Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 11:02

Labdien kolegi! Gribeju redzet jusu viedokli par sekojoshu temu. Manas Nivas sliekshni saka izskatities nesevishki smuki :) apaksha paradijusies rusa un pat dazhi mazini caurumi.Sapratu, ka sliekshnus ir jamaina. Pagaidam neesmu vel jaunus nopircis, jo gribas atrast vel PSRS razhojua, kaut vai kooperativa, jo metals esot biezak. Bet paraleli meginaju noskaidrot ari, kur un cikman izmaksas tos parmetinat. Prasiju ari sheit foruma esoshajiem kolegiem.Man piedava 150 eur par darbu. Ta ka mana Niva absoluti nepretende uz VS statusiem,bet drizak ir tikai ka lauku paligs, tad cena 150 eur par darbu prieksh manim likas kosmiska.Nemot vera ka pashi sliekshni veikala maksa ap 30 eur+150+kaut cik nopust ar grubulu un nokrasot jau izmaksas pari 200 eur.Interesanti cik tad izmaksatu lai parmetinat kaut ko vairak. Varbut kads jau to darija un var padalities cik izmaksaja un kur taisija. paldies
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 15:13

Kvalitatīvs darbs, darbs ar atbilstošiem instrumentiem nevis rūsas skrāpēšana ar rotējošam birstēm, bet ar abrazīvo apstrādi (smilšu strūkla) izmaksā ap 500eiro par abiem sliekšņiem. bet jebkurā gadījumā tas ir uz kādu termiņu ~5gadi. Jo pēc metināšanas metinājuma vietas kur apdedzis un veidojas ķīmisks savienojums, kas strauji veicina metinājumu rūsēšanu arī būtu jāstrūklo un tikai tad jāpārklāj ar grunts krāsu utt... labākā gadījumā meistari ievadot atbilstošu instrumentu izpūš ar grubuli vai ko tamlīdzīgu, tas protams ir labāk kā nekā, bet nepastrādātie metinājumi zem grubuļa rūsē tāpat kā arī savienojuma vietas jo tur fiziski netiek klāt pēcapstrādei. Pašam darbs ir labi zināms un zinu, ka labi to padarīt prasa laiku un rūpību. Par summu zem 150e par slieksni nedarītu.
 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 16:01

Piedod, bet man liekas jus galvu saspiedushi :D 500 eur par diviem sliekshniem labakaja gadijuma par 5 gadiem :D :D Micuk, tu vel kimisko formulu uzrkasti metinashanai. Sanak man parmetinat visu zhiguli kvalitativi izmaksas ap 5000 eur, pec tam kvalitativi nokrasot vel 3000 eur, pec tam originalas detalas + 3000 AAAAAAAA, ieshu tulit iedzershu shnabi. Jus prata sajukat. Tad izdzesiet temu"sludinajumikas iesparda", jo tur viss sludinajumi ir ok.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 16:28

Nu ja Tu esi pieradis, ka darbs tiek padarīts kā padomju laikos, kur metināja ielāpus uz rūsu un labākajā gadījumā no abām pusēm, vai aizlāpīja caurumus ar bleķīšiem, ko sauca par remontu tad varbūt iekļausies 100eiro par abiem sliekšņiem un visdrīzāk Tev šāds variants arī notiks jo neviens meistars nevis "meistars" par tādiem grašiem to nedarīs! Materiāli arī maksā, ķīmija un materiāli, elektrība metināšanai, elektrība rokas instrumentiem, gāze metināšanai un ne tikai. "Meistari" par maizes tiesu nestrādā un tie kas ņēmās ko tādu darīt ir tādi kā Mārupes kādā servisā, kur čoma sencim par 150eiro "sametināja" golfam abus sliekšņus, tikai tas bija uz nepilnu gadu, kad tie ar punktiņiem pielīmētie bleķīši sāka lobīties nost, biju te vēl bildes licis ;) padomju laikā par polšu pašam velnam pautus izkala, bet ne mūsdienās. Ja gribi, lai ir saules mūžu tad varu iedot auto restauratora kantora kontaktus, bet tur darba izmaksas būs ar četru ciparu skaitli.
 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 16:56

Par tadiem grashiem? 100 eur ir grashi? Tu vispar Latvija dzivo? Un pietiek tev tospadomju laikus visur bazt. ja tev par 150 eur taisitie slikshni iet tikai gadu, tad piedod, bet Padomju laika ielapas par polshu ir labak, jo gaja daudz ilgak. Labi, tavs viedoklis vairak neinterese, ja pozicija skaidra. Nepiekritu 90%.
 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 16:57

Kad detalas pardod, tad pat tev visu laika radas kosmiskie cipari un ka tu saki forums nav domats spekulantiem, bet parmetinat zhigulim sliekshnus par 500 eur lai nobraukt +-5 gadi tev ir ok.PSC
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 17:20

Par tadiem grashiem? 100 eur ir grashi? Tu vispar Latvija dzivo? Un pietiek tev tospadomju laikus visur bazt. ja tev par 150 eur taisitie slikshni iet tikai gadu, tad piedod, bet Padomju laika ielapas par polshu ir labak, jo gaja daudz ilgak. Labi, tavs viedoklis vairak neinterese, ja pozicija skaidra. Nepiekritu 90%.
Jā priekš kvalitatīva darba 100eiro ir graši! ja uzskati citādi dari to pats un tad sapratīsi vai gribēsi citiem par tādu pašu summu strādāt ;)
Jā padomju laikos gāja ilgāk jo piesmērēja to visu ar tādu piķi, ka pēc pāris gadiem kad pa vidu viss bija izpuvis uz piķa vien turējās un tas ir fakts!
Tas nav man ok, tā ir summa par kvalitatīvu darbu mūsdienās un tā kā es procesu zinu un māka saprotu, ka tas ir atbilstoši, ja vari atrast, kādu kurš to izdarīs tieši tāpat un par mazāku summu, kam būs viss nepieciešamais aprīkojums un zināšanas tad tas ir tikai labi, padalies tad ar citiem arī!
Kas tev iekodis? ja mans viedoklis neinteresē tad nezvani un neprasi kad ko vajadzēs!

Vecu detaļu tirdzniecība ir viens, bet darba izmaksas ir kas cits ;)
 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 17:39

Jo vairak lasu tavus viedoklus un argumentus, jo vairak uzzinu par tevi no citas puses. Tas ari viss. Runa gaja ne tikai par vecajam detalam, citi meginaja ari pardot jaunas vai retas detalas un tu ja kipeshu celi, ka spekulanti. Padomju laika ari bija gan meistari gan rukozhopije. Ari shodien tas pats. Tikai shodien par polshu vairak neviens neko nedara visiem jamaksa sotakiem lai 1 gadu pabraukt :D cirks! Lab,interesanti ari citu cilveku viedokli.
 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 17:48

Isteniba esmu parliecinats, ka kads parmetinas ari par 50-60 beur un vareshu nobraukt kadus 3-4 gadus.Man vairak ari nevajag.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 17:51

Es arī rakstīju par jaunajām vecajām daļām un rakstu tikai tad ja tiešām cenas ir kosmoss, lielākas kā veikalā un rakstu par tām kas nopērkamas veikalā! Man ar tām cenām sanāk darīšana katru otro dienu, citreiz pat katru dienu jo kāds raksta, zvana  sūta sms, raksta PM. lai konsultētos un tas pierāda vairāk nekā viss cits, ka tomēr cilvēki negrib pirkt par neatbilstošām cenām. Bļaustās tikai tie ka paši cenšas nogrūst pa kosmosu. Pašam tak Tev būtu abidna ja nopirksi daļu, kura kā izrādās maksā veikalā mazāk, bet nu ok ne par to šeit runa.
Rukozhopije arī par polšu taisīja un arī tagad taisa tikai ne pa polšu bet par 100eiro, lai pēc tam kad saimnieks brauks skaidroties kāpēc gadu tik turēja tad varēs atmazkas izdomāt, ka "ko tu gribēji par tādu cenu" :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest