Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
discomans
Vazists
Topic Author
Posts: 169
Joined: 04 Jun 2008, 16:48
Location: Kuldiga/ Rīga

Priekšējo riteņu sagāzums!

24 Mar 2011, 17:12

Speciālistu stāstiet, kā var priekšējiem riteņiem uztaisīt negatīvu sagāzumu /---\ ? :draugi:

Apakšējais plaukts jādabū ir uz āru... dzirdējis esmu kautko par šeibām, ka liekot (neesmu vēl izdomājis, kur tām šeibām būtu jānāk...) :brauc:
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: Priekšējo riteņu sagāzums!

24 Mar 2011, 18:03

Šeku reku ;) VAZ-2105, bet visiem taču vienādi man liekas.
Un ratu apakšas likt uz āru nevajag, ja nu nebrauc šosejā :) Man piemēram iz izstiepta balka, ne jau tīšām, un es ratus nevaru salikt kā vajag, man arī stāv apakša uz āru, un nevar normāli pastūrēt, īpaši uz ledus. Jābūt apakšām uz iekšu, labāk stūrējas un Caster leņķis ir pareizs ;)
 
User avatar
elf
Vazists
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: Priekšējo riteņu sagāzums!

25 Mar 2011, 10:26

Ja gribi lai labi stūrējas ,apakšējā plaukta stiprinājuma srūvju vietas pie balkas vajag pabīdīt uz priekšu 7-12mm.
Balka paliek vietā,tiek pārmetinātas plaukta skrūvju vietas.
 
User avatar
discomans
Vazists
Topic Author
Posts: 169
Joined: 04 Jun 2008, 16:48
Location: Kuldiga/ Rīga

Re: Priekšējo riteņu sagāzums!

25 Mar 2011, 18:56

paldies par informāciju :draugi: ... kā ir uz grants?.....kas skaitās nevar normāli pastūrēt? (griež, bet iet taisni, grūti taisni nobraukt?...), ja sagāzums būs pozitīvs tas jau sliktāk nekā uz 0 grādiem stāv ! :problem: man tieši interesē vadāmība uz asvalta.... sapratu, kur tās šeibas jāliek, domāju ar tām varētu paekspermentēt! :)
elf neesmu vēl palīdis zem autiņa apakšā nezinu kā tur tās skrūves stiprinās, bet kā ar izturību pārmetinot? un domā tās skrūves ar fleksi nost, uzmetināt attiecīgo biezumu metālu un citas skrūves virsū? :think:
 
kronalds
Vazists
Posts: 252
Joined: 08 Sep 2010, 09:47

Re: Priekšējo riteņu sagāzums!

21 Mar 2012, 22:53

skatījos vaztusa bildes, tur daudziem sagāzums ir tā- /---\ ! ko tas dod un kā viņi to panāk? vnk šaibas?
 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Priekšējo riteņu sagāzums!

22 Mar 2012, 16:08

Ielas autiņam sagāzumu vairāk par kādu grādu mīnusā likt nevajadzētu, pa slapju asfaltu paliks interesanti. Kasteri pa kādi divi grādi man izdevās ielas autiņam pabīdīt uz priekšu vienkārši ar šeibām, bet nu tas bija ar nosacījumu - sagāzums -1 grāds, kasteri - cik izdosies izvilkt. Vispār tur ar šito arī ir biku sekss, jo nu negribu samelot, man tā torte iznāca bezmaz 20mm katrā pusē, a mošk i vairāk, neatceros. Bet nu tās ir sazāģētās šaibas, vajadzētu saņemties un aizvietot ar atbilstoša garuma trubiņām, lai nejauši neizbirst ārā pēc kārtējās noķertās bedres.

Vēl ir variants likt sporta ričagus, tur šariem koordinātes ir pamainītas. Ir umņiki, kas vīlē ričagos lodbalstu fiksācijas vietas, izvīlē visu cūkām un piemetina pa virsu plāksni jaunaja vietā. Kas nu kuram tuvāks. Būtu iekāriens ņemties ar parastajiem ričagiem, tad es izvīlētu cik vien var augšu uz aizmuguri un apakšu un priekšu. Tad uz stendu, sagrozītu kā sirds vēlās, gliemeža gaitā uz mājām, ričagus nost un piemetinātu pastiprinošās plāksnes kārtīgi.

Vai nu varotu balku ārā, kā elf rakstīja.
 
User avatar
wien200tniek
Vazists
Posts: 234
Joined: 13 Dec 2011, 21:53
Location: ap Saldu

Re: Priekšējo riteņu sagāzums!

16 Jul 2012, 22:35

 
juurnieks
Vazists
Posts: 7
Joined: 14 Jul 2012, 23:22

Re: Priekšējo riteņu sagāzums!

08 Feb 2014, 19:34


man kaa brauceejam ziemas gonkaa interesee vai tas paliidz uz ledus piem? vai ir satjere vai naw no taadas paarbuuves?
 
User avatar
janis
Vazists
Posts: 490
Joined: 23 May 2009, 14:32
Location: Valmiera

Re: Priekšējo riteņu sagāzums!

08 Feb 2014, 23:23


man kaa brauceejam ziemas gonkaa interesee vai tas paliidz uz ledus piem? vai ir satjere vai naw no taadas paarbuuves?
man ir pārtaisīti tādi plaukti, pēc manām domām ir jābūt labākiem rādijumiem gonkā.
 
trikade
Vazists
Posts: 1
Joined: 09 Jun 2014, 19:21
Contact:

Re: Priekšējo riteņu sagāzums!

09 Jun 2014, 19:24

Nav vis slikti, padomā pats tas ir VAZ, nevis BMW :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests