Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 17:53

Tur ta lieta, ka ja par polshu, tad neviens nesudzetos, bet 100 eur ir nauda musu valsti un jabut kaut cik normali.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 17:57

Redzu, ka tiešām nesaproti, pirmkārt tie nav lati!100eiro ir 70ls un kurš tērēs laiku un resursus, lai labi paveiktu darbu! Gan līdz tam pats nonāksi ;) bet kā minēju par 150eiro metina ar ielāpiem un jācer, ka vismaz izgriezīs puvekli!
Ok, viss, lai Tev veicas!
 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 18:04

Paldies par viedokli. Kad parmetinashu, tad izlikshu foto un cik izmaksaja. Bet par 150 nivai slikshnus nemetinatu 100%
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 18:15

Tas nav gluži viedoklis, tas ir savākts info no cilvēkiem, kas to ir darījuši un kā minēju zinot darbu saprotu izmaksas! Varbūt kāds opis ņemsis par 50-60eiro bet tad tas darbs arī būs uz to summu, cilvēki kas ar to pelna par tādām summām nestrādās! tāda summa aizies vien par grunts krāsu, grubuli un krāsu!

Šis ir tas Mārupes servisa darbs:
Image
Image

Pirms divām nedēļām savam bembim lāpīju sliekšņus, pagaidu variants, izgriezu puvekli un izgatavojot no svaiga bleķa jaunas daļas aizmetināju, izmaksas bija ap 40eiro tikai uz materiāliem.
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 21:35

Piedod, bet man liekas jus galvu saspiedushi :D 500 eur par diviem sliekshniem labakaja gadijuma par 5 gadiem :D :D Micuk, tu vel kimisko formulu uzrkasti metinashanai. Sanak man parmetinat visu zhiguli kvalitativi izmaksas ap 5000 eur, pec tam kvalitativi nokrasot vel 3000 eur, pec tam originalas detalas + 3000 AAAAAAAA, ieshu tulit iedzershu shnabi. Jus prata sajukat. Tad izdzesiet temu"sludinajumikas iesparda", jo tur viss sludinajumi ir ok.
Ir starpība starp darba cenu un auto cenu, ja Tu nopirktu 3 golfu, un pa 5000e viņu sataisītu, domā kāds viņu pa 6000e gribētu pirkt? NĒ! Vienmēr tā ir bijis, ka pircējam neinteresē cik auto ir ielikts, vaz cenas ir kosmoss, un tam nav nekāda sakara ar to ka metināšana ir dārga. Jā, kvalitatīvi kamerā nokrāsot auto mūsdienās maksātu līdz 2k brīvi, ja pieņem ka vēl ir jāšpaktelē un jāizved virsma līdz gatavībai krāsot. Un par sliekšņu metināšanu ir tā kā es jau domāju, zinot servisu cenas.
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 23:07

Neparliecinajat jus mani. Sanak, ka ar jusu logiku vazu vispar nav vert taisit augsha. Esmu parliecinats, ka sliekshnus var parmetinat normali un par normalu cenu. Nav tur nekas tik sarezhdits. Neviens cits laikam shaja diskusija(konfrontacija) iesaistities negrib. Tapec kad uztaisishu, salidzinasim cenas. 
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 23:23

Vispār servī kur strādāju bija 100e pa slieksni. Cenā ietilpa nogriezt slieksni  piemetināt jauno. izpūst ar vasku, nogruntēt un nogrubulēt. Atsevišķa cena bija paši materiāli tb vasks, slieksnis, grubulis. Taisījām arī daudz lētāk, kad cilvēks ieradās ar specifisku vēlmi, lai bleķis turas tik uz tehnisko un tālāk kā saka lai zāle kaut neaug :D bet ja bija traki sapuvis tad dārgāk protams.
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Sliekshnu parmetinashana

18 Jul 2016, 23:32

Nesaprotu kāpēc izturies kā pret ienaidnieku, uzdevi jautājumu un es atbildēju to ko zinu šajā jautājumā! ne jau es piedāvāju darīt darbu un ne es nosaku cenas, tādas ir tirgus cenas! Cilvēki kas ar to nodarbojas profesionāli un ar kvalitāti to dara, lai nopelnītu, tie kas uzņemas pār 50eiro nomainīt abus sliekšņus būs pat ne amatieri un izdarīs kā sanāk un tādiem tas sanāks slikti! ne viņi urbs nost veco, ne griezīs ārā visu kas jāizgriež, ne viņi strūklos ne pēc tam sliekšņus izpūtīs no iekšas jo vienkārši nebūs ar ko, tiem kam būs ar ko tie par tādu summu to nedarīs.
Pilnīgi vienalga kāda auto marka, darbs maksā tik cik tas maksā, materiāli maksā tik cik tie maksā un veikalā tev grubuli un krāsu nepārdos lētāk tikai tāpēc, ka Tev vajag priekš ņivas!
Jā ņivai var nopūst ar gruntskrāsu un grubuli sliekšņus, bet grunskrāsa ir vajadzīga divkomponentu un grubuli ar balonu nepūtīsi, vajag krāsojamo pistoli, vajag grubuļa pūšamo pistoli.
 
Belka
Vazists
Topic Author
Posts: 273
Joined: 02 Sep 2012, 23:58

Re: Sliekshnu parmetinashana

19 Jul 2016, 00:23

Es neizturos, ka pret ienaidnieku. Bet tava argumentacija liekas man parak primitiva (salidzinajums ar tiem sliktajiem PSRS laikiem) un vissadiem polshiem un sudigu kvalitati. Tas viss ir sastopams ari shodien. Pusautomatam piekritishu, ja runa iet par sakarigu auto, nezinu piem. Honda CRV vai kada neveca mashina, kura ruse un kurai vajag metinat. VNK tad gribas pateikt, paldies par piedavajumu, bet es neesmu jusu klients. Man shis autinsh ir parak triperigs, lai es gulditu vina tadu naudu. Parliecinats, ka atradishu parastu metinataju, kursh man visu parmetinas par normalu cenniku un man pietiks 3-4 gadiem.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Sliekshnu parmetinashana

19 Jul 2016, 01:08

Ak tad tur tā lieta, kādam tie laiki bija labi un kādam bija slikti, bet diemžēl tad bija tāda tendence un tie laiki ir atstājuši mantojumu arī mūsdienās......
Tā nebija argumentācija tas bija piemērs ;)
Cik sapratu tad esi progresīvs cilvēks, kurš nealkst pēc tā režīma, bet laikam būšu kļūdījies :(
Man tie laiki izraisa divējādas emocijas zinot kā bija, bet bija arī labas lietas un tomēr bērnības laiks :) mūsdienās gan to negribētu, bet ne te tas jādiskutē.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests