Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
TheSusliks
Vazists
Topic Author
Posts: 1
Joined: 16 Feb 2009, 20:04

Drifts ar ziguli

16 Feb 2009, 20:27

Sveiki tautiesi! Esmu jauninjais doruma un man ir viens jautajums :) Velejos jums pajautat, vai pastav iespeja uztunet zigulja motoru ta, lai ar so ziguli butu iespejams driftot... T.i. staties preti tiem pasiem BMW, Nissan utt.? :) zinu, vabut pastulbs jautajums, bet esmu redzejis vairakus video, kur ziguli normali drifto, bet video ir viens, bet realitate ir kaut kas pavisam cits :)
 
alfadriver28
Vazists
Posts: 24
Joined: 02 Dec 2008, 23:43
Location: Riga

Re: Drifts ar ziguli

16 Feb 2009, 22:35

sacikšu dzīnejs var tev izmaksat ap 2000Ls, bet tas vien nebus tik efektigs, jataisa mašinu kopuma, piekarei jataisa daudz ko. Varu padalities ar informaciju, bet jau privati, zinu ka leti sagatovot masinu, ka dargi, daudz recepšu. Atkariba priekš kam tev to vajadzes. Droši jauta, jo es buvešu mašinu gan pats, gan sadarbiba ar Mari Vigantu, padomus dos Aivo Tamms, kuram pieder legendara sacikšu mašina, no braļiem Bolših.
VFTS owner.
 
rubis
Vazists
Posts: 173
Joined: 02 Oct 2008, 08:33
Location: Rīgas rajons

Re: Drifts ar ziguli

17 Feb 2009, 17:49

musu kantoris to visu var uzbuuveet daudzz letaak un daudz dargaa ja gribi,un mees neprasam nevienam padomus ne Vīgantam,ne Taubergam,Ne Nekšānam,mus ir ievvākta informācija par visa veida sporta vaz sagatavošanu!!
P.s varam pat tev qvatru uztaisī!!
 
User avatar
krievins 092
Vazists
Posts: 371
Joined: 16 Feb 2009, 19:56

Re: Drifts ar ziguli

17 Feb 2009, 18:56

be cali :) ES saku ka ir 1 veids kaa tev uztaisiis autinu ap 5000Ls :)
Taatad motors Raitis K..... uztaisiis ar 16V un kadiem 230Zs :)
Reduktoru vajag Bloki kas ap 300-500Ls :)
un KYB zelta amortini kas maksaa 200Ls :) ,man tadi :) nereaali cieti plus atsperes :) un viss, un tad miksee karbu ar reduktoru, jo tu jau gribi lai cik aatri tie rati griezaas :) nu vel kadi 300 par kulaceni kaarbu 5 robu :)
Tie kam E103 asinīs :D
 
rubis
Vazists
Posts: 173
Joined: 02 Oct 2008, 08:33
Location: Rīgas rajons

Re: Drifts ar ziguli

18 Feb 2009, 09:53

varu krievinam atbildēt tā kad amīšus ja nevajag ar garu gājienu bet cietus tad var piemeklēt no džipiem(KYB zelta pa 200ls? nesmīdini!!)
cietās atsperes arī der no šādas tādas mašinas,neteikšu tieši kādas!!
Reduktors nutas vienigasi ko krievins laikam pareizi pasaka cenu un variāciju!
par kārbu cik zinu driftā nav kulacenes,un ja kas kulacene kārba nemaksā 500ls!!!!
par motoru jau ir cita runa!! tur es varu piedāvāt visādus variantus sākot no 1.7 ap 140Zs beidzot ar 2.0 16V DOHC (motora jaudas variācijas ir dažādas,jo ir elektrisā šprice un programējas vadības bloks ar turbīnu! šim aparātam ir variācias sākot no 140Zs līdz 300Zs tas ir vēl tā lai kādu laiku arī var pabraukt pa ielu!
nu īsumā vis kungi!
 
alfadriver28
Vazists
Posts: 24
Joined: 02 Dec 2008, 23:43
Location: Riga

Re: Drifts ar ziguli

18 Feb 2009, 16:45

Rubis , ko tu te lielies! Ja tu doma ka esi gudraks par Vigantu vai Traubergiem, tad ne smidini. Es nebuveju mašinas citiem, es gatavoju to sev, konsulteties ar tiem kuri tiešam zin, man nav kauns, vienkaršī uzprasit kadam padomu,ta ir normala paradiba. Ta vismaz letak dažas lietas taisit. Nav jaiet garo ilgu un dargo ceļu, vienkaršī lētak uzzinat kas un ka, kadeļ tas strādās , tas atkal ne. Un viss, Tamms arī daudz ko zin, tad vel ir citi. Mezitis cik man zinams buveja divas mašinas tieši Krievijā , neatceros kurš tieši viņam to gatavoja, vai tas bija Torgmaš vai Nuždins no kooperativa Kolobok80, kas esot Tolljatti. Es nekada ziņa negribu teikt ka tu neko nezini, par mašīnas sagatavošanu, bet tev, cik skatos, galva uzkapa jau. Taisi ko gribi un ka maki, par tavam spejam es nešaubos, bet vajag arī citus cienit. Neesi tads vienigais gudrinieks. Par cenam tu jau labi zini cik un kas maksa. Tads dzinējs, ka Mezitim jau daudzam mašinam Krievija uzstadits un brauka pa ielam. Ka ielikt dzinēju 2112 no desmitas serija ladas uz Žiguli , jau sen esot zinams un informacijas esot gana daudz. Hungari man esot arī daudz ko atklajuši. Ta ka nedoma , ka tikai tu zini, un visi pareji tikai sež te un gudri dirš , ka tu saki.
VFTS owner.
 
User avatar
krievins 092
Vazists
Posts: 371
Joined: 16 Feb 2009, 19:56

Re: Drifts ar ziguli

18 Feb 2009, 19:54

tiesi taa!! traubergi latvijaa labaakos krosa motorus taisiija :)
Last edited by krievins 092 on 03 Oct 2009, 21:41, edited 1 time in total.
Tie kam E103 asinīs :D
 
User avatar
Juris
Vazists
Posts: 543
Joined: 03 Jan 2009, 20:31
Location: Rīga, Mežciems
Contact:

Re: Drifts ar ziguli

18 Feb 2009, 23:13

nu jau saaakas meeeriishanaas un daliishana :roll:
kartings, šoseja, vazi utt
 
alfadriver28
Vazists
Posts: 24
Joined: 02 Dec 2008, 23:43
Location: Riga

Re: Drifts ar ziguli

18 Feb 2009, 23:25

Juris, ne jau es to visu iesaku, pie tam uzskatu ka nevis jameras, bet jabut cieņai starp visiem foruma dalibniekiem, katram ir tiesibas izteikties brīvi, bet nekada ziņa ne aizskarot citus. Rubis te doma ka zin kaut kadu Top sekret informaciju, bet ta nemaz nav. Es varu vel saprast viņa velmi saglabat klientus un piesaistit jaunus, bet ar agressivo attiksmi var panakt tieši pretejo efektu. PR akcijas vienalga "baltas" vai "melnas" tapat piesaista uzmanibu. Es atbalstu pozitivo , radošu, efektivu darbibu, nevis meginat te izlikties par vienigo gudro veci , kurš visu zin un mak. Ta gluži dzīve nav.
VFTS owner.
 
rubis
Vazists
Posts: 173
Joined: 02 Oct 2008, 08:33
Location: Rīgas rajons

Re: Drifts ar ziguli

19 Feb 2009, 09:59

palasiju kadus 50 % no komentāriem zem manējā un sapratu ka ne ko jūs nesapratāt no manis teiktā,paskatieties uzmanīgi ko es akstiju un ko jūs paši gudri atbildējāt,nesmu teici ka Vīgants neko nesaprot,man viš ir'ja kas ļoti labi pazīstams!! Jūs Nesaprtota ko meiģinu pateikt!!! Mēs arī esam visu jau izrunājuši ar visiem vecajiem monstriem par jebkāda ziguļa būvniecību,Bet tā ir pagātne,tas ir tas ko meiģinu pateikt!! Tie vēči nezin kas ir iespējams ar mūsdienu tehnoloģijām un interneta zināšanām!! Tie kas šajā forumā ir no RTK tad gan jau zin kas notiek Veipa kabinetā,kādas tur ir iekārtas! Es nevienu gandrīz te nenolieku( izņemot tos kas tiešām var redzēt ka ne sūda nesaprot bet gudri dirš!!) šajā forumā,mēs arī esam radoši un atjautīgi!!
P.S. Neskati WAZISTU pēc runām, bet pēc darba!!!!!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests