Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
VAZ2101
Vazists
Posts: 54
Joined: 09 Mar 2015, 14:31
Automašīna: VAZ 2101
Telefons: 26269124
Location: Rīga

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

31 Dec 2015, 00:21

Tieši tā, tie auto brauc un bieži vien ne tik viegli pateikt ka tas ir konstruktors. Aizmirsi piebilst, ka vēl papildus ir arī jānopelna, kas arī sastāda tādas cenas. Personīgi es ieteiktu meklēt kādu garāžas mehāniķi un nezināt bēdas :)
__________________Ir kur tiekties :thumbup:_________________
Image
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

31 Dec 2015, 00:38

Tieši tā, tie auto brauc
Bet kad notiek satiksmes negadījums tad sākas cita bilde, ja ieskrienot stabā ar 50km pārsvarā tiks cauri ar veselībai nebūtiskām traumām tad ieskrienot stabā ar to pašu ātrumu un auto, kurš salikts no trijām daļām visdrīzāk būs līķi! Zinu vairākus gadījumus!
Un starp citu, sliekšņi ir daļa nesošās auto konstrukcijas, ja ir sitiens tie satur auto, ja tie ir "pielīmēti" tā lai turas klāt, auto vairāk sagofrējas, pasažieriem lielākas iespējas uz letālu iznākumu atkarībā no ātruma un citiem faktoriem!

Peļņa ir tā procesa galvenais motīvs, tā kā 200eiro par kvalitatīvi nomainītu slieksni nekāds kosmoss nav, tas ir darbs nevis купи/прадай салон красный :clap:

ja garāžas mehāniķis var nodrošināt kvalitāti strādājot ar tam paredzētiem instrumentiem tad mierīgi, bet ja rūsas likvidēšana būs ar drāšu birstēm vai smilšpapīriem tad izmesta nauda.
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

31 Dec 2015, 21:48

Sveiki, cik izmaksātu nomainīt visus četrus spārnus un abus sliekšņus, kā arī visu mašīnu pārkrāsot? Aptuvenā summa ar kādu būtu jārēķinās. Paldies jau iepriekš.
PM
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

01 Jan 2016, 18:49

Protams,ka visu nosaka cenu,bet cik daudz ir tādi,kas ieguldīs vairākus tūkstošus žiguļa salīmēšanā un sakrāsošanā ??? retais,tad jau drīzāk par to naudu nopērk kādu tiešām sterili uzglabātu un nelīmētu un nepārkrāsotu vazu.
Cilvēki ar mērķi un finansēm :)
Neviens žiks nebūs perfekts, konstruktīvas nianses liek rūsēt vietas, kuras neredzam, spārnu kabatas, sliekšņu gali!

P.S.
Vai Tu flokotu 2106 paneli par 20eiro?!
Rūsē visas mašīnas,kā jaunas,tā vecas un vēl ātrāk metinātās,viss ir tikai laika jautājums cik ātri!
Atbildot uz P.S.vairs ar to nenodarbojos,bet zinu,ka manas cenas tā bija zemas un,ja par vaza paneli ņēmu 30Ls,kas ir 45 eiro,salīdzinot ar vienu rīgas firmu,kas ņēma 120Ls,jeb 170 eiro par to pašu,es domāju,ka pats diez vai ņemtu dārgāko variantu,zinot,ka ir alternatīva?!
Par 20Ls neflokotu,vajag jau kaulēties ar mēru ;)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

01 Jan 2016, 19:20

Par 20Ls neflokotu,vajag jau kaulēties ar mēru ;)
Tā nav kaulēšanās, bet piemērs ;) un tieši tāpat labs meistars, kurš darbu dara kvalitatīvi tā lai var dot garantiju, nestrādās zem 200eiro par slieksni, nedāvinās savu darbu un neapmaksās klientam strūklu un metināšanu no savas kabatas ;)

Tāds, kuram tikai iefist naudu, mierīgi, kur tiks klāt nobirstēs rūsu, "pielīmēs" slieksni, nošaus ar grubuli vai piķi zem kura vēl spainis ar špakteļmasu formas dabūšanai un paņems savus 50-100eiro :thumbup:
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

01 Jan 2016, 22:50

Es ņemu pa slieksni kādu 100 + -, bet slieksni nelīmēju, un no špakteles nebūvēju, rūsu cik var izgriež, pārējo kā seperātorus, iekšas uzbūvēju. slieksnis tiek zolīdi piemetināts, noslīpēts, šuves apslīpētas, bik nošpaktelē, lai glītāk, gruntē krāso, iekšu izpūš ar vasku. Es jau cilvēkam nestāsu ka nu tik varēs močīt 100 gadus, klients vienmēr pie manis ir lietas kursā par visu, cik rūsa, utt. tapēc viemēr visu fočēju.
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

02 Jan 2016, 17:53

Ja Tu strādā ar birstītēm tad tas viss ir kaķim zem astes!
Te Tev ir iespēja parādīt savu darbu ar bilžu palīdzību ;)
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

02 Jan 2016, 19:47

Es uz to acīmredzot savādāk skatos, ar birstēm vai ar smilšu strūklu, epoksīda skābajām vai kādām vēl gruntīm, tā pat tas autiņš sapūs. Ja, ir jāmaina slieksnis, tad automātiski arī gabals pakaļējās arkas, tad arī arkā jau kkur iekšā ir rūsa. Ja tas ir 10 gadus vecs focus viņam visur jau lien rūsa, kāda jēga iziet galējībās glābjot slieksni, ja pēc gada jau arkai būs žopā, utt. Es taisu tā kā klientam un man ir labi, nebija kosmoss, viņam sliekšņos kādus 4 gadus točna nebūs coķi, un man tas slieksnis nebija jātaisa nedēļu. vēlāk salikšu bildes.
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

02 Jan 2016, 19:55

Abrazīvā apstrāde, smilšu, sodas vai citu abrazīvu strūkla ir pamat instruments jebkuram meistaram šajā jomā, kurš strādā kvalitatīvi, pārējie aizbildinās :thumbdown:

Tikpat labi ārsts tīrot brūci pensionāram var aizbildināties, ka derēs tas pats tualetes ūdens jo penši tāpat ilgi nedzīvos :wtf: te vienkārši jāizvērtē vai to fokusu vērts lāpīt un kādā kvalitātē, bet tas nenozīmē, ka meistars var strādāt kā sanāk.
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

02 Jan 2016, 20:41

Protams ka ir jāizvērtē katra situācija atsevišķi, vienkārši man lielākoties nāk remontēt mašīnas kuru saimniekiem ir ierobežots budžets, un atiecīgi arī mašīna nav bugatti, līdz ar to tiek veikta vienošanās par to ko un KĀ darīs, ja man maksā piem 70 pa slieksi, es netīrīšu viņu ar strūklu un cilvēks to zin. Es netaisos cilvēkam teikt ka nē, man meistara ētika to neļauj un es remontēšu tev pēc visām tenholoģijām un tas būs 200 pa slieksni, bet zini tev tur blakus grīdā tulīt arī būs caurums, bet tu nemīz slieksnis turēs miljons gadus. :D
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests