Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
v8_virzulis
Vazists
Topic Author
Posts: 57
Joined: 28 Jan 2010, 13:50

Re: Atškirības starp Weber DCOE un Dellorto DHLA

21 Oct 2010, 19:19

Bet varbūt varētu likt arī šitādus karburātorus. Varbūt kādam ir bijusi saskarsme ar šitādiem? Es kaut kur biju redzējis, ka žigulim uzliek šitādus, bet vairs nevaru atrast kur tas bija. Varbūt kāds zin.
Nu pilnīgs iesācējs
 
Guncha
Vazists
Posts: 167
Joined: 06 Jan 2008, 18:37
Location: Aarpus Riigas 180.km

Re: Atškirības starp Weber DCOE un Dellorto DHLA

21 Oct 2010, 19:44

Šitie ir vertikālie, biki labāki par vienu, bet nebūs tik liels efekts kā horizontālajiem. Gaisa filtri arī neietilpst zem kapota.
Ideāls variants ZAZ.
VIGUAN
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Atškirības starp Weber DCOE un Dellorto DHLA

21 Oct 2010, 19:53

tā uzbūve visiem ir identiska vai vertikālais vai horizontālais ,pat dīzes ir identiskas,tikkai tie diametri -ir arī šitādi 40, 45 50
 
User avatar
v8_virzulis
Vazists
Topic Author
Posts: 57
Joined: 28 Jan 2010, 13:50

Re: Atškirības starp Weber DCOE un Dellorto DHLA

21 Oct 2010, 20:24

Šitie ir vertikālie, biki labāki par vienu, bet nebūs tik liels efekts kā horizontālajiem. Gaisa filtri arī neietilpst zem kapota.
Ideāls variants ZAZ.
Nu bet standarta vārsta vadīklas iekšējais diametrs ir 33mm. Vai tad ir vērts likt karburātorus ar lielāku diametru???? Šitais ir tas jautājums ko man ļoti, ļoti gribētos noskaidrot. Manuprāt tur ir kaut kā jāsalāgo vadīklas iekšējais diametrs ar karburatora diametru.
Nu pilnīgs iesācējs
 
User avatar
v8_virzulis
Vazists
Topic Author
Posts: 57
Joined: 28 Jan 2010, 13:50

Re: Atškirības starp Weber DCOE un Dellorto DHLA

21 Oct 2010, 20:26

tā uzbūve visiem ir identiska vai vertikālais vai horizontālais ,pat dīzes ir identiskas,tikkai tie diametri -ir arī šitādi 40, 45 50
Man interesētu tas kolektors. Trubu diametri, liekuma rādiusi, izgatavošanas tehnaloģija. Varbūt var kaut kur dzīvē izpētīt. Varbūt zinat, kur var rasējumus atrast.
Nu pilnīgs iesācējs
 
vaivenietis
Vazists
Posts: 1
Joined: 23 Dec 2010, 13:38

Re: Atškirības starp Weber DCOE un Dellorto DHLA

13 Mar 2011, 13:08

Klau , varbut kads var pastastit kur uztune veber karbulus , t.i. intrese servis vai privatamatnieks kam ir stendins un kas var paskatit to pasakuma ari uz kaut cik nopietnaku pamatojumu ka kludas labojums ja neiet !
Savulaik bija Riga taksos virelis kas ar to nodarbojas un ar acimredzamiem rezultatiem , bet tas kumgs jau ir ne saja saule ..
Var ari privati pauciag@inbox.lv
 
User avatar
girts.bricis
Vazists
Posts: 361
Joined: 13 Dec 2010, 17:45

Re: Atškirības starp Weber DCOE un Dellorto DHLA

13 Mar 2011, 14:27

Šitie ir vertikālie, biki labāki par vienu, bet nebūs tik liels efekts kā horizontālajiem. Gaisa filtri arī neietilpst zem kapota.
Ideāls variants ZAZ.
Nu bet standarta vārsta vadīklas iekšējais diametrs ir 33mm. Vai tad ir vērts likt karburātorus ar lielāku diametru???? Šitais ir tas jautājums ko man ļoti, ļoti gribētos noskaidrot. Manuprāt tur ir kaut kā jāsalāgo vadīklas iekšējais diametrs ar karburatora diametru.
vārsta vadīklai iekšējais diametrs nav 33 bet tāds ka vārstam. tas ko tu doma ir šaurākā vieta kanālā pie vadīklas?
Cietais rieksts Image

What dya mean it doesn't fit? Gimme the big F@#! *!# hammer and the torches from my bench!!

ĢIRTS divi astoņi astoņi nulle viens seši pieci viens
 
User avatar
v8_virzulis
Vazists
Topic Author
Posts: 57
Joined: 28 Jan 2010, 13:50

Re: Atškirības starp Weber DCOE un Dellorto DHLA

13 Mar 2011, 16:29

Šitie ir vertikālie, biki labāki par vienu, bet nebūs tik liels efekts kā horizontālajiem. Gaisa filtri arī neietilpst zem kapota.
Ideāls variants ZAZ.
Nu bet standarta vārsta vadīklas iekšējais diametrs ir 33mm. Vai tad ir vērts likt karburātorus ar lielāku diametru???? Šitais ir tas jautājums ko man ļoti, ļoti gribētos noskaidrot. Manuprāt tur ir kaut kā jāsalāgo vadīklas iekšējais diametrs ar karburatora diametru.
vārsta vadīklai iekšējais diametrs nav 33 bet tāds ka vārstam. tas ko tu doma ir šaurākā vieta kanālā pie vadīklas?
Nu jā, atkal es neriktīgi uzrakstīju, biju domājis vārsta sēža uzrakstu vadīkla :).
Last edited by v8_virzulis on 13 Mar 2011, 16:43, edited 1 time in total.
Nu pilnīgs iesācējs
 
User avatar
v8_virzulis
Vazists
Topic Author
Posts: 57
Joined: 28 Jan 2010, 13:50

Re: Atškirības starp Weber DCOE un Dellorto DHLA

13 Mar 2011, 16:32

Bet nu jau tāpat viss par vēlu ko mainīt. Kanāli galvā uztaisīti uz 33mm. Redzēs kas tur būs kad visu saliks un iedarbinās.
Nu pilnīgs iesācējs
 
kuratins
Vazists
Posts: 5
Joined: 02 Mar 2012, 19:10

Re: Atškirības starp Weber DCOE un Dellorto DHLA

03 Mar 2012, 12:46

Man ir Webers tikai īsti nezinu modeli jaizpēta!!Domāju ka cena varētu būt ap 70ls!!Ja interesē tel 26238808 bite

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests