Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
Berry
Vazists
Topic Author
Posts: 78
Joined: 21 Nov 2011, 14:04
Location: Rīga

Pērku moci ar blakusvāģi

06 Apr 2015, 19:28

Sveiki biedri,

Vienmēr bija nepiepildītais sapnis vasarā vizināties ar padomju laika moci ar blakusvāģi.
Tā kā žiguļu epopeju esmu pārdzīvojis un gribu pamēģināt dzīvi ar vienu riteni mazāk.

Negribu pabeigtu projektu vai kaut ko jau tuvu finiša taisnei, gribu pats atrestaurēt tā kā pašam nāk prātā. Nekas nav steigā, to saskatu kā 2 gadu projektu gan finanšu pārvaldības pēc, gan tāpēc lai izbaudītu to kā hobiju sev nevis sportu, lai pierādītu sevi kādam citam. Gribu vakaros paķimerēties pirms gulētiešanas arī attiecīgo literatūru palasīt uz miegu.

Prātā vienmēr stāv Dņepr, Jawas un Ural moči kā varianti It īpaši tiem kas nāk ar apaļajām lampām kur spidometrs iebūvēts iekšā, bet tas jau pavisam konfektes variantā!


Negribu nekādu tur perekupčik biznesu aizsākt uzpērkot no opjiem un tad ss.lv kā kaut kādu dieva dāvanu pasniegt. Esmu apzvanījis vairākus sludinājumus, īpašnieku attieksme bija "vienreizēja" lai neteiktu vairāk. Ticu ka ir cilvēki, kas ir gatavi mest ārā savu šķūnu saturu ar veco moci, bet es ar lielāko prieku nopirktu šo moci par godīgu samaksu.


Varbūt varat kur ieteikt, kur tādus atrast ne par kosmiskām ss.lv cenām taču ar dokumentiem (nezinu kāda ir tā ideoloģija ar moču rāmja nummuru pārsišanu un citām nelegālām aktivitātēm, bet ja pieķeršos klāt, gribu lai tas ir mans un varu arī izbraukt ielās gan kad pabeigšu gan arī vēl pēc 20 gadiem.) ?

Ir būt LR2 sludinājumos, bet tur arī nekas dižs nav sanācis.



Jebkādi ieteikumi būs vērā ņemami, paldies. :draugi:
 
zvirbulis
Vazists
Posts: 307
Joined: 04 Oct 2009, 22:38

Re: Pērku moci ar blakusvāģi

06 Apr 2015, 20:49

iž moci ar blakusvaģi un papiiriem negribi?
 
Berry
Vazists
Topic Author
Posts: 78
Joined: 21 Nov 2011, 14:04
Location: Rīga

Re: Pērku moci ar blakusvāģi

07 Apr 2015, 00:07

Atsūti bildes, uzmetīšu acis un padomāšu!

Kāpēc iž nebija manā sarakstā, jo vēsturiski nav bijusi nostalģiskas vērtības manā ģimenes kokā līdz šim, taču nedzenos pēc konkrēta modeļa vai aparāta, bet pēc koncepta un tāda, kas pašam iepatīkas un iemīlu pirmām kārtām. ;)
 
zvirbulis
Vazists
Posts: 307
Joined: 04 Oct 2009, 22:38

Re: Pērku moci ar blakusvāģi

07 Apr 2015, 21:45

Ritaa pateikšu lai nofočee
buutibaa viņam ir divi gabali vienaadi ar blaķenem iži viens ar papiiriem otrs bez kaa rezerves daļas abi komplektaa
 
Berry
Vazists
Topic Author
Posts: 78
Joined: 21 Nov 2011, 14:04
Location: Rīga

Re: Pērku moci ar blakusvāģi

08 Apr 2015, 08:14

Ritaa pateikšu lai nofočee
buutibaa viņam ir divi gabali vienaadi ar blaķenem iži viens ar papiiriem otrs bez kaa rezerves daļas abi komplektaa
Sarunāts!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest