Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Foruma dizains.

06 Jul 2012, 17:22

Pēdējā laikā ļoti daudzi, kas tikko reģistrējušies uzreiz taisa jaunu tēmu, kaut gan lielakajā daļā gadijumu varētu iztikt, ja sev vēlamo lietu ierakstitu "Jautajumu kastē"!
Es, protams, nezinu vai sadaļu "Jautajumu kaste" neredz vai negrib redzēt, bet varbut, ka vajadzētu vel kka izcelt, lai vai nu ierauga vai beidzot pielec kam tā domata!
Varbūt vajag tā, ka uzspiežot uz pogas "Jauna tēma" parādītos kkāda norāde uz to, ka sīkas problemas/jautajumus var rakstīt sadaļā "Jautājumu kaste"! :Nezinu:
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Foruma dizains.

06 Jul 2012, 22:54

Pēdējā laikā ļoti daudzi, kas tikko reģistrējušies uzreiz taisa jaunu tēmu, kaut gan lielakajā daļā gadijumu varētu iztikt, ja sev vēlamo lietu ierakstitu "Jautajumu kastē"!
Es, protams, nezinu vai sadaļu "Jautajumu kaste" neredz vai negrib redzēt, bet varbut, ka vajadzētu vel kka izcelt, lai vai nu ierauga vai beidzot pielec kam tā domata!
Varbūt vajag tā, ka uzspiežot uz pogas "Jauna tēma" parādītos kkāda norāde uz to, ka sīkas problemas/jautajumus var rakstīt sadaļā "Jautājumu kaste"! :Nezinu:
Labāk ievest banu sistemu :shock: Kadus 2 gadus atpakaļ jau piedavāju, bet Skrachs atteicas.
IMHO reklamas padaudz, un paradas tieši tajā vietā kur ir opcijas Meklēt izvelne :( Protams es sapratu ka gribas kadu kapeiciņu nopelnīt :wtf:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests