Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
kikins25
Vazists
Topic Author
Posts: 5
Joined: 20 May 2010, 20:49
Location: jelgava

Kā uztaisīt normālu bloķi. ( Pamācība)

26 Oct 2010, 17:11

Chau :wave: Cik te forumā esmu skatījies neviens nav parādijis kā uztaisīt normālu bloķi, paša rokām, nevis nopirkt par dārgu naudu. Attēlos redzams kā sabloķēt reduktoru. kurš gan ir no bobika, bet vaz reduktoram ir tāda pati konstrukcija.
1.Izņemam ārā satelītus(tie vairs nebūs vajadzīgi)
2.Apslīpējam zobratus kuros spraužas pusasis, pašas spicītes, lai būtu līdzenāka virsma kur piemetināt paloskas.
3.Sagatavojam paloskas, paņemam vīenu biezsienu caurules galu, kura garums apmēram 4.5 cm un ar slīpmašīnu pārgriežam uz pusēm.
4.Ieliekam reduktorā pusass velkošos zobratus un piemēram paloskas, izdomājam kur kaut ko vēl jāpieslīpē, tad pieslīpējam paloskas lai labi derētu iekšā reduktorā.
5. visu piemēra un sāk metināt, Svarīgi vispirms ar paloskām sametināt kopā pusasu zobratus, bet tā lai tie vēl iekšā grieztos, tas tāpēc lai varētu pagrozīt un apmetināt no visām pusēm.
6.Kad tas ir izdarīt var sametināt visu kopā lai nekas negrozītos.
reduktors beigu beigās sabloķēts zvērā, vienīgais kas var salūst ir pusasis :D :think:
1.jpg
3.jpg
6.jpg
 
User avatar
tralla44@inbox.lv
Vazists
Posts: 271
Joined: 23 Feb 2009, 16:10
Location: Smiltene...
Contact:

Re: Kā uztaisīt normālu bloķi. ( Pamācība)

26 Oct 2010, 17:39

Šitā jau ir parodija par bloķi :D :D :D
šitais jau ir 100% bloķis :D
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: Kā uztaisīt normālu bloķi. ( Pamācība)

26 Oct 2010, 18:04

zini, šis ir 10x grūtāk kā vienkārši paņemt ar svarku sametināt satelītus no abām pusēm reduktoram :D es jau veselu gadu ar tādu laižu, dubļos esmu karalis, plus sķērē vieglāk iemest un citi plusi. Man labāk 100% neka kkādi šaibinieki.
 
guntareha
Vazists
Posts: 97
Joined: 25 Jun 2010, 21:53
Location: Krāslava

Re: Kā uztaisīt normālu bloķi. ( Pamācība)

26 Oct 2010, 18:51

zini, šis ir 10x grūtāk kā vienkārši paņemt ar svarku sametināt satelītus no abām pusēm reduktoram :D es jau veselu gadu ar tādu laižu, dubļos esmu karalis, plus sķērē vieglāk iemest un citi plusi. Man labāk 100% neka kkādi šaibinieki.
Vaz tusā laikam esi līderos....?
Krāslavas auto-moto sporta biedrība
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Kā uztaisīt normālu bloķi. ( Pamācība)

26 Oct 2010, 19:21

Ir viens variants bez metināšanas un šaibošanas, samērā vienkāršs, bet noteikti efektīvs jo tādu principu izmantoja dažiem labiem smagajiem :shh:
Tuvākajās dienās uztaisīšu un tad arī padalīšos ar konstrukciju un rezultātu, bet domāju ka būs zbis 8-)
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Kā uztaisīt normālu bloķi. ( Pamācība)

26 Oct 2010, 20:02

Ir viens variants bez metināšanas un šaibošanas, samērā vienkāršs, bet noteikti efektīvs jo tādu principu izmantoja dažiem labiem smagajiem :shh:
Tuvākajās dienās uztaisīšu un tad arī padalīšos ar konstrukciju un rezultātu, bet domāju ka būs zbis 8-)
:clap: Es varu iedomaties par kuru metodi tu doma....gaidam ar nepacietību :thumbup:
Power is nothing without quattro
 
kikins25
Vazists
Topic Author
Posts: 5
Joined: 20 May 2010, 20:49
Location: jelgava

Re: Kā uztaisīt normālu bloķi. ( Pamācība)

26 Oct 2010, 20:05

nu vispar jau tas tiesi taa bija domaats kaa 100 % blokis. Nu nezinu kaa ir ar to satelitu sametinasanu kopaa daudzi saka ka atri viss nojuk.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Kā uztaisīt normālu bloķi. ( Pamācība)

26 Oct 2010, 20:43

Sametināts reduktors nav bloķējošais reduktors, to nevar sabloķēt un atbloķēt ;)
Миша, uzsit PM ko tieši tu domā?
 
User avatar
elf
Vazists
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: Kā uztaisīt normālu bloķi. ( Pamācība)

27 Oct 2010, 09:32

zini, šis ir 10x grūtāk kā vienkārši paņemt ar svarku sametināt satelītus no abām pusēm reduktoram :D es jau veselu gadu ar tādu laižu, dubļos esmu karalis, plus sķērē vieglāk iemest un citi plusi. Man labāk 100% neka kkādi šaibinieki.
Vaz tusā laikam esi līderos....?
Vaztussa līderis brauc bez bloķa !
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: Kā uztaisīt normālu bloķi. ( Pamācība)

27 Oct 2010, 11:17

zini, šis ir 10x grūtāk kā vienkārši paņemt ar svarku sametināt satelītus no abām pusēm reduktoram :D es jau veselu gadu ar tādu laižu, dubļos esmu karalis, plus sķērē vieglāk iemest un citi plusi. Man labāk 100% neka kkādi šaibinieki.
Vaz tusā laikam esi līderos....?
Vaztussa līderis brauc bez bloķa !
tieši tā. Nez, es piemēram esmu uz ledus par 100% bloķi. Jo tomēr abi rati ņem visu laiku, tātad var laist ar 1 pa sniegu,1 pa ledu un tāpat ies. Bet šaibinieki vai gliemežnieki manuprat tāpat nedaudz padodas :think: Kā arī startā vienk zvērīga sajūta :D
Bet uz ledus bez meistarības tāpat kā bez benzīna :D:D:D :rofl:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests