Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
janis
Vazists
Posts: 490
Joined: 23 May 2009, 14:32
Location: Valmiera

Re: Priekšējo riteņu sagāzums!

10 Jun 2014, 00:20

kad mans projekts būs kautcik pabeigts un ar TA ta manīs kā ir ar pārtaisītiem plauktiem.
 
meršažigulis
Vazists
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: Priekšējo riteņu sagāzums!

20 Dec 2014, 20:37

Ielas autiņam sagāzumu vairāk par kādu grādu mīnusā likt nevajadzētu, pa slapju asfaltu paliks interesanti. Kasteri pa kādi divi grādi man izdevās ielas autiņam pabīdīt uz priekšu vienkārši ar šeibām, bet nu tas bija ar nosacījumu - sagāzums -1 grāds, kasteri - cik izdosies izvilkt. Vispār tur ar šito arī ir biku sekss, jo nu negribu samelot, man tā torte iznāca bezmaz 20mm katrā pusē, a mošk i vairāk, neatceros. Bet nu tās ir sazāģētās šaibas, vajadzētu saņemties un aizvietot ar atbilstoša garuma trubiņām, lai nejauši neizbirst ārā pēc kārtējās noķertās bedres.

Vēl ir variants likt sporta ričagus, tur šariem koordinātes ir pamainītas. Ir umņiki, kas vīlē ričagos lodbalstu fiksācijas vietas, izvīlē visu cūkām un piemetina pa virsu plāksni jaunaja vietā. Kas nu kuram tuvāks. Būtu iekāriens ņemties ar parastajiem ričagiem, tad es izvīlētu cik vien var augšu uz aizmuguri un apakšu un priekšu. Tad uz stendu, sagrozītu kā sirds vēlās, gliemeža gaitā uz mājām, ričagus nost un piemetinātu pastiprinošās plāksnes kārtīgi.

Vai nu varotu balku ārā, kā elf rakstīja.


sveiki kungi!

nju tupakais ir tas ka nevar bildes salikt!
iedevu vienam lāzermeistaram viņs man smuki sagrieza uztaisīja es smuki sametināju visu ar tigu un pat skatē neviens neko nesaprata! stūrējas lieliski un arī sagāzumus un kasterus man viens labs meistariņš sagrozīja tik labi ka prieks braukt! man stāv 15" 195/50 J8,5 priekšā, un J9,5 pakaļā!
 
meršažigulis
Vazists
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: Priekšējo riteņu sagāzums!

20 Dec 2014, 23:10

ei džeki te var drusku apskatīt kā pārtaisīju apakšējo ričagu
bildes pēc pulvera nevaru atrast!
saliku jaunas skrūves un nedaudz pastiprināju!

http://fotki.lv/lv/edyy/956652/

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests