21:29
Location: Zemīte

Re: Būvējan speciāli driftam vazu!

20 Jan 2011, 11:47

Man gan liekas, ka autosports nev nekāds tirgus laukums, kur ir iespēja tirgoties! IR vai NAV

+1 Klievis par durvju pārbūvi (ar vienu pārkāpumu pilnīgi pietiek, lai iedriftētu auzās)
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Būvējan speciāli driftam vazu!

20 Jan 2011, 12:10

gribu teikt kad ļoti laba tēma ir šī lai padiskutētu -tāpēc jau mums nav jābūt nevienam par padomdevēju vai par ekspertu un rupjos vārdos jālamājas , bet varu teikt tikkai vienu no prakses kad tehniskie noteikumi ir parasti ļoti stingri un šodsejas disciplīnās parasības ir augstas
 
jurijsozols
Vazists
Posts: 7
Joined: 12 Aug 2010, 23:44
Location: UK

Re: Būvējan speciāli driftam vazu!

20 Jan 2011, 13:31

skatos, ka daudzi cer uz 8. pasaules brīnumu, ka šis tiks pielaists uz starta, cerēt uz to ir naivi, jo tiek rupji pārkāpts nolikums! bet nu ši sistuācija kad daudzi cer, ka komisija izlaidīs cauri atgādina rozā brilles, labi šajā gadījumā par rozā tās nevar nosaukt, bet piemēram par oranžām :clap: es neesmu pret būvēšanu, es vienkāršu nesaprotu autoru un tos daudzos cilvēkus, kas cer uz kautko, kas nebūs! bet būs vismaz treniņiem auto. Un vēl, kas. Nezinu kad autors domā pabeigt projektu, bet ar to būs jānobrauc ļoti daudz treniņi, lai saprastu vadamību un izslimotu bērnu slimības un vēl rokas jātaisno(par to nevaru spriest, bet tik un tā ir smagi jāstrādā un jātrenējas).
 
User avatar
girts.bricis
Vazists
Posts: 361
Joined: 13 Dec 2010, 17:45

Re: Būvējan speciāli driftam vazu!

20 Jan 2011, 15:48

šķiet ka skrachs bišķ "iedriftējis " auzās ar moderātora izvēli.
Cietais rieksts Image

What dya mean it doesn't fit? Gimme the big F@#! *!# hammer and the torches from my bench!!

ĢIRTS divi astoņi astoņi nulle viens seši pieci viens
 
Vihur's
Vazists
Posts: 56
Joined: 20 Aug 2010, 21:13

Re: Būvējan speciāli driftam vazu!

20 Jan 2011, 15:53

šķiet ka skrachs bišķ "iedriftējis " auzās ar moderātora izvēli.
+100
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Būvējan speciāli driftam vazu!

20 Jan 2011, 16:13

gribu teikt kad ļoti laba tēma ir šī lai padiskutētu -tāpēc jau mums nav jābūt nevienam par padomdevēju vai par ekspertu un rupjos vārdos jālamājas , bet varu teikt tikkai vienu no prakses kad tehniskie noteikumi ir parasti ļoti stingri un šodsejas disciplīnās parasības ir augstas
Un,ja atceramies ralliju,kad bija problēmas gan leišiem,gan letiņiem ar Reno Clio mašīnām tika iedotas diskvalifikācija zondes dēļ,citi ir diskvalificēti neatbilstošas apakšveļas dēļ,kas ja tā ņem būtu tīrais sīkums,bet noteikumi ir noteikumi un tā varētu minēt vēl un vēl un tā varētu mūžīgi uzskaitīt tās netaisnības,un šķietamos apsurdus.
Un tāpēc cerēt,šajā gadījumā būtu ļoti naivi.
Šajā diskusijā,cilvēki,kas tiešām reali būvē,piedalās autosporta dzīves pilnveidošanā,cilvēkam laicīgi saka kā būtu labāk,ko es personīgi uzklausītu,bet,ja viņam PO un turpina savā galvā ieņemtā darba realizēšanu,nu tad lai veicas viņam.
Mēs gaidam rezultātu un 1. startu un tikmēr diskutējam,to tak mums nevarētu Wipers liegt,protams bez rupjībām,savstarpējo cieņu vajadzētu ievērot gan,tam es piekrītu,bet,ja dzēsīsim visus komentus,tad tiešām iedriftēsim auzās!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests