Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: slipeta ieplude izplude ?

24 Oct 2010, 06:14

1600r--
jaaaaaaaaaaa man trūkst vārdu par šāda tipa cilvēkiem. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: .......te nu ir pilnīgi skaidrs kad nejau tehnika tev interesē..ir tāds jauks teiciens-ar muļķiem labāk ar labu:) :D
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: slipeta ieplude izplude ?

24 Oct 2010, 10:47

Man patīk, ka par tēmu šeit ir kādi 7-10 komentāri pārējās 8lapas ir personīgi aizvainojumi, un kas no tā ko iegūst?

Es piemēram joprojām nesaprotu:
1. kas ir vadīkla kādas ir tās funkcijas?
2. Kāpēc tas ir tik sāpīgs temats, ka daži ir tik traki un viņas izslīpē ārā, bet daži saka ka tā ir Deva zaimošana?
3. Kāda ir ideja, ko dod tā izslīpēšana?/Neizslīpēšana? Ok lasīiju tur kaut kas par dzesēšanau, ka ja par iisu nedzesē or sth?

Bet visa informācija ir jāmeklē pa mēsliem!!!!! Jo 95% no visa teksta ir kaut kāda miskaste un noder;igo info cilvēkam ir jāmeklē pa personīgo apvainojumu kaudzi, jo kleivs redz ir slikts cilvēks, tapēc apvainosim viens otru, jeeej.
Man personīgi interesē tikai fakti, ja to var darīt, tad kāpēc, ko tas dod praksē, nevis teorētiski tā nevar, bet izrādās strādā ļoti labi.
Kamene pēc teorijas arī nevar lidot, bet redz tomēr lido, tapēc spriediet paši.... Un šito apvainojumu topiku vai nu slēdzam vai satiekaties un izkaujaties varbūt tā kaut ko atrisināties, proletariāta līmenī...
Jo rakstīt par tēmu, tas jau būtu par daudz prasīts
 
plaza
Vazists
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: slipeta ieplude izplude ?

25 Oct 2010, 02:28

klau klievi vajadzētu vārstu vadīklas izslīpēt -- tev nav ideju kā izdarīt :D
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: slipeta ieplude izplude ?

25 Oct 2010, 13:47

:))plaza -ir man idejas,tikkai nesapratu tā precīzi ko biji domājis ar to -izslīpēt vadīklas?lai nerastos pārpratumi vajadzētu jautājumu precizēt vai tās ir vārstu vadīklas vai kādas citas mezglu vadīklas,jo kad nesanāk pārpratumi kad tu domā par vienu es rakstu par kautko citu:)-bet nu ja kas tad ne jau man Tev plaza par to būtu kautkas jāstāsta:)
 
plaza
Vazists
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: slipeta ieplude izplude ?

26 Oct 2010, 02:25

:clap: nu jā ,laikam tiešām nesaprati.Ir tādi vārsti pieejami kuriem diametrs ir 8,03 , nu un vadīklas iekšējo diametru vajadētu aptuveni kādus 8,05 +-.Ir idejas tikai man tās pārāk labi nepatīk . ar parastu urbi čakarēt negribas. Pirms mums jau viena liela autokrosa autoritāte bija pacentusies uztaisīt tā vārsts sprūst vadīklā .Kādreizman bija regulējamais rīvurbis uz 8 mm , bet aiz labas sirds kādam iedevu un saprotams ka atpakaļ neatnāca. Tagad vairs instrumentus nevienam neaizdotu.
Kādu brīdi atpakaļ nopirkām vārstu frēzes jeņķu un tās pat tagad labākajiem čomiem nedodam
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: slipeta ieplude izplude ?

26 Oct 2010, 06:11

nu redz plaza kā tev slikti sanācis ar savu labo sirdi-tieši tāpat kā man ar tiem instrumentiem:)ar necenšos dot jo atgriež vai nu sabojātu vai nu neatgriež neko
bet atšķirībā no Tevis man gan ir rīvbori regulējamie no 5mm-32mm :yahoo: :draugi:
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: slipeta ieplude izplude ?

26 Oct 2010, 11:51

Bet instrumenti ir viens,bet zinašānas ir kautkas cits ;) ar viņam ja ir velešanas vajag dalīties...es nezinu kapec šaja foruma ir ta ka kaid daudz maz nopietni topiki aiziet uz diršanu,citos forumos cenšas nezinošajiem kautko iemacit....varbūt tapec ka citur kautko dare,bet pie mums viss beidzas ar tukšu muldešanu :thumbdown:
Power is nothing without quattro
 
User avatar
elf
Vazists
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: slipeta ieplude izplude ?

27 Oct 2010, 09:27

Bet instrumenti ir viens,bet zinašānas ir kautkas cits ;) ar viņam ja ir velešanas vajag dalīties...es nezinu kapec šaja foruma ir ta ka kaid daudz maz nopietni topiki aiziet uz diršanu,citos forumos cenšas nezinošajiem kautko iemacit....varbūt tapec ka citur kautko dare,bet pie mums viss beidzas ar tukšu muldešanu :thumbdown:
Viena daļa vainas ir jāuzņemas lapas Administratoram, retromoto.lv forumā dirsējiem jau sen bans būtu uzlikts :thumbup:
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: slipeta ieplude izplude ?

27 Oct 2010, 09:34

:draugi: Nav jau te tik daudz to cilveku kuri visu laiku šejt apgrozas.....ja skratcs tulit pusej saliks banus tad bus te miroņu forums....ta vismaz kautkada rosība notiekas ;)

Es vienkaršī saku ka vajag kautka nopitnak visam tam pienak....
Power is nothing without quattro
 
Pēteris
Vazists
Posts: 163
Joined: 07 Jul 2008, 17:30

Re: slipeta ieplude izplude ?

27 Oct 2010, 13:37

vismaz karantīnu varētu ieviest :thumbup:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests