Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
ScottAgirs
Vazists
Topic Author
Posts: 44
Joined: 27 Mar 2012, 00:03

Moča karburatoru sets uz 2106 motora ?

25 Jul 2012, 15:34

Sveiki, vai kāds varbūt ir licis savam dībelim moča karburatoru setu virsū ? (ķipa ar 4 karburatoriem uz katru stobru ka karbim) ?

Jautājumi :
- vai nav zināms kāds konkrēts modelis no kura vismazāk jezgas uzlikt? ;
- vai kādam ir pieredze ar flanču taisīšanu?;
- vai kāds zin cik precīzam jābūt leņķa autentiskumam attiecībā pret oriģinālu?;
- vai tas ir reāli pašam bez stenda un visiem sūdiem saregulēt tās 4 rīkles?

Paldies
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Moča karburatoru sets uz 2106 motora ?

25 Jul 2012, 21:27

Un ko tu gribi panakt uzlikot tadus karburatorus? Cik es saprotu gribi to fiču uztasīt svaigi atremontetam motoram? Tad vajag ar taisnam rokam salikt motoru un oriģinalo karburatoru, neaizmirstot sadalitāju, un tad motors ies tā ka pat drošības karkass nepalidzes :)
 
ScottAgirs
Vazists
Topic Author
Posts: 44
Joined: 27 Mar 2012, 00:03

Re: Moča karburatoru sets uz 2106 motora ?

26 Jul 2012, 02:21

Un ko tu gribi panakt uzlikot tadus karburatorus? Cik es saprotu gribi to fiču uztasīt svaigi atremontetam motoram? Tad vajag ar taisnam rokam salikt motoru un oriģinalo karburatoru, neaizmirstot sadalitāju, un tad motors ies tā ka pat drošības karkass nepalidzes :)
nu vecīt, man pat nav jābūt vecim ar pieredzi, lai saprastu, ka pirmkārt motora darbība būs vienmērīgāka un precīzāka, otrkārt - mašīnas degvielas patēriņš būs mazāks.

bet paldies par lietderīgo atbildu uz manis uzdoto jautājumu.
sarcasm dude.
 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Moča karburatoru sets uz 2106 motora ?

26 Jul 2012, 02:23

Nevīlētam motoram diži liela jēga nebūs, tas tiesa.

1) Tipiski skatās uz Mikuni BDSR40 (Yamaha R1), bet nu jā, uz netaisītas galvas vajadzētu pameklēt kādus 36niekus vai kaut ko vēl biku šaurāku. Čakars visur ir viens un tas pats...

2) Konduktors + metinātājs, kas to dara ikdienā;

3) Vēlams identiski, ja tur būs nobīde +/- 10 grādi, gan jau pludiņkameras adatas neapbižosies. Starpcitu, šitā ir tipiskā kļūda, kad nomet kā pagadās un tad raud, ka netiek galā.

4) Ar saprašanu ko dara un pārīti instrumentu, kāpēc nē?

P.S. Par vienmērīgumu pateici pareizi, par patēriņu gan stipri garām.
 
ScottAgirs
Vazists
Topic Author
Posts: 44
Joined: 27 Mar 2012, 00:03

Re: Moča karburatoru sets uz 2106 motora ?

26 Jul 2012, 02:25

Un ko tu gribi panakt uzlikot tadus karburatorus? Cik es saprotu gribi to fiču uztasīt svaigi atremontetam motoram? Tad vajag ar taisnam rokam salikt motoru un oriģinalo karburatoru, neaizmirstot sadalitāju, un tad motors ies tā ka pat drošības karkass nepalidzes :)
un pie apakšas kas jūs esat - moderatori, administratori, prezidenti vai kalpi, nu tak veči - saņematies - ja nav ko teikt - nesakat neko, ja ir informācija ar ko palīdzēt - palīdzat.

ko Tu reāli pateici ar to savu atbildi Traktorist?
Bez tam Tevis tas pieminētais drošības karkass nepalīdzēs arī neremontētam žigulim, kas knapi velkas, ja vadītājs būs idiots, savukārt, ja vadītājam smadzenes nav šķīdinātas, tad arī ar Spyker`u, Ferrari vai jebkuru citu raķeti vadītājam nekādu karkasu nevajadzēs.
 
ScottAgirs
Vazists
Topic Author
Posts: 44
Joined: 27 Mar 2012, 00:03

Re: Moča karburatoru sets uz 2106 motora ?

26 Jul 2012, 02:29

Nevīlētam motoram diži liela jēga nebūs, tas tiesa.

1) Tipiski skatās uz Mikuni BDSR40 (Yamaha R1), bet nu jā, uz netaisītas galvas vajadzētu pameklēt kādus 36niekus vai kaut ko vēl biku šaurāku. Čakars visur ir viens un tas pats...

2) Konduktors + metinātājs, kas to dara ikdienā;

3) Vēlams identiski, ja tur būs nobīde +/- 10 grādi, gan jau pludiņkameras adatas neapbižosies. Starpcitu, šitā ir tipiskā kļūda, kad nomet kā pagadās un tad raud, ka netiek galā.

4) Ar saprašanu ko dara un pārīti instrumentu, kāpēc nē?

P.S. Par vienmērīgumu pateici pareizi, par patēriņu gan stipri garām.
VO! Normāla atbilde! Paldies veci!
Nākamais solis no manas puses - papētīšu literatūru un pikčerinfo par Mikuni karbīti. paldies pagaidām!

Par patēriņu runājot - Tu saki, ka būs lielāks? Jo būtībā tīri matemātiski domājot man liekas, ka vajadzētu būt mazākam : >>
 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Moča karburatoru sets uz 2106 motora ?

26 Jul 2012, 02:48

Vispār, es neatceros autoforumu, kur vismaz kādreiz nav filosofēts par motoraškas karbiķiem. Infas ir tā kā malka.

Problēma ir tieši paša CV tipa karbiķa uzbūvē. Vienk. degvielas daudzums tiek regulēts ar dīzi un adatu, ko ceļ no dīzes ārā. CV karbiķim to nedara droseļvārsts kā prastākajos moča karbiķos, bet gan mainīgā šķērsgriezuma laukuma lāpsta, kas karājās uz diafragmas. Attiecīgi, tur var iekrist uz padarīšanu, kad autiņa cilindrs to lāpstu var pamanīties raut ārā neadekvāti ātri. Vobšem, tur drusku sanāk apstākļu sakritība, jo es šaubos, ka būs iekāriens krāmēties ar pareizu atsperes priekšspriegojumu + borēties pa tiem kanāliem, manuprāt, galīgi būs ņeaļļo.

Trāpīsi - ļoti labi, netrāpīsi - būs ilgstošs sekss, kur finālā tāpat būs jāiziet uz kompromisu.

P.S. Ļoti vēlams būtu uzreiz jaunas adatas (ne pludiņkameras, kaut gan, tās arī nenāktu pa sliktu pamainīt) nopirkt, tas vienk. ir pirmais, kas močiem izdilst un tad sākās šaize mazos apgriezienos.

Uz tiem 40mm neskaties, tie ir palieli uz standarta vaza kanālu. Drusku papīpēsi un sapratīsi, ka to karbiķu nav nemaz tik daudz, no kā izvēlēties. Mikuni un Keihins, tas arī viss. Tur vairāk ir jāskatās, lai var uzlikt netaisot vājprāta kolektoru.
 
Ruu@uto
Vazists
Posts: 396
Joined: 27 Jan 2011, 15:19

Re: Moča karburatoru sets uz 2106 motora ?

26 Jul 2012, 11:08

Hmm, šitādas konstrukcijas bija modē padomjlaikos, bija entuziasti, kuri ap sevi
veselus konstruktoru birojus bija izveidojuši - dabūt, piemēram, Weber DCOE
karburatorus bija ļoti grūti... Rallijā maz izmantoja, bet šosejā bija vairāki pazīstami
braucēji, arī medaļnieki, kuri būvēja tādas konstrukcijas , pamatā izmantoja sniega
moča "Buran" karburatorus. Lika tādus F3 klases formulām, VAZ un M412 dzinējiem.
Man jau vispār liekas, ka šādas konstrukcijas būvēšana un "novešana pie prāta" ir
ļoti laikietilpīga. Varbūt izdevīgāk nopirkt kaut kādus Weber, Solex, DellOrto? IMHO
šad tad esmu redzējis piedāvājumus...
 
guntareha
Vazists
Posts: 97
Joined: 25 Jun 2010, 21:53
Location: Krāslava

Re: Moča karburatoru sets uz 2106 motora ?

26 Jul 2012, 11:27

Kāpēc no moča ?Man ir automašīnas Hondas karbūži ,ja gribi palauzīt galvu....!
Krāslavas auto-moto sporta biedrība
 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Moča karburatoru sets uz 2106 motora ?

26 Jul 2012, 19:18

Tak tāpēc ka neko nemaksā (50-100lvl) un kolektoru uztaisīt ir tik cik uzzīmēt flanci, un tam piemetināt 4 caurules + uztaisīt atsaiti.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests