Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Laikam pirmais moderātors

14 Jan 2011, 19:09

Sveiki! :wave:
Gribēju ar visiem kārtējo reizi sasveicināties. Kā jau redziet, esmu iecelts moderatora statusā iekš Pērk/Pārdod sadaļās. Nevēlos par to lielīties vai kā, bet mēģināšu tur uzturēt visu gaidīto kārtību, saistībā ar visiem nejēdzīgajiem komentāriem, un nejēdzīgajiem sludinājumiem, kuros nav norādīta vajadzīgā informācija, lai cilvēks bez aizspriedumiem var domāt - "pirkt vai nepirkt". Un kā jau zinām mūsu starpā ir bariņš, kuri kauc par cenām, un rodas tāds kā strīds vienam pret otru, kurš aiziet pilnīgā "bezspriģelī". Varu teikt vienu, visi šie komentāri tiks dzēsti, jo man personīgi ir pretīgi bieži vien lasīt šīs sadaļas (it īpaši sadaļu "Pārdod".
Tālāk par pašiem sludinājumiem, bieži vien sludinājuma ievietotājs, nelasa noteikumus, kuri tiešām ir jāievēro (cena, bilde, detalizēts apraksts, kontaktinformācija). Mans uzskats par sludinājumiem ir tāds, ja tiešām cilvēks grib ko pārdot, tad viņš visu norāda, un ļoti normāli apraksta par konkrēto lietu. Domāju arī sludinājumus dzēsīšu tos, kuros nebūs norādīta norādītā informācija (protams pastāv arī izņēmumi).
Izlasot šo, iespējams jums liekas ka sāksies kādi "bargie" laiki, viss tiks ierobežots un tā tālāk, bet domāju ka no ierastu ievietotājiem prasīšu diezgan cilvēcīgas lietas.
Un ļoti iespējams būs tā, ka izdzēšot jūsu sludinājumu, nosūtīšu jums PM, ar iemeslu, kādēļ no manas puses kas tāds tiek darīts.
Cerams macēsim, kā sadarboties, un sapratīsim viens otru, un lūdzu cieniet citus, un citi cienīs arī tevi! :brauc:
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: Laikam pirmais moderātors

14 Jan 2011, 19:16

Cepums tev!
 
User avatar
homers
Vazists
Posts: 328
Joined: 30 Mar 2009, 22:25
Location: Liepājas rajons

Re: Laikam pirmais moderātors

14 Jan 2011, 19:45

Beidzot kāds patīkams notikums! :clap:
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Laikam pirmais moderātors

14 Jan 2011, 20:14

aha nu tad lai veicas -beidzot!
..man uzreiz pirmie jautājumi-kāda tipa vai rakstura komentārus uzskatīsi par nejēdzīgiem?varbūt jau esi iekļāvis kādu nejēdzīgo komentētāju statusā?
..un cik pašam ir gadu?
kādas zināšanas ir tehniskos jautājumos -kādi ir sasnieguni vaz ekspluatācijā?
ar ko pats pašlaik nodarbojies ikdienā?

.un kas līdz šim šajā forumā Tev nav vai ir paticis/


paldies jau iepriekš,bet protams paldies par atbildēm nevis par to kadesi ''iecelts''' :draugi:
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Laikam pirmais moderātors

14 Jan 2011, 20:27

Cerēsim,ka būs kārtība!
P.S.Man patika klievja jautājumi :thumbup: :draugi:
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Laikam pirmais moderātors

14 Jan 2011, 21:57

aha nu tad lai veicas -beidzot!
..man uzreiz pirmie jautājumi-kāda tipa vai rakstura komentārus uzskatīsi par nejēdzīgiem?varbūt jau esi iekļāvis kādu nejēdzīgo komentētāju statusā?
..un cik pašam ir gadu?
kādas zināšanas ir tehniskos jautājumos -kādi ir sasnieguni vaz ekspluatācijā?
ar ko pats pašlaik nodarbojies ikdienā?

.un kas līdz šim šajā forumā Tev nav vai ir paticis/


paldies jau iepriekš,bet protams paldies par atbildēm nevis par to kad esi ''iecelts''' :draugi:
No kā piemēru vienu varu dot "kosmonautu" tēmas, kuras aiziet bezjēdzības kalngalos. (Tupinās jau ar morālu aizskaršanu u.t.t.) Un protams komentāri kas ir pilnīgi bez jēgas - kā piemērs, lietotāja "plaza" stabilizātora stieņa topicā, bija ierakstīts komentārs : "Vai šo var nopirkt veikalā?". Manā skatījumā, kas šāds ir pilnīgi lieks.
Man personīgi ir 18 gadi, katram jau savi uzskati par šo vecumu, bet to nekomentēšu.
Par tehniskiem jautājumiem nezinu par ko īsti varu jums pastatīs, nu praktiski ko nezinu, to arī īsti nekomentēju. Bet varat aplūkot manu topic`u kur ir mans vazs, un spriediet paši. (Topic atrodas man parakstā).
Vispār jau esmu vēl tā teikt students, mācos Saldus Profesionālajā vidusskolā, 3. kursā par būvtehniķi. Bet pagaidām ikdienā esmu sācis apmeklēt trenažieru zāli, un uzturos te. Vazu skrūvēšu kad paliks mazliet siltāks, jo vaz`s ir jākrāso, un visas rīvēšanas negribas aukstumā darīt. (Protams viss notiek garāžā, bet mitrums tik un tā).
Pēc manām domām, lai moderētu šīs sadaļas, nav jābūt izglītotam ļoti tehniskajā ziņā, jo te vienkārši ir cilvēcisks bardaks.
Bet uzskatu ka jums ir visas tiesības iebilst pret mani, un ja ļoti kādam nepatikšu, varu arī atkāpties no šī amata.
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Laikam pirmais moderātors

14 Jan 2011, 22:09

OK!
paldies par atbildēm! :draugi:
palasot Tavus komentārus nevarēja neko saprast jo tur ir kautkādi izrāvumi no tēmas un maz ir saprotams -tapēc man bija šie daži jautājumi:)
nu tad tik koriģē visu!
 
User avatar
ar4ijs
Vazists
Posts: 222
Joined: 27 Feb 2008, 22:00
Automašīna: BMW e30 325i un VAZ 21214
Location: Rīga un Tukuma Rajons

Re: Laikam pirmais moderātors

14 Jan 2011, 22:33

Beidzot kads labs notikums! :clap:

Tiesam briziem nepatikami paliek lasot tos komentarus !

Briziem izstas ka te ir kads dazs labs lecig bumerists gadijies un visiem brauc auguma, nesaku ka bumeristi lecigi tacu sad tad pa laikam paradas tads !

Velu tev veiksmi moderatora darbos!! ;)
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Laikam pirmais moderātors

18 Jan 2011, 08:22

:D kads atklati smajas par ša foruma vadību...
Power is nothing without quattro
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Laikam pirmais moderātors

18 Jan 2011, 09:05

Pilnīgs CAU te šorīt ir!!!
Skrach dari kaut ko lietas labā!!!Moderatorus,kaut iedod man,tās tiesības padzēst šitos sviestus un bloķē to ip adresi,kas liek šito marazmu!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests