Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
Belka
Vazists
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: VAZ 21214 (Lada Niva) kā ikdienas auto

28 Mar 2016, 23:12

belka,neaizmirsti parādīt video kur tu lido ar savu super ņivu uz 160km/h :D 

kā jau minēju,kā otrs auto,der,ar ko pa izjātu lauku ceļu aizmaukt uz veikalu :)bet kā ikdienas auto nu nekad!

belka nevajag tagad gvelzst dumības,ka ņiva tur ir ūber gājējs utt,nu nemazs tik labi neiet:) un topica autors noteikti,nebrauks ar ņivu pa off rodu :D arī pa izjātu lauku ceļu var tikt ar fronteru vai pajero :) tikai ar komfortu,un arī nebūs jāskrūvē kā ņiva katru dienu :D 
Es nesoliju, ka ielikshu video,kur braucu 160.Tu teici, ka niva uznem 100 km/st/ par vairak neka 22 sekundem. rekur tev video https://www.youtube.com/watch?v=nUCi85MajGU 
un ar gazi, ar benzinu pielauju,ka ies labak. Par otro auto ari piekritu, bet netik traki, ka saki. vari ari mierigi parvietoties par provincialo pilsetu un lauku rajoniem. bet visi tie vardi tikpat labi attiecas uz tavu 2107 zhiguli, jo ta miskaste ir pavisam nedaudz klusak par nivu, toties ar nivu var braukt pa tadiem celiem, no kurienes ar zhiguli tevi vares izvilkt tikai traktors. Man nav merkis aizvainot vaz klassiku, jo pats vinu cienu. Gribu pateikt tikai to, ka niva nav daudz sliktak komforta zina no klassikas modeliem, toties vinai ir savi plusi. Tadi ka tu, izbraucot ar nojatu nivu spried par visam  nivam. Es ari esmu braucis ar 2107. varu pateikt minusus-gandriz vienmer shtibie priekshejie sedekli-sedet neerti, stulba viduskonsole, kura vienmer kratas magis, durvju arejas ruchkas, kuras biezhi plist, ekonomaizers paneli, kursh rada max pie iebkuras uzspieshanas uz akseleratoru.(vispar nevajadziga lieta) https://www.youtube.com/watch?v=tgmp7uG ... qzAMsDERzg
https://www.youtube.com/watch?v=68pFtM6e0-8
 
User avatar
krods
Vazists
Posts: 64
Joined: 03 Aug 2011, 23:32

Re: VAZ 21214 (Lada Niva) kā ikdienas auto

29 Mar 2016, 08:32

belka,es jau arī neesmu teicis ka 2107 ir afigenijs verķis,tas ir tāds pats spainis ka i visi citi vazi,ar kuru 10 km pabraukt ir kruta,bet kā ikdienas auto,nekad dzīvē :)

2016 gadā,kad auto pašas noparkojas kabatā,runāt uz slavēt pilnīgi aizvēsturisku čuguna kluci,kuram dzinējs ir  izstrādāts ir 47 gadus atpakaļ,un būtībā nav mainījies līdz pat pēdējiem gadiem,ir nedaudz muļķīgi :) 

tas ka tev ir ņiva un tev patīk viņa tas ir apsveicami,bet nevajag to censties ieborēt citiem,
 
Belka
Vazists
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: VAZ 21214 (Lada Niva) kā ikdienas auto

29 Mar 2016, 11:35

Man tev jautajums. Kada tev tad ir pamat auto? Opel Astra? Ford Mondeo ai varut BMW zhurka? Es nevienam neko neboreju, es reali izteicu savas domas. sava dzive sakot no 18 gadiem es izbraukajies ar visiem klassikas modeliem. man vini bija gabali 30. Es cakarejos, skruveju, putu pretkoroziju, mainiju gredzenus un shales motoram, parkrasoju, tereju naudu un savu laiku. Un visu es to dariju pats. paraleli man bija vienmer otra mashina-audi a4, a6 un t.t. Es zinu, ko nozime komforts un jauda.Bet par vaz klassiku es nekad neteikshu, ka tas ir suds. braukt ar vinu ir savadak, neka ar arzemnieku,jo vina ir sava laika auto, nevis musdienu un salidzinat Vazu ar musdienu auto ari ir nepareizi.Prieksh manim Niva ir izdarijusi loti daudz darbus, un naudu neko neprasija nekad,jo pats visu varu izdarit. Un starp citu neatceros, kad pedejo reizi esmu kaut ko mainijis. Un ieboret nav erkis, jo es tak neko nepardodu nevienam. brauciet jus ar fronteram Jimmy un t.t. Par tam auto ari zinu sho to, bet neko neteikshu, lai kadu neaizvainot.
 
User avatar
krods
Vazists
Posts: 64
Joined: 03 Aug 2011, 23:32

Re: VAZ 21214 (Lada Niva) kā ikdienas auto

29 Mar 2016, 14:52

belka,nedaudz novirzījies no tēmas:) pamat auto ir diezgan labs :) ar visām extr;am ko piedāvā mūsdienās,un vēl ar rwd un bloķi :)
žurka bij kkād jaunībā,komforts biki labāks kā žigulī :D

es jau minēju vazi tazi,ir ok,bet ne ikdienā!
 
Belka
Vazists
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: VAZ 21214 (Lada Niva) kā ikdienas auto

29 Mar 2016, 15:56

Loti brinishkigi, tad nakoshreiz kad runa par auto, runa ta, lai neaizvainot citus foruma dalibniekus, nevis raksti "cik sevi jaienist", lai braukt ar nivu. Jo tavs viedoklis ir loti subjektivs un neatspogulo realu ainu.
 
User avatar
elf
Vazists
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: VAZ 21214 (Lada Niva) kā ikdienas auto

01 Apr 2016, 13:16

Ņivai ir tikai viena priekšrocība - lēts bezceļu auto!
Komforts ir tuvu nullei! Uz sniegota ceļa var sākties neplānotas sānslīdes dēļ īsās riteņu bāzes! Nu rūsa, protams, draudzējas ar visiem VAZiem, Ņivu ieskaitot! Benzīna patēriņš droši, ka ap 9L vidējais! Par gadiem - labāk versijas ar inžektoru, kas nāk pēc 1998? gada! Vēl arī jārēķinās, ka pirms 40mit gadiem par drošību avārijā Tolljati domāja diezgan maz...

Par lētumu....jāpērk orģināldetaļas,ar pakaļdarinājumiem ir lielas problēmas.
Komfortam nav ne vainas...ja nav kāds izlepis.
Ziemā uz ceļa turas ideāli...protams jābūt labām riepām...īsā bāze neko sliktu neietekmē...tūrās labāk nekā kādraiz mans Vaz 21011.
Benzīna patēriņš 10L uz 100km...bezceļā 15L.
Kompensatori gan ir jāizmet un jāsaliek skrūves.
Drošība...kuzovs ola...nevajag pat dugas....ja ieliks sanos, tad  līķis praktiski dajebkuram auto...
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: VAZ 21214 (Lada Niva) kā ikdienas auto

04 Apr 2016, 21:59

Ņivai ir tikai viena priekšrocība - lēts bezceļu auto!
Komforts ir tuvu nullei! Uz sniegota ceļa var sākties neplānotas sānslīdes dēļ īsās riteņu bāzes! Nu rūsa, protams, draudzējas ar visiem VAZiem, Ņivu ieskaitot! Benzīna patēriņš droši, ka ap 9L vidējais! Par gadiem - labāk versijas ar inžektoru, kas nāk pēc 1998? gada! Vēl arī jārēķinās, ka pirms 40mit gadiem par drošību avārijā Tolljati domāja diezgan maz...

Par lētumu....jāpērk orģināldetaļas,ar pakaļdarinājumiem ir lielas problēmas.
Komfortam nav ne vainas...ja nav kāds izlepis.
Ziemā uz ceļa turas ideāli...protams jābūt labām riepām...īsā bāze neko sliktu neietekmē...tūrās labāk nekā kādraiz mans Vaz 21011.
Benzīna patēriņš 10L uz 100km...bezceļā 15L.
Kompensatori gan ir jāizmet un jāsaliek skrūves.
Drošība...kuzovs ola...nevajag pat dugas....ja ieliks sanos, tad  līķis praktiski dajebkuram auto...
Tās oriģinālās detaļas nemaz uz katra stūra netirgo un cenas pieņemu tad vair nav tik interesantas! Komforta ziņā lielākais mīnuss tāpat kā žigulim ir troksnis - gan aerodinamiskais, gan transmisijas, gan motora! Pirms kāda laika Ņivai bija modernizācija tad tur kaut ko uzlaboja! Pēdējo teikumu par drošību gan nesapratu...?!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ 21214 (Lada Niva) kā ikdienas auto

04 Apr 2016, 22:52

Jaunākām vienkārši razdatka pārslēdzas ar podziņu no salona, nav cauruma tunelī kloķiem un tāpēc arī klusāk. Manuprāt ar kloķiem tomēr drošāks variants kā ar automātiku. 
 
johnpavvo
Vazists
Posts: 1
Joined: 24 Jul 2017, 10:04

Re: VAZ 21214 (Lada Niva) kā ikdienas auto

27 Jul 2017, 08:32

nice Car:
Tā man raksturoja čoms, kurš braucis gadus un viņam vēl bija jauna Ņiva uz to momentu! tas protams ir smagi teikts, bet nav bez pamata! Jaunās ņivas, kuras nākušas pirmajā partija visas kā viena jukušas dēļ nepieskrūvētām skrūvēm un citām paviršībām, nākamo partiju laiduši uz savu servisu, kur viss pārskrūvēts, ieeļļots un apstrādāts pret koroziju!
a research based studies about Pregnany.its all aboutEarly Signs of pregnancy and other tips for new mothers.We Working Health,Fitness Related Research Work
 
samosval
Vazists
Posts: 12
Joined: 22 Jun 2016, 14:45

Re: VAZ 21214 (Lada Niva) kā ikdienas auto

08 Jan 2018, 20:50

Rakstīšu te, lai nav jauna tēma jātaisa.
Ir 2 mazliet neskaidri jautājumi par Ņivu!
Pašam īpašumā ir 2005.gada Niva ar iešprici.
1. Ir iespēja man dabūt pa lēto 1977.gada Nivu, protams, ir papuvusi, bet vairak detaļām ņemtu.
Cik lietderīgi tas butu vinu nopirkt, piemēram, derētu aizmugurejais reduktors manai Nivai no 1977.gada Ņivas reduktors? Zinu ka kārba neder jo maneja 5 atrumu, a tai 4
2.nesen peksni stavot apskatee parkarsa Niva, results jamaina galvas blive, kas butu svarigakais uz ko jaskatas mainot blivi? Un dienu pirms parkarsanas iedegas check engine lampina, ta varetu but saistita ar parkarsanu? Varbut kadam jau ta ir bijis. Ceru uz atbildem un paldies ka atradat laiku atbildet uz maniem primativajiem jautajumiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests