Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: ieteikumi

17 Jun 2015, 18:06

Kapēc man ir kas jāplāno ja varu vienkārši pazvanīt?!
Veikalā var nopirkt arī padomju laika ražojumu ;)
Es arī savu numuru izmantoju gan privāti, gan darbam un man nav nekādu problēmu, publicēju to visur kur vajag jau vairāk kā desmit gadus! un ja kāds pēc šitā sāks ķēmoties tad nobloķēšu!
Un kur es ko baigi ņemos, ko tu ņerksti? gribi izlikt savu žulti nepietaisi forumu raksti privāti!
 
User avatar
skrachs
Foruma Vadītājs
Posts: 699
Joined: 05 Jan 2008, 21:33
Automašīna: Audi A4
Telefons: 25877385
Location: Rencēni
Contact:

Re: ieteikumi

17 Jun 2015, 19:29

Sludinājumu noteikumos ir rakstīts, ka ir jānorāda telefona numurs. Ja tas nav, sludinājums var tikt izdzēsts.
Ja kādam tas nepatīk un ir bail, ka kāds gribēs nopirkt kaut ko no viņa ieliktā sludinājuma, tad var likt savu sludinājumu ss.lv.
Bet ak jā, tur taču arī sludinājumā ir jānorāda telefona numurs.
Ko nu?
Varu ieteikt iet ar visām detaļām un sēdēt tirgus būdiņā, tur neviens telefona numuru neprasīs.
 
User avatar
Rupp
Vazists
Posts: 129
Joined: 12 Jun 2013, 11:53
Automašīna: 2103
Location: Talsi

Re: ieteikumi

17 Jun 2015, 19:57

Plāno savu laiku un dienas plānus un nebūs tev garām braucot jāmeklē kur pie kā piebraukt.
Cik Tev gadu? 11 vai 12 ? īsti nevar saprast. :wtf:

Visi jau nestrādā 8h diena savā offisā. Man darbā jebkurā dienā var pateikt, tagad brauc uz Liepāju, no rīta aizejot uz darbu un pasaka, tagad Tev jābrauc uz Daugavpili. Un uzreiz iedomājos- bija sludinājums ka tur to un to pērk vai pārdod, labi, a sazvanīt nevaru. Neviens neko nenopērk/nepārdod. Pēc divām dienam saņemu ''smirdīgu'' PZ ar to nolāpīto numuru. Un āāā ... tagad pēc pusgada vai sešiem gadiem braukšu uz to pusi, tad piebraukšu.

Micuks pareizi teica, ka Tevi nemeklē kredītreforamas, parādu piedzinēji vai neesi uzmetis kādu, tad ko slēpt? Nu tomēr ir tāds laikmets. Manuprāt, jābūt nedaudz tādam dīvainim, lai slēptu savu numuru, glupam. Vispār liekas, ka daudzi tomēr šeit ir cilvēki virs 11 gadu vecuma, bet nē, kaut kādi slepenie, ierakumos sēž.

jeb īsāk sakot- Lohiem lohu problēmas :wave:
 
alexis
Vazists
Posts: 22
Joined: 16 Mar 2013, 22:49

Re: ieteikumi

18 Jun 2015, 00:52

Tavu telefona numura zin tekomunikācīju operātors un simtiem darbinieki, tavu e-pastu zin servera uzturētājs un tā darbinieki, tavu IP zin interneta pakalpojuma operātors un tā darbinieki un visu to vietņu administratori, kur tu esi iegājis arī spama programaturas pēc tava IP atrdot e-pasta adresi, tavu IP zin google, seko taviem meklēšanas paradumiem un atlasa tev interesējošo infu. Tavu personas kodu zin visas tās iestādes ar kurām ir bijusi darīšana!
Nav jau runa par to, ka kāds zina Tavu telefona numuru, bet par to, ka tas ir publiski pieejams visiem, tādējādi internetā uz mūžiem, ko izmanto arī visādi reklamētāji (topshops, viasat, utt), uc. Nesalīdzināt ar ss.lv - tur nedaudz ir par numuru aizsardzību padomāts. Man, piemēram, nepatīk lieka uzmanība, tāpēc es nekur publiski savu numuru nelieku.
Katrā ziņā, ja administratoram tā liekas pareizi, tad neko darīt, es netaisos to apstrīdēt, izsaku tikai savu viedokli, jo šī ir tēma ieteikumiem.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: ieteikumi

18 Jun 2015, 01:23

Administrātors savu vārdu teica un pietiekoši skaidri nokomentēja! ar to arī šim cepienam punkts!

No savas puses piebildīšu, kā iepriekš minēju, mans numurs dažādos sludinājumos un ne tikai internetā ir atrodams vairāk kā desmit gadus, tikai pēdējos trīs četrus gadus ir zvanīts no kāds kompānijas reklāmas nolūkos un ne vairāk kā reizi gadā, viemēr atbildu, ka man tas neinteresē un ar to viss beidzas! Un numurus šie darboņi no forumiem vai sludinājumu portāliem nevāc ;) Diemžēl no reklāmas mūsdienu sabiedrībā neizvairīties, reklāmas aģenti staigā arī pa mājām un dzīvokļiem, ko tad darīt?
Man, piemēram, nepatīk lieka uzmanība, tāpēc es nekur publiski savu numuru nelieku.
Ja esi kāda sabiedrībā populāra persona tad var būt šāda situācija, bet šādi cilvēki ar to rēķinās, bet citādi tas izklausās paranoiski :shock:

Privātās ziņas neviens neaizliedz, cilvēkiem bez kompleksiem ir jābūt izvēles iespējām tad cilvēks arī izvēlās kā ir ērtāk uzrakstīt vai pazvanīt.

Šeit jau bija gadījums, kad cilvēks sazinās tikai ar sms līdz pēdējam brīdim, ierodas sarunātajā vietā un atrodoties dažu metru attālumā no pārdevēja vēl sūta sms ar jautājumu vai drīkst pienākt klāt :eh:

Pašam ir nācies piedzīvot traģikomiskus atgadījumus tepat vazos, gribi pirkt detaļu, clvēks (gados jauns biedrs) baidās dot privāti nummuru, stāsta lai braucu uz tādu adresi un gaidu, ir bijis ne reizi, kad zvanu, nomet un atsūta sms, ka mikrafons nestrādā daudzas rezes tā ir bijis :lol: visā visumā izrādās ka cilvēks kautrīgs........
 
stendec
Vazists
Posts: 79
Joined: 19 Jan 2015, 09:08

Re: ieteikumi

18 Jun 2015, 09:42

Mjā.. Izrādās šis ir parasts deģenerātu latvijānu forums ka vairums šai valstelē. Attieksme un runas kultūra vienkārši iespārda, un aprobežotībā ir līmenī! Varbūt tomēr beidzam lasīt "kas jauns" un "delfus" un pabāžam no miskastes galvu ārā un paskatāmies kas virspusē notiek.
 
User avatar
Rupp
Vazists
Posts: 129
Joined: 12 Jun 2013, 11:53
Automašīna: 2103
Location: Talsi

Re: ieteikumi

18 Jun 2015, 12:00

Mjā.. Izrādās šis ir parasts deģenerātu latvijānu forums ka vairums šai valstelē. Attieksme un runas kultūra vienkārši iespārda, un aprobežotībā ir līmenī! Varbūt tomēr beidzam lasīt "kas jauns" un "delfus" un pabāžam no miskastes galvu ārā un paskatāmies kas virspusē notiek.
Pats jau visu pareizi pateici. Tad tikai sāc :thumbup:
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: ieteikumi

18 Jun 2015, 12:08

Mjā.. Izrādās šis ir parasts deģenerātu latvijānu forums ka vairums šai valstelē. Attieksme un runas kultūra vienkārši iespārda, un aprobežotībā ir līmenī! Varbūt tomēr beidzam lasīt "kas jauns" un "delfus" un pabāžam no miskastes galvu ārā un paskatāmies kas virspusē notiek.
Un mēs tādi esam tikai tāpēc, ka sludinājumā ir obligāti jāraksta telefona numurs? :eh:
Ja šajā valstī ir tā kā saki tad atvieglo sev dzīvi, nēsi mazohists brauc mājās :wave:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests