Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
automoto
Vazists
Topic Author
Posts: 39
Joined: 01 Dec 2010, 15:00

vaz origināla auto cienītājiem un glabātājiem

01 Dec 2010, 15:19

Sveicināti. Esmu šeit jauniņais.Manā īpašumā ir vaz 2103 73.gada ražojums. Prāts nesās tikai uz šīs vērtības saglabāšanu. Esmu iepircis daudzas jaunas daļas savam vazam. Gribētos parunāt ar līdzīgi domājošiem vaz īpašniekiem, ja tādi te ir.

Lūgums atsaukties tikai vaz cienītājus.
 
2101
Vazists
Posts: 180
Joined: 20 Mar 2010, 12:43

Re: vaz origināla auto cienītājiem un glabātājiem

01 Dec 2010, 16:17

Sveiks, sveiks! Es jau arī neesu nekāds ģeds, bet šeit neesu sastapis nevienu žiguļu nīdēju! Ta ka esi atradis īsto forumu. Tikai nesapratu par ko tieši šobrīd gribēji runāt?
 
automoto
Vazists
Topic Author
Posts: 39
Joined: 01 Dec 2010, 15:00

Re: vaz origināla auto cienītājiem un glabātājiem

01 Dec 2010, 16:33

Vienkārši gribējās parunāties ar līdzīgi domājošiem. Nu patīk man šie auto, it īpaši pirmie izlaidumi. Daudz bērnības atmiņas. Savu dabūju no vectēva, pareizāk sakot atpirku jau no jaunā īpašnieka vectēva auto. Pašlaik meklēju jaunu spīdīgo maliņu vējstikla gumijai, aizmugurējam jau dabūju. Varbūt varat ko ieteikt? Kādā krāsā nāca diski 2103 73.gada?
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: vaz origināla auto cienītājiem un glabātājiem

01 Dec 2010, 17:09

Principā šeit visi ir VAZ īpašnieki, vai vismaz tādi, kam ziguliits vairāk vai mazāk Tuvs sirdij :)
Arī man ir troika, domāju ļoti tuva autentiskumam, tikai ar pāris uzlabotām niansēm, kas pašam patīk rekur apraksts par manu spēkratu, ja interesē
viewtopic.php?f=24&t=329
Veikals labi zināmais žigulistiem Lienes ielā, tur ļoti daudz ko var atrast arī zem kalnciema tilta esot veikaliņš, pats gan tur neesmu bijis
diski oriģināli nāca pelēki, taču es vēlētos nokrāsot uz uzlikt whitwalls kā zemāk redzamajā bildē, domāju šāda atkāpe pieļaujama no oriģināla jo izskatās vnk fantastiski :)
Image
 
automoto
Vazists
Topic Author
Posts: 39
Joined: 01 Dec 2010, 15:00

Re: vaz origināla auto cienītājiem un glabātājiem

02 Dec 2010, 07:35

Jā bilde smuka. Diski sakrāsoti un skaista tā baltā maliņa.

Tu gan pie sava esi bišķi paņēmies :)

Kas attiecas uz manu 2103, tad iepriekšējais saimnieks, kas bijis pēc vectēva, auto nebija saudzējis, krāsa izbalējusi, buktes, sakons pilns ar zemi, laikam kartupeļus vadājuši, aizmugurējie beņķi jau no cita auto, diki ar 50 uz 50, trūks daži durvju apšuvumi, stūres oriģinālās vairs nav, ielikta no 2105, motoru savācu nokautu atsevišķi, mētājās zālē blakus auto uz pļavas aprūsējis bez kartera vāka. :x Tā ka tā daudz darāmā. Bet tas nekas, celsim augšā vienalga.
 
User avatar
martins.m
Vazists
Posts: 16
Joined: 31 Aug 2010, 19:18

Re: vaz origināla auto cienītājiem un glabātājiem

02 Dec 2010, 10:21

Ar savu 21011 Burkānu biju uz salidojumu šoruden Bauskā un par lielu prieku, tas pat ir izvēlēts nākamā gada vazu kalendārām, bet patiesībā pie žiguļa darba ir daudz. Noteikti vajag pilnīgi pārkrāsot virsbūvi. Attiecīgi tas ir pilnībā jāizjauc un jāskatās, ko vēl jāmaina. Zinu, ka bremžu sistēmā ir noplūde, jo minimāli, bet pazūd bremžu šķidrums. Vispār varbūt kāds vislabāk pēc savas pieredzes var ieteikt labus meistarus, jo pašam nav kur un ar ko veikt visus remontus.
 
automoto
Vazists
Topic Author
Posts: 39
Joined: 01 Dec 2010, 15:00

Re: vaz origināla auto cienītājiem un glabātājiem

02 Dec 2010, 16:34

Par to pilno pārkrāsošanu, tas ir pareizi. Tā arī darīšu. Krāsas toni esmu nolēmis atstāt oriģinālo man (tumšais ķirsis).Pats esmu dabūjis vēlvienu donoru ar labu motoru un skaistu salonu. Tā, ka varu pārdot sava salona detaļas, protams, ja kādam interesē.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests