Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
James.
Vazists
Posts: 62
Joined: 16 Jul 2009, 10:51
Automašīna: e36

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

20 Mar 2015, 15:44

Tāda doma ir.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

20 Mar 2015, 16:30

Tāda doma ir.
Cik zinu tad koilu korpusos viņi der, bet štoks ir 10-15mm garāks......
 
User avatar
SandisSandito
Vazists
Posts: 8
Joined: 11 Nov 2014, 21:43
Automašīna: VAZ-2101
Telefons: 27821508
Location: Purvciems

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

26 Mar 2015, 09:04

vai kāds varētu pateikt kā atškirt webernieku no ozona?
Velak vel varu bildi iemest, jo man jau saka kad sis nav webernieks
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

26 Mar 2015, 17:44

vai kāds varētu pateikt kā atškirt webernieku no ozona?
Velak vel varu bildi iemest, jo man jau saka kad sis nav webernieks
Ozonam 2 kamera atvēras pneimatiski. No sana var redzet membranas korpusu. Weberam uz korpusa ir uzraksts Weber, lidzīgam karburators ir 2101, daži apsauc to par weberu. Weber ir firmas nosaukums!
P.S. Es arī no Pūrvciema, zvani man dabūsi grāmatu par žiguliem pa velti :draugi: Atkritis daži jautajumi.
viewtopic.php?f=21&t=6235
 
Ratrods
Vazists
Posts: 3
Joined: 31 Mar 2015, 19:26

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

31 Mar 2015, 19:47

Labs vakars Vazisti!
Sanaaca ieguut iipashumaa VAZ luksinieku ar it kaa forseetu motoru(galva seedinaata manupraat) kursh nebija ejoshs, jo bija ticis pajaukts. Vakar izdevaas noreguleet aizdedzi un Zhiks piedzima no jauna, tachu diemzheel dziivoja tikai minuutes. Motors noklemmeeja. Nonjemot vaaku secinaajaam, ka ir mistiski izkritusi atspere vienam vaarstam(taa kas blakaam), tachu tas nebija viss. Valjaa izraadaas bija arii skjivs, kursh bija izsliideejis no fikseejoshaa punkta. Visu salikaam atpakalj, pa priekshu protams apluukojot vai vaarsti funkcionee, cik nu to daudz var redzeet ar nonjemtu vaaku. Pameegjinaajaam atkal vinju piedziiviaat, tachu vinjsh negribeeja starteeties(aizdedze jaaliek par jaunu) un laika truukuma deelj metaam mieru.
Jautaajums Jums taads. Kaadi ir potenciaalie bojaajumi? Vaarsts vareeja tikt saliekts?
Paldies par atsauciibu jau ieprieksh. :thumbup:
 
meršažigulis
Vazists
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

31 Mar 2015, 20:09

Labs vakars Vazisti!
Sanaaca ieguut iipashumaa VAZ luksinieku ar it kaa forseetu motoru(galva seedinaata manupraat) kursh nebija ejoshs, jo bija ticis pajaukts. Vakar izdevaas noreguleet aizdedzi un Zhiks piedzima no jauna, tachu diemzheel dziivoja tikai minuutes. Motors noklemmeeja. Nonjemot vaaku secinaajaam, ka ir mistiski izkritusi atspere vienam vaarstam(taa kas blakaam), tachu tas nebija viss. Valjaa izraadaas bija arii skjivs, kursh bija izsliideejis no fikseejoshaa punkta. Visu salikaam atpakalj, pa priekshu protams apluukojot vai vaarsti funkcionee, cik nu to daudz var redzeet ar nonjemtu vaaku. Pameegjinaajaam atkal vinju piedziiviaat, tachu vinjsh negribeeja starteeties(aizdedze jaaliek par jaunu) un laika truukuma deelj metaam mieru.
Jautaajums Jums taads. Kaadi ir potenciaalie bojaajumi? Vaarsts vareeja tikt saliekts?
Paldies par atsauciibu jau ieprieksh. :thumbup:
Sveiks. Domajams ja 1.6 standards virzuliem varsti noliekti 100%.
Ja kede skrejusi pari. Nonem galvu droshibas pec.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

31 Mar 2015, 20:27

Pirms ko jaukt vajag saprast kas ir noticis, izgriest ar kurbuli vai atslēgu, paskatīties vai kloķvārpstas un sadalesvārpsatas atzīmes saksrīt, ieregulēt pareizi aizdedzes sadalītāju, secināt vai vārsti strādā pareizajā ciklā, pārbaudīt vārstu hermētiskumu tb izmērīt kompresiju un ja kas tiešām liecina par liegtiem vārstiem tad jaukt!
 
urmass
Vazists
Posts: 13
Joined: 09 Nov 2014, 07:38

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

31 Mar 2015, 20:43

Sveiciens!
Problēma ir sekojoša, pārlasot topikus un problēmas par sajūgirm sapratu ka jāmaina darba cilindrs (pie kārbas)
Nomainīju, bet problēma neatrisinājās.
Un pati problēma ir, ka sajūga pedālis līdz galam neatnāk atpakaļ, ja 2-3reizes sakačā, paliek pilns gājiens, bet uz īsu brīdi.
Esmu gaisojis sajūgu, nomainīju arī gumijas šļauciņu, no bačoka uz to otru cilindru.

Ko tur vel var darīt?

P.s. Sajūgs neslīd vienkārši kaitina ka ar kāju jāpavelk pedālis atpakaļ.

Un tas ir vaz 21063
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

31 Mar 2015, 20:49

Sveiciens!
Problēma ir sekojoša, pārlasot topikus un problēmas par sajūgirm sapratu ka jāmaina darba cilindrs (pie kārbas)
Nomainīju, bet problēma neatrisinājās.
Un pati problēma ir, ka sajūga pedālis līdz galam neatnāk atpakaļ, ja 2-3reizes sakačā, paliek pilns gājiens, bet uz īsu brīdi.
Esmu gaisojis sajūgu, nomainīju arī gumijas šļauciņu, no bačoka uz to otru cilindru.

Ko tur vel var darīt?

P.s. Sajūgs neslīd vienkārši kaitina ka ar kāju jāpavelk pedālis atpakaļ.

Un tas ir vaz 21063
Ja pats pedālis klemējas tad varbūt ķerās galvanā cilindra virzulītis(tas, kurš ir uzreiz aiz pedāļa)!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

31 Mar 2015, 20:52

Nemokies, nomaini glalveno cilindru un būs viss kārtībā ;)

Sveiciens!
Problēma ir sekojoša, pārlasot topikus un problēmas par sajūgirm sapratu ka jāmaina darba cilindrs (pie kārbas)
Nomainīju, bet problēma neatrisinājās.
Un pati problēma ir, ka sajūga pedālis līdz galam neatnāk atpakaļ, ja 2-3reizes sakačā, paliek pilns gājiens, bet uz īsu brīdi.
Esmu gaisojis sajūgu, nomainīju arī gumijas šļauciņu, no bačoka uz to otru cilindru.

Ko tur vel var darīt?

P.s. Sajūgs neslīd vienkārši kaitina ka ar kāju jāpavelk pedālis atpakaļ.

Un tas ir vaz 21063

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests