Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
SuperDuck
Vazists
Topic Author
Posts: 52
Joined: 22 Sep 2009, 22:47

Karbuuzha uzlaboshana.

17 May 2011, 20:30

Taatad man ir 2101 karbulis shkjiet ka weberis bet parliecinaats neesmu bet doma ir :) Nav vakumnieks arii un njaam kr4 tie karbulji zhigulja tik daudz ka saprast nevar :D Taa mana probleema ir taada ka es nez kaa uzstaadiit vinjam lai abas luukas reizee veertos, varbuut man kaads vareetu paliidzeet shajaa jautaajumaa, kaadu bildi vai kaut ko :) Paldies jau ieprieksh :)
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

17 May 2011, 22:21

Taatad man ir 2101 karbulis shkjiet ka weberis bet parliecinaats neesmu bet doma ir :) Nav vakumnieks arii un njaam kr4 tie karbulji zhigulja tik daudz ka saprast nevar :D Taa mana probleema ir taada ka es nez kaa uzstaadiit vinjam lai abas luukas reizee veertos, varbuut man kaads vareetu paliidzeet shajaa jautaajumaa, kaadu bildi vai kaut ko :) Paldies jau ieprieksh :)
Šī tēma jau ir bijusi ar visu foto,ja nemaldos
 
vaznis
Vazists
Posts: 34
Joined: 07 Aug 2009, 12:18

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

17 May 2011, 22:31

Labāk nebojā karbuli. Tāpat izmetīsi savu ražojumu miskastē. Var uztaisīt, lai droseles veras vienlaicīgi, tas ir vienkāršākais no darāmā. BET ko un kā tu esi ieplānojis darīt ar paātrinātājsūkni? Ja neko, tad, minot iekšā, pirmajā mirklī tev būs par liesu un motors nevilks, kpoumā būs sliktāk.
 
SuperDuck
Vazists
Topic Author
Posts: 52
Joined: 22 Sep 2009, 22:47

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

17 May 2011, 23:09

Taatad man ir 2101 karbulis shkjiet ka weberis bet parliecinaats neesmu bet doma ir :) Nav vakumnieks arii un njaam kr4 tie karbulji zhigulja tik daudz ka saprast nevar :D Taa mana probleema ir taada ka es nez kaa uzstaadiit vinjam lai abas luukas reizee veertos, varbuut man kaads vareetu paliidzeet shajaa jautaajumaa, kaadu bildi vai kaut ko :) Paldies jau ieprieksh :)
Šī tēma jau ir bijusi ar visu foto,ja nemaldos
Sorry bet izgaaju visur 3 reizes caur ne tikai pa karbuljiem bet patieshaam neatradu :( Varbuut vari ielikt linku, moshk biju neuzmaniigs :)
 
SuperDuck
Vazists
Topic Author
Posts: 52
Joined: 22 Sep 2009, 22:47

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

17 May 2011, 23:11

Labāk nebojā karbuli. Tāpat izmetīsi savu ražojumu miskastē. Var uztaisīt, lai droseles veras vienlaicīgi, tas ir vienkāršākais no darāmā. BET ko un kā tu esi ieplānojis darīt ar paātrinātājsūkni? Ja neko, tad, minot iekšā, pirmajā mirklī tev būs par liesu un motors nevilks, kpoumā būs sliktāk.
Khmm nu tad pastaasti siikaak, nav nekas staidzami un kas ar diizeem? Pagaidaam domaaju likt abas 170 gaisa diizes un 162 abas degvielas diizes. Tad kr4 uzkati ka nevajag lai abas veras valjaa? Moshk jaapastaas ko kaads cits saka, neesmu nekaads spechuks pa karbuljiem tapeec censhos shito jomu apguut siikaak :)
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

18 May 2011, 15:15

1) no šī pasākuma ko taisies darīt jēga bus maza jo tev jau nav kas to benžu tur ēd,-tas nozīmē kad dzinējs neatbilst , nav jau jēgas piegāst kolektoru ar dzīvu benzīnu ,
 
SuperDuck
Vazists
Topic Author
Posts: 52
Joined: 22 Sep 2009, 22:47

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

18 May 2011, 15:54

1) no šī pasākuma ko taisies darīt jēga bus maza jo tev jau nav kas to benžu tur ēd,-tas nozīmē kad dzinējs neatbilst , nav jau jēgas piegāst kolektoru ar dzīvu benzīnu ,
Nu njaam aizmirsu pateikt ka karbulis paredzeets 1.7 motoram sporta versijai :) Citu karbuli iegaadaaties taka negribu visu laiku bija braukts ar parastu 1.6 motoru un ar parastu karbuli vakumnieku, tagad mazliet uzzinaaju ka meetaajas pasham pirmaa zhika weberis, daudz maz uzreguleejot/uzlabojot vajadzeetu iet, bet nu tuvaakajaa vai taalaakaa laikaa jaaskataas ir jau uz horizontaalajiem weberiem :)
 
User avatar
krissis
Vazists
Posts: 537
Joined: 08 Apr 2009, 22:05
Automašīna: Mitsubishi

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

19 May 2011, 14:27

1,7 motors sporta versija ;D labāk stāsti nu kas tur iekšā un pastāstīs tev vai vērt tās "cukas" vaļā vai nē. Jo uz parastu motoru vnk pārlies un prieki beigsies.
Ko dievs nav devis to biezpiens neatsvērs ;)
 
SuperDuck
Vazists
Topic Author
Posts: 52
Joined: 22 Sep 2009, 22:47

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

19 May 2011, 15:34

1,7 motors sporta versija ;D labāk stāsti nu kas tur iekšā un pastāstīs tev vai vērt tās "cukas" vaļā vai nē. Jo uz parastu motoru vnk pārlies un prieki beigsies.
Nu bljaa nejau ar 1.7 motoru likshu iekshaa zhikaa deelj ielas un lai abas riikles taisa valjaa lai eestu kaa velns. Nu virzulji ir 82 bloks nosliipeeti 2mm un sporta sadalene bet nekaada paaraakaa. Nekaads dizhais motors nau, un to ka pateikt sporta versijai vai versijaa bija domaa taa lai saprot ke nejau ielai. Pagaidaam atstaaju lai veras viena pa priekshu un otra veelaak, ja kaads ieliks kaa var abas kopaa tad domaashu taalaak.
 
User avatar
Ziich
Vazists
Posts: 160
Joined: 21 Jul 2009, 13:11
Location: Rīga

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

19 May 2011, 16:50

Parasti žika karbuļiem otrā cuka veras ar "vakuuma" palīdzību...

Man šķiet, ka kaut kādiem gazikiem vērās abas divas [mehāniski] reizē.

Neko gudru nepateicu, bet aptuveni saprati ap ko lieta grozās.
Retired from duty.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests