Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
Juris
Vazists
Posts: 543
Joined: 03 Jan 2009, 20:31
Location: Rīga, Mežciems
Contact:

Re: Drifts ar ziguli

19 Feb 2009, 10:10

tiesa kas tiesa .. iipashi daudz vazistu darbus neesmu redzeejis .. tik cik juriishos ..

p.s. mozhka jaaierosina atveert sporta topiku sheit .. ja tas ir vajadziigs .. .ru lapaas jau taapat it kalni ar info

p.p.s. taa kaa visi esam par vienu lietu tad labaak pieturesimies pie kolegjiaalas sapratnes un atbalstsiihanas gaisotnes ... mir druzhba zvachka
kartings, šoseja, vazi utt
 
alfadriver28
Vazists
Posts: 24
Joined: 02 Dec 2008, 23:43
Location: Riga

Re: Drifts ar ziguli

19 Feb 2009, 12:46

palasiju kadus 50 % no komentāriem zem manējā un sapratu ka ne ko jūs nesapratāt no manis teiktā,paskatieties uzmanīgi ko es akstiju un ko jūs paši gudri atbildējāt,nesmu teici ka Vīgants neko nesaprot,man viš ir'ja kas ļoti labi pazīstams!! Jūs Nesaprtota ko meiģinu pateikt!!! Mēs arī esam visu jau izrunājuši ar visiem vecajiem monstriem par jebkāda ziguļa būvniecību,Bet tā ir pagātne,tas ir tas ko meiģinu pateikt!! Tie vēči nezin kas ir iespējams ar mūsdienu tehnoloģijām un interneta zināšanām!! Tie kas šajā forumā ir no RTK tad gan jau zin kas notiek Veipa kabinetā,kādas tur ir iekārtas! Es nevienu gandrīz te nenolieku( izņemot tos kas tiešām var redzēt ka ne sūda nesaprot bet gudri dirš!!) šajā forumā,mēs arī esam radoši un atjautīgi!!
P.S. Neskati WAZISTU pēc runām, bet pēc darba!!!!!
Es gan domaju ka vecie monstri arī zin ko var uztaisit ar musdienu tehnologijam, bet pats gan uzskatu, ka iešu savu ceļu paņemot to labaku no veciem risinajumiem un dažus labus no jaunajiem. Es loti labi saprotu ko velos sasniegt un kas man vajadzigs, ja kaut ko ne varešu uztaisit pats laika trukuma deļ , tad Rubis gaidi ciemus. Jo Vigants kaut arī tuvak man , ne vienmer var man palidzet. Cik te saprotu tu esi no RTK. Prieks zinat ka ir gudri un radoši cilveki. Bet nevienmer var atrast kopigu valodu uzreiz. Labas iekartas tas esot labi, bez tam diezvai uzbuvesi labas detaļas, bet jazin arī vecus paņemienus, jo tie ir parbauditi, jaatrod tadu "maisijumu" kurš bus 100% efektigs un uzticams.
VFTS owner.
 
User avatar
ivars
Vazists
Posts: 107
Joined: 20 Nov 2008, 01:44

Re: Drifts ar ziguli

19 Feb 2009, 16:31

P.S. Neskati WAZISTU pēc runām, bet pēc darba!!!!!
Re ku labs VAZ lapas sauklis!!!

Un galugalā STARTS/FINIŠŠ mūs visus noliek pa VIETĀM!!!
 
User avatar
Mar4ix
Vazists
Posts: 178
Joined: 14 Dec 2008, 19:23

Re: Drifts ar ziguli

16 Aug 2009, 20:08

miljie calji,biedri,draugi,velos kartiga vissu so debilismu izskaidrot,cilveks kas izveidoja so diskusiju ir domajis kartigi sabuvet vazu,lai var kadam bmw paradit sawu izputeja galu un biezu dumu makoni,un neputiet vinam pilites ausis ka sitas zigulja buvesanas prieks vinjam izmaksas kkadus 50xx0xxx latus :P pupu mizas, jus tik ar saviem figoriniem meginat vinam piki izvilinat ka sabuvesit vinam te vaz vai ahuenas daljas pardosit,kadus zigula motorus forset,visiem zinams ka vaz motors ir nelabojams mesls,un neko no vina pratigu no vina nesatunesi,jo ka saforsesi vins pec paris saciem nokausies,draugi miljie bloki pa 300 lidz 500 ls jus galvu saspiedusi panem srota no prosta zigulja pa kkadiem 10 ls reduktoru sametini tos zobratus kopa lai abi rati kopa griezas un lieta darita,amisus atsta tos pasus orginalos un mosh nosediini no atsperes nonem kadu rinki,un lieta darita nevis perc pakkadiem 200 ls kkadus zelta amisus :d tiraka krapsana,ta labak amisa vieta dzelzs rores sabast,motoru iekabini ar visu karbu no kkadas jaudigakas masinas piem es buveju augsa lidzigu projektu ar audi 5 cilindru motoru 2.1 turbo,2.2 turbo vai sliktaka gadijuma 2.3,ar qvatras karbu bez prieksas pussasim un bus ok,iebaz no kkada volvo bmw,audi vai pat ta pasa fiata kkadu 2.0i turbo un ies lupatas,piedodiet atvainojiet ja kadam kko ne ta pateicu bet man piegriezusas sitas debilas nidesanas forumos un d biedros,vienreiz sita debila dirsana jaizbeidz,cits pa citu gudrax bet ka kko normalu paprasa ta tik gudri dirsh,zb jau ja nezinat tad nenidat un netelojat pro :!:
 
User avatar
skrachs
Foruma Vadītājs
Posts: 699
Joined: 05 Jan 2008, 21:33
Automašīna: Audi A4
Telefons: 25877385
Location: Rencēni
Contact:

Re: Drifts ar ziguli

16 Aug 2009, 20:22

Parādi savu projektu ;)
 
User avatar
semjorka
Vazists
Posts: 70
Joined: 13 Jun 2009, 11:08

Re: Drifts ar ziguli

16 Aug 2009, 21:02

Tu gadijumaa neesi tas pats ko jau iznjirdza vienaa domubiedru grupaa draugiem.lv ? :D:D:D
Admin es uzskatu ka vinsh jaabano aaraa jo vinsh klaji njirgaajaas par zhiguli ;)
Mar4ix noveelu lai tavs projekts izdodaas bet nenaac shajaa forumaa un nebojaa vazistiem garstaavokli!!! Luudzu !!
 
***power
Vazists
Posts: 42
Joined: 03 Aug 2009, 01:20

Re: Drifts ar ziguli

17 Aug 2009, 04:40

Topika autoram gribētu ieteikt, ja grib braukt driftā, tad japaliek, vien pie tā paša standarta BMW, vai nissana, ja ir liela vēlēšanās to auto dabūt vaz izskatā, tad uzlabot nevis vaz motoru, bet pārbūvēt auto, lai derētu BMW , vai kādas citas RWD mašīnas motors, bet uzreiz rastos problēmas ar stūres pastiprinātāju, un tamlīdzīgām lietām, bez kurām šajā sportā ietu grūti :Nezinu:
Fun Is Not A Stright Line
 
User avatar
discomans
Vazists
Posts: 169
Joined: 04 Jun 2008, 16:48
Location: Kuldiga/ Rīga

Re: Drifts ar ziguli

17 Aug 2009, 10:49

starpcitu maskavā ... Moscow Drift Show @ Ljubjanka, 12.06.2009
ar 2105 VFTS ziguli otraa vieta driftā :clap:

http://auto.dmir.ru/articles/24902/
http://www.youtube.com/watch?v=fFuVKT-oZfg
http://racing.lukoil.ru/news/875/
 
hadaha
Vazists
Posts: 98
Joined: 21 Feb 2009, 21:40

Re: Drifts ar ziguli

17 Aug 2009, 11:49

Hei!Veiksmi idejas īstenošanā!Mans ieteikums būtu no Mezīša 07 priekšas piekare,tur ar atiecīgi var stūres pastiprinātāju ja mūsīši vāji,motors no RWD nissan tur ir dažādas variācijas,motors būtu janovirza uz aizmuguri līdz 10cm,aizmugurējais tilts no Volvo 240 sērijas,tur gan vajadzēs sporta daļas-bloķis un pāris.Tāds būtu mans projekts,bet katram jau savs redzējums uz šo sporta veidu.Velreiz veiks !
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Drifts ar ziguli

17 Aug 2009, 18:24

miljie calji,biedri,draugi,velos kartiga vissu so debilismu izskaidrot,cilveks kas izveidoja so diskusiju ir domajis kartigi sabuvet vazu,lai var kadam bmw paradit sawu izputeja galu un biezu dumu makoni,un neputiet vinam pilites ausis ka sitas zigulja buvesanas prieks vinjam izmaksas kkadus 50xx0xxx latus :P pupu mizas, jus tik ar saviem figoriniem meginat vinam piki izvilinat ka sabuvesit vinam te vaz vai ahuenas daljas pardosit,kadus zigula motorus forset,visiem zinams ka vaz motors ir nelabojams mesls,un neko no vina pratigu no vina nesatunesi,jo ka saforsesi vins pec paris saciem nokausies,draugi miljie bloki pa 300 lidz 500 ls jus galvu saspiedusi panem srota no prosta zigulja pa kkadiem 10 ls reduktoru sametini tos zobratus kopa lai abi rati kopa griezas un lieta darita,amisus atsta tos pasus orginalos un mosh nosediini no atsperes nonem kadu rinki,un lieta darita nevis perc pakkadiem 200 ls kkadus zelta amisus :d tiraka krapsana,ta labak amisa vieta dzelzs rores sabast,motoru iekabini ar visu karbu no kkadas jaudigakas masinas piem es buveju augsa lidzigu projektu ar audi 5 cilindru motoru 2.1 turbo,2.2 turbo vai sliktaka gadijuma 2.3,ar qvatras karbu bez prieksas pussasim un bus ok,iebaz no kkada volvo bmw,audi vai pat ta pasa fiata kkadu 2.0i turbo un ies lupatas,piedodiet atvainojiet ja kadam kko ne ta pateicu bet man piegriezusas sitas debilas nidesanas forumos un d biedros,vienreiz sita debila dirsana jaizbeidz,cits pa citu gudrax bet ka kko normalu paprasa ta tik gudri dirsh,zb jau ja nezinat tad nenidat un netelojat pro :!:
Spriežot pēc tava teksta tev no dzinēju forsēšanas nav pat teorētiskās sajēgas :problem:
Jebkuram dzinējam un gandrīz jebkuram dzinēja komponentam žiguļa vai bmw ir savs resurs, ja dzinēju nopietni forsē (kas driftam ir noteikti vajadzīgs) tad ir vajadzība mainīt/uzlabot tā detaļas kā piemēram uzstādīt kaltos virzuļus, izturīgāku galvas blīvi, izturīgāku kloķvārpstu, klaņus vai uzstādīt sporta sadales varpstu/as vai citas komponentes jo standarta slodzi neizturēs (kāpēc? palasi literatūru, kura internetā ir pietiekoši!) iepriekš minētās detaļas šrotā nenopirksi un mājas apstākļos neizgatavosi! tas pats attiecās uz piekares, bremžu, stūres mehānisma modificēšanu! sportā rallijos un driftam tas ir noteikti vajadzīgs! Pameklē info par šo tēmu un sapratīsi... varbūt........
iebaz no kkada volvo bmw,audi vai pat ta pasa fiata kkadu 2.0i turbo un ies lupatas
Šo nemaz nekomentēšu, baigais bāzējs atradies :evil:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests