Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: slipeta ieplude izplude ?

23 Oct 2010, 17:11

Micuks Tu tak zini:)
liek konisko gaisa filtru-20zs
taisno izplūdi -40% no jaudas
zāģējam kloķenei vaigus nost
urbjam laukā vadīklas-
ēvelējam galvas plānākas
atvieglinam spararatus
saurbjam visus zobratus caurumos
:draugi: :draugi: :draugi:
Kāpēc uzreiz tik izsmejoši? tāpēc ir cilvēki tevi uzskata par lecīgu un iedomīgu......
Neturi sveci zem pūra, stāsti kā vajag darīt, kā tu dari ;) citādi te tik tāda tukša muldēšana un krānu staipīšana :thumbdown:
Mēs muļķi neko nemākam taisām kā nevajag un tas kurš māk tik paņirgājās :clap: :wtf: :? :Nezinu:
 
1600 R
Vazists
Posts: 46
Joined: 08 Jul 2010, 20:18

Re: slipeta ieplude izplude ?

23 Oct 2010, 18:50

Paskatas kadas tam Klievim ir atbildes, te tak ir skaidrs kurs sevi uzskata par vislabako motoristu, ja jus ta nopietnak megjinatu no Klievja kkadu info dabut ara tad jus sakartos pat ar to ka vins par saviem padomiem prasa no jums atlidzibu kas protams ir $$$ veida ( ir parbaudits) un pat nebutu spejigs pateikt to ko ir pateicis tikko PLAZA kurs atskiriba no Klievja nav metajies ar tadu motora jaudu ka 210 Zs un 190Nm :D :D :D , kas prieks Klievja jau nu tochna skan ka pilniga dir***a...
Un tos Vecos zigulistus Cilveks kurs nopietni ir piegajis sai lietai un grib tik tiesham kko labu uzbuvet tikunta pats saks interesesies un uzzinas visu par siem cilvekiem un satiks vinjus dzive un cienis vinjus, par to ko vinji ir buvejushi un ka ir darijushi un ka ir braukushi , nevis kkadu lilibnieku klievi... sorry bet ta ir...
un Klievi Pilniga dir***a ka daudzi no vinjiem ir jau mirushi, jo ari ja pats Kiverts ir vel dzivs un visi parejie gudrie prati bija plus minus vinja vecuma un vel jaunaki, tad tas pierada tikkai to ka TU nevienu nepazisti un te kko tuksi muldi :thumbdown:
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: slipeta ieplude izplude ?

23 Oct 2010, 18:53

Foruma biedri, var būt rakstam šeit tikai tas kas attiecas uz motoru, neviss apspriežam citus cilvekus?
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: slipeta ieplude izplude ?

23 Oct 2010, 20:00

1600r-tava domāšana ir ļoti sekla :D :D :D tava leksika ir vēl seklāda -jo prātīgāku nekā kā dirsā -piedirst -apdirst izrunāt neproti nezinu kapēc tu man atgādini toss cilvēkus trenniņtērpos:)) :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
 
User avatar
homers
Vazists
Posts: 328
Joined: 30 Mar 2009, 22:25
Location: Liepājas rajons

Re: slipeta ieplude izplude ?

23 Oct 2010, 20:11

Pagaidām palasot šito izskatās ka lielai daļai pie sienas ir žiguļa plakāts. Un vectēvs ar žiguli ir pavizinājis klēpi sēžot. :rofl: Sākas atkal tas ka adrese būs janomaina www.nodirsvazistu.lv
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: slipeta ieplude izplude ?

23 Oct 2010, 21:29

Re: slipeta ieplude izplude ?
Micuks » Šodien, 16:11

klievis rakstīja:
Micuks Tu tak zini:)
liek konisko gaisa filtru-20zs
taisno izplūdi -40% no jaudas
zāģējam kloķenei vaigus nost
urbjam laukā vadīklas-
ēvelējam galvas plānākas
atvieglinam spararatus
saurbjam visus zobratus caurumos


Kāpēc uzreiz tik izsmejoši? tāpēc ir cilvēki tevi uzskata par lecīgu un iedomīgu......
Neturi sveci zem pūra, stāsti kā vajag darīt, kā tu dari citādi te tik tāda tukša muldēšana un krānu staipīšana
Mēs muļķi neko nemākam taisām kā nevajag un tas kurš māk tik paņirgājās


Micuks
Vazists

Ziņojumi: 680
Reģistrēts: 18 Septembris 2008, 08:02
Dzīvesvieta: Rīga

mazie un citādāk domājošie piedodiet ja- jus jau sapratāt pareizi :D -es neesu mazs puišelis, man ir pašcieņa pret sevi,pēc šādas diskusijas man tiešām neceļas roka neko drukāt nopietnāku-es nepar vienu neņirgājos bet es vienkārši uzrakstiju jūsu pašu aizstāvētus tekstus kas ir lasāmi 90% šāda tipa diskusijās..;)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: slipeta ieplude izplude ?

23 Oct 2010, 21:53

klievi, es arī nēsmu mazs pušelis un tāpēc tava nievājošā attieksme kretinē!
Runas par pašcieņu ir tikai aizbildināšanās ja negribi atklāt aroda noslēpumus ko var saprast tad tā arī raksti, bet citādi no tevis patreiz nav noderīga informācija tikai spamošana!
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: slipeta ieplude izplude ?

23 Oct 2010, 22:07

Micuk -ja tev kautkas bija jautājams man tad varēji to izdarīt savādākā veidā , bet laikam diemžēl šis nebūs no manas puses atbalsta pasākums arī- Tev:) :D :D :D
....bet kapēc jus te esat tik ļoti par mani satraukušies kad es neko nestāstu, es tak neko nesaprotu :D :D :D kas jums tiešām nav neviena jauniešā ar augstākām izglītībam un bakalaura grādiem kurš aizstāvējis doktora disertāciju-ko pajautāt????? :D
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: slipeta ieplude izplude ?

23 Oct 2010, 23:20

Šobrīd tu uzvedies kā pušelis, ko ne tā kungam ne pa prātam nu tad nekā :eh:
Negribu uzbāzties un arī negribu saņemt līdzīgus izsmejošus tekstus kā iepriekšējos poustos, bet visumā ja ir tāda tēma izveidota tad kāpēc, lai nepadalītos ar informāciju visiem, kurš vispār būs spējīgs realizēt tas to arī izdarīs, bet kurš nebūs tas tik turpinās mūldēt.........
 
1600 R
Vazists
Posts: 46
Joined: 08 Jul 2010, 20:18

Re: slipeta ieplude izplude ?

24 Oct 2010, 02:25

slipeta ieplude izplude ?
klievis » Vakar, 20:00
tu man atgādini toss cilvēkus trenniņtērpos:)) klievis

Zini ko Tu man pat loti atkadini ALKOHOLIKI. Ja es esmu par 100% parliecinats ka cilveks kurs ir draugos ar ALKO. nevar uzbuvet neko normalaku par savu LIELIBU... un punkts...
Aksts piesejas te ,manai leksikai ,diezvai tu ar savu izglitibu vispar zini kas ir leksika.
Varam slegt so augligo topiku, jo daudziem ir skaidrs ka neko tu normalu nekad ne esi pateicis ne ari pateiksi tikkai nolilkt visus megjinasi, jo doma pa esi visslabakais. Bet kartejo reizi teikshu ka ta tas nav un nekad nebus...
P.S. buve savus krutos motorus sava pagraba un nelec augstak par savu pakalju.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests