Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
SnowLatvia
Vazists
Posts: 14
Joined: 07 Jul 2015, 19:26
Automašīna: VAZ 21074
Location: Lemburģija

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

07 Jan 2016, 19:20

Neko vel neesmu parbaudijis , izņemot drošinātājus , tos apmainiju vietām bet problema palika.
Braucu pa mežu , pekšņi labais priekšējais strādā , izbraucu pusi pilsētas viss trādā , atbraucu mājās , labais tuvais atkal neiet ,tālie abi iet un gabarīti arī .
 
User avatar
GunchaM
Vazists
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2016, 08:51

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

08 Jan 2016, 09:06

Sveiki,
Pie kā griezties pa disku flančiem, cik ~ maksā?
Kurš varētu 2107 pārmest paneli uz jaunu, cik ~ maksātu (darbs)?
Guncha.
 
User avatar
SnowLatvia
Vazists
Posts: 14
Joined: 07 Jul 2015, 19:26
Automašīna: VAZ 21074
Location: Lemburģija

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

09 Jan 2016, 11:35

Man ir jauna ķibele , saskāros kad temperatūras stabiņš nokritās zem -17 .
Kārba praktiski nestrādā , neviens robs nav ''vaļā'' . Braukšana man uzdzen asaras jo man ir jāvaro tā kārba tik lai aizvestu žigu mājās. Katrs robs jāiespiež ar varu , ar visu spēku. Neviens robs nav gatavs pārslēgties , neitrālajā ir jāpalaiž sajūgs un jāiespiež atkal tik lai varētu ielikt nākamajā robā. Ielikt otrajā reizēm vispār nesanāk. Diemžēl šis viss sākās kad man bija jāsteidzās uz pilsētu. :wtf:
Kas īsti tur notiek , vai tas tā varētu būt, ka kārbā ir ''vasaras'' eļļa , tādā aukstumā tā paliek kā žēleje , tā dēļ sinhronizātori nepilda savu funkciju un visi robi ir kā aizvērti ? ( tā ir mana teorija )

šis viss netika novērots kad temperatūra bija līdz -8 ( apmēram )
Uzsildot līdz darba nemperatūrai nekas nemainās.
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

09 Jan 2016, 15:34

Droši ka sajūgs, pedālis nav palicis zemāks? vai kā citādi dīvains? Kas noslāpēta mašīna robos var ielikt?
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
User avatar
artyp
Vazists
Posts: 357
Joined: 03 May 2013, 10:59
Automašīna: 2101/2106
Location: Krāslava

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

09 Jan 2016, 15:43

Man ir jauna ķibele , saskāros kad temperatūras stabiņš nokritās zem -17 .
Kārba praktiski nestrādā , neviens robs nav ''vaļā'' . Braukšana man uzdzen asaras jo man ir jāvaro tā kārba tik lai aizvestu žigu mājās. Katrs robs jāiespiež ar varu , ar visu spēku. Neviens robs nav gatavs pārslēgties , neitrālajā ir jāpalaiž sajūgs un jāiespiež atkal tik lai varētu ielikt nākamajā robā. Ielikt otrajā reizēm vispār nesanāk. Diemžēl šis viss sākās kad man bija jāsteidzās uz pilsētu. :wtf:
Kas īsti tur notiek , vai tas tā varētu būt, ka kārbā ir ''vasaras'' eļļa , tādā aukstumā tā paliek kā žēleje , tā dēļ sinhronizātori nepilda savu funkciju un visi robi ir kā aizvērti ? ( tā ir mana teorija )

šis viss netika novērots kad temperatūra bija līdz -8 ( apmēram )
Uzsildot līdz darba nemperatūrai nekas nemainās.
Bet ja ieslēgt ātrumā,izspiest sajūgu un sākt iedarbināt? uz priekšu nebrauks?
 
User avatar
SnowLatvia
Vazists
Posts: 14
Joined: 07 Jul 2015, 19:26
Automašīna: VAZ 21074
Location: Lemburģija

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

09 Jan 2016, 17:48

Sajūgs nenāca atpakaļ , man reizēm jāpalīdz tam atnākt , tas itkā pārgāja (samazinājās) kad ar wd40 sapūtu no salona to gūltni ( pivot point mechanism ( nemāku latvisi pateikt )) uz kā sajūga pedālis stiprinās .

Sagūjs strādā , ieliekot pirmaja robā , turot sajugu , piedarbinot stāvu uz vietas un viss ir labi , palaižu sajugu saku ripot.

Temperatūra tagad ir ap -11 un viss trādā , nav tās drausmas kā taja pirmajā ko rakstīju , arī sajūgs nāk atpakaļ , esmu neizpratnē , bet korelācija starp temperatūru un eļļu paliek arvien spilgtāka .

Kādam vel tā ir bijis ?

( ps , opis pedejos desmit - divdesmit gadus ar žigu nav braucis ziemā , tapec man sasala logu mazgajamais utt , varbut ari ēļļa ir kautkāda švakā kārbā ? )
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

09 Jan 2016, 17:56

Iesaku nomainīt jaunu sajūga darba cilindru un galveno cilindru, ieliet jaunu šķidrumu! Nebūs vairs jāmin kas pie vainas un jāuztraucas kad atkal kas notiks, maksā tas salīdzinoši kapeikas!
Kārbai noteikti vajag mainīt eļļu jo ieliets kāds vecais zaņķis, mainīt gan ne uz ielas, bet lai auto sasilts, kārbā eļļa sasilst un visa iztek, pie reizes vari uzfilmēt vai nofočēt kas pa zaņķi bijis iekšā, ieliet svaigu transmisijai paredzētu sintētiku, arī dzinējā nenāktu par ļaunu sintētika avi vismaz pus sintētika, un par problēmām ziemā var aizmirst!
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

09 Jan 2016, 18:02

Gaismas problēmai meklē, kur nav kontakts, tieši kad nedeg ar multimetru sākot ar spuldzi izejam ķēdi!
 
beha
Vazists
Posts: 9
Joined: 06 Jan 2016, 01:21

Vaz 21065 Spārni?!

10 Jan 2016, 19:58

sveiki,mani intresē spārns 21065 vazam ,kāds lūdzu varētu pateikt cik maksā labais priekšējais spārns un kur var nopirkt ?
 
zvirbulis
Vazists
Posts: 307
Joined: 04 Oct 2009, 22:38

Re: Jautājumu kaste (sīki jautājumi, lai netaisītu jaunu top

13 Jan 2016, 16:07

Sveiki
auto 2106 problema ar elektribu .Pazuda visi spidometra datčiki ,ladešanas lampiņa ,utt vissi spidometri mēmi.neiet pulstenis, piepipejamais. auto lec ruuc. drošinataji veseli .Ko skatiit kāds ko varētu ieteikt . :oops:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests