Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
-Barons
Vazists
Topic Author
Posts: 4
Joined: 28 Jun 2014, 14:17
Location: Priekuļi

Nobriedis VAZ iegādei.

29 Jun 2014, 10:13

Sveiki žiguļauto cienītāji!
Šajā forumā iegriežos apmēram jau pusotru nedēļu,bet reģistrējos tikai šodien,pirms tam sekoju līdzi arī audi forumos,japāņu auto forumos un vēl citos ar tehniku saistītos forumos.
Šobrīd man ir 17 gadi,taču ar tehniku uz ''Tu'' esmu jau no kādiem 13-14 gadiem,pirmā saskarsme ar motoru bija pļerdaks Rīga-13,kuru nopirku,ja nemaldos,11 gadu vecumā,pēc kāda gada nopirku arī rollerīti,tad kādu gadu tikai braukāju,bet ar laiku sāku iedziļināties un tas aizrāva,šobrīd arī garāžā tā teikt,top itāļu ražojuma rolleris ar visādiem uzlabojumiem,tā pati rīģele arī vēl ir,bet drīz pārdosies un savu laimes dienu gaida arī PSRS ražojuma Tula.
Ar auto saskarsme arī ir bijusi,esmu braucis,remontējis,jaucis,taču pašam auto vēl nav bijis,bet tagad,jau kādus 2 mēnešus par to domāju,sākumā vēlējos kādu Audi Quattro,lai var izplosīties,taču sapratu,ka lai Quattro paliek nākotnei,sākumā vajag kaut ko viegli uzturamu,viegli remontējamu,ar mazu ceļa nodokli,vienvārd sakot,auto,kuru var uzturēt skolnieks.Sākumā cītīgi pētīju 2.paaudzes golfus,jo biju iedomājies,ka žiguļiem ir lielāks nodoklītis,bet tad,izlasīju šajā pašā forumā to,ka tā nav,uzreiz sākuvairākas reizes dienā pārskatīt ss.lv vaz sadaļu,bet neko pa sakarīgām naudām pagaidām nevaru atrast.Bet tik un tā vēlējos uzzināt,ar kādām problēmām nāksies saskarties nopērkot kādu no klasiskajiem (pakaļpiedziņas) vaz'iem?
 
User avatar
edupuikasuperpuika
Vazists
Posts: 221
Joined: 03 Aug 2012, 13:24
Automašīna: Vaz 21013 laikam
Telefons: 28686034
Location: Latvija

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

29 Jun 2014, 21:40

Un kas skaitas sakariiga nauda? :) ik pa laikam ir ap 1000 eirkiem kads tiri nemams ziksiits :) un prieks laba zikinas ta nu nav liela summa manuprat :) protams savu roku pieliek savu gaumi un ir Skaistulis :)
 
VAZelīns
Vazists
Posts: 37
Joined: 10 Jun 2013, 22:34
Automašīna: VAZ-21013
Telefons: 20560326
Location: Jūrmala, Rīga

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

29 Jun 2014, 22:13

Labs un kopts Žigulītis arī maksās labi. Par sviestmaizi reti, kur atrodami Žiguļi(ar to domāju pirmos modeļus, kā arī 2103), pat pieticīgā stāvoklī. Braucamu Žiku sākot no 800 un uz augšu. Ja zem, var iegrābties vai arī paveikties. :)
Image
 
User avatar
-Barons
Vazists
Topic Author
Posts: 4
Joined: 28 Jun 2014, 14:17
Location: Priekuļi

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

29 Jun 2014, 22:15

Nu sakrāts ir ~ 1000e,bet visu nevēlos izlikt pirmajam auto,saprotu,ka sterili žigulēni,kuriem roka nebūs jāpieliek,maksā ne mazāk pa to 1k,bet mans budžets pirmajam auto ir,nu kādi 400-450e.Vispār interesē,kuru no klasiskajiem VAZ,Jūs man ieteiktu pirkt,kā pirmo auto.Katru dienu nebraukšu,pa trasi arī nedzīvošu,jau sen vilina visa oldschool tehnika,vēlētos ar Vaz'u aizvizināties uz kādu VAZ saietu,vai vispār veco auto meetingu,protams,nemelošu,pats saprotu,ka šad tad drošvien ar Vazu tiktu arī minimāli patrakots,bet tas nebūtu bieži,ne katru vakaru,pat ne katru nedēļas nogali,tiešām reti.Var teikt,ka autiņš būs tādiem,kā čiliņa braucieniem.Pa ziemu,kad sāls uz ceļa,arī nedomāju braukt.
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

29 Jun 2014, 22:25

Ieteiktu pameklēt citas markas auto! Skolniekam nebūs īpaši ekonomisks variants, sevišķi ja patīk patrakot! Ieguldīsi ļoti daudz darba arī līdzekļi aizies un beigās sāks pietrūkt jauda utt. Žigulis der kā rezerves auto vai vasaras auto dažiem izbraucieniem!
Man jau vairākus gadus ir žigulis(vairāki bijuši) braukt var, bet regulāri ir ko darīt! Ja es būtu students un bez darba nevarētu atļauties ar žiguli braukt! :)
12s 0-100km/h
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

29 Jun 2014, 22:33

Labu zziguli var nopirkt arii par 300, 400 eiro viss atkariigs no paardeveeja un paardeveeja apetiites!
Daargs tur nav nekas, uztureeshana ir leeta, nevajag stastiit pasakas, vieniigaa probleema jaunieshiem ir jaudas truukums un lai to palielinastu gan saakas daardziiba salidzinoshi veikstspeejai, bet standartam nekaa daarga nav.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

29 Jun 2014, 22:56

Par to jaudas trūkumu,nu kam pa ielu normāli braucot vajag ko tur vairāk?Pilnīgi pietiek ar 1.6 vaz motoru i normāli var braukt,i kad vajag patrakot,jā protams nevar tur mega dūmu vērpetes tīt un asvaltu uzart,a ja gribas dragreisu,nu tad jāpērk bembis,gana jaudīgi ielas versijās nemaksā dārgi,tik ēd tā neko kad spīdzina,arī vazam garšo kad to spīdzina.
bet nu man pietiek ar manu 1.6 motoru 5 robiem,i var normāli 120-130 pa šoseju paskriet kad vajag,i pa trasi pabraukt,i kādu pie krustojuma pakaitināt,ir normāli brauk. patēriņš no 7-9 litri vidēji iet.
Plīst jau visi autiņi,jātaisa tāpat visi,tik atšķirība ir izmaksās,vazam gadā 150-200 eiro ar visu TA,nodokli un octu var rēķināt(ja pa grāvjiem nebrauc).Sievastēvs savā opelī ik mēnesi iegulda pa 150-200 eiro,ta ka rēķini pats.
Ir interesanti,lai gan man šobrīd jau vaz ir dagriezies jau 10 gadi kā braucu ar vazu,bet garažā paliks lai arī būs cits auto,jo bez vaza nevar,pa retam jau sagribēsies klasiku!
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

30 Jun 2014, 14:27

Nu bet ar žiguli nav tas komforts utt, ja ir svarīgi arī garāki pārbraucieni tad tas nekam neder!
Bet nu negribu par neko strīdēties, jo pats ikdienā braucu ar ņivu un tas auto ir tīri hobijam tapēc pie dirsas, ka rij 15litrus utt :D

Protams detaļas var dabūt viegli, sevišķi ja laukos dzīvo noteikti kaimiņiem kaut kas ir un var braukt tāpat, kā es mainu visu, bet neko nepērku, jo pilni plaukti, bet ir savi + un savi - kā jebkuram auto un uzskatu, ka žigulim ir vairāk mīnusu nekā plusu, bet ja svārsties starp žiguli,audi,bmw vai vw tad pērc žiguli! Vismaz nesakāps galvā, ka esi pirmais čalis latvijā :D
12s 0-100km/h
 
User avatar
Alutinsh
Vazists
Posts: 483
Joined: 25 Jan 2013, 18:29
Automašīna: e36
Telefons: 28302495
Location: Skrundas nov.

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

30 Jun 2014, 17:03

Nu nezinu, man patika 07 beņķi, komforts ir kā ir. Tālos gabalus var braukt, pats pusi Latvijas izbraukājies, bieži uz Rīgu braucis. Kā kādreiz uz Karpatiem un visu pārējo PSRS braukāja ar žiguļiem?
Pats plānoju kā svētdienas auto izvēlēties žiguli, vienkārši patīk un viss. Ar to patrakošanu ir kā ir. Uz jūrmalenes paejot garām kādam krutam auto, šoferis izbrīnīts noteikti būs ;)
Vaz Vasara 2013: Ainaži - Rucava + Trase = 666km
Pretī Zelta Rudenim 2013: Skrunda - Kandava + Trase = 123km
 
User avatar
-Barons
Vazists
Topic Author
Posts: 4
Joined: 28 Jun 2014, 14:17
Location: Priekuļi

Re: Nobriedis VAZ iegādei.

30 Jun 2014, 17:15

Paldies par atsaucību! ;)
Kā jau minēju,katru dienu ar žigulīti nebraukšu,droši vien,tikai pa brīvdienām un arī,ne jau visu cauru dienu.Pa ziemu arī stāvēs garažā,braukts netiks.
Nu biju domājis arī par bembi,bet tiem detaļas ir dārgas un nav atrodamas katrā trešajā lauku sētā.Nekādas jaunas celšanas,rakšanās motorā,neplānoju darīt,tam jāpērk,pēc daži gadi,kad būs stabils darbs un ienākumi,kāds Quattro,bet žigulis būs tāds kā atpūtas auto.Pagaidām vienīgais dzirdētais žiguļu mīnuss ir patēriņš,bet,cik saprotu,tad ir vēl mīnusi,kādi tie ir?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests