Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
v8_virzulis
Vazists
Topic Author
Posts: 57
Joined: 28 Jan 2010, 13:50

Re: Plaisas kazaņas diskos

03 Apr 2011, 18:54

Skaidrs! Doma par kazaņas diskiem jāatmet. Dzīvē arī redzēju - nekas patīkams tur nav, lūzt taisni vistievākajā vietā.
Varbūt kāds pieredzējis cilvēks var ieteikt alternatīvu variantu? Vienīgie ko es zinu ir Compomotive, bet tādus cenā zem 50Ls/gab neesu redzējis.
Nu pilnīgs iesācējs
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Plaisas kazaņas diskos

04 Apr 2011, 21:53

Skaidrs! Doma par kazaņas diskiem jāatmet. Dzīvē arī redzēju - nekas patīkams tur nav, lūzt taisni vistievākajā vietā.
Varbūt kāds pieredzējis cilvēks var ieteikt alternatīvu variantu? Vienīgie ko es zinu ir Compomotive, bet tādus cenā zem 50Ls/gab neesu redzējis.
A tu gribeji tieši kaltos diskus nopirkt? Domaju ka letāk neatradisi, vienīgais ja tikai litotus pirkt. Bet arī var uzrauties uz jau remontetiem. Veiksmi meklešanā!
 
User avatar
v8_virzulis
Vazists
Topic Author
Posts: 57
Joined: 28 Jan 2010, 13:50

Re: Plaisas kazaņas diskos

05 Apr 2011, 21:21

Skaidrs! Doma par kazaņas diskiem jāatmet. Dzīvē arī redzēju - nekas patīkams tur nav, lūzt taisni vistievākajā vietā.
Varbūt kāds pieredzējis cilvēks var ieteikt alternatīvu variantu? Vienīgie ko es zinu ir Compomotive, bet tādus cenā zem 50Ls/gab neesu redzējis.
A tu gribeji tieši kaltos diskus nopirkt? Domaju ka letāk neatradisi, vienīgais ja tikai litotus pirkt. Bet arī var uzrauties uz jau remontetiem. Veiksmi meklešanā!
Nu es gribēju savam auto uzlikt smukus diskus. Tie apaļie lietie diski man nepatīk. Man patīk ar kantīgiem spieķiem, nu tādi kā lielākā daļa kalto disku, un pats galvenais, ka balti :)
Nu pilnīgs iesācējs
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Plaisas kazaņas diskos

05 Apr 2011, 21:43

Kad es meklēju diskus priekš savas mašīnas, parliecinajos ka parsvarā tirgojas Ķīnas vai Turcijas diski, kuriem kvalitāte ir zem jautajuma. Izvelē bija atdota krievu ВСМПО, cena protams arī atbilstoša. Skaties pats kas ir svarīgāk- kvalitāte, smukums vai cena. Ietecu diskus pirkt jaunus...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests