Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
tralla33
Vazists
Posts: 64
Joined: 04 Dec 2008, 17:10

Re: Parbuve motora

15 Feb 2010, 01:45

Kam tev tas vajadzīgs? nav vienkāršāk ar to pašu BMW braukt? Tu to tiešām vēlies realizēt vai tikai pasapņot? Lai ieliktu BMW dzinēju un kārbu žigulī- tur tak vajadzīgs liels darbs un līdzekļi- lai kaut kas normāls tur sanāktu :crazy:
Nu ir, bet gribas pameiginat ko citu.
A kas tad taja visa ir tik traki sarezgiits?
varbut esmu kautko netaa sapratis no taas ielikshanas. jo kad domajam ar draugu, tad itka ir ko pisties jaa, nav vienas dienas darbs.


Isteniba man tas ir vajadzigs, tikai tpc, ka man zhigulja motori vnk netur nesuuda >....
un ieliekot to palieku pie zhigulja un jaudu kautcik arii dabuunu lielaku.
nav jagulda 400ls motora vien lai dabutu kautcik lidzigu jaudu.
un tad atkal ir karburatori..
varetu jau principa likt to 1.7 spricinieku, bet es vel pa vinju taa iisti nesmu interiseejies.
kas tajā visā ir tik traki sarežģīts- tu vai maz esi iedziļinājies šajā tēmā, ko tu šeit uzsāki????
BMW jau nopirki? vai arī plāno katru detaļu atsevišķi pirkt un tad krāmēt kopā :D un cerēt, ka iekļausies 400Ls. :roll: Varbūt vari pastāstīt sīkāk par darba gaitām?, kā esi plānojis to BMW motoru dabūt iekšā un pēc tam kaut cik sakarīgi pabraukt ar to auto, lai piemēram pārslēdzot pārnesumus roka nemestos panelī :D , vai arī jāņem vienmēr līdzi līdzbraucējs, kas sēdēs aizmugures krēslā un pārslēgs pārnesumus :D
 
Smaidigais
Vazists
Topic Author
Posts: 629
Joined: 02 Jun 2009, 18:22

Re: Parbuve motora

16 Feb 2010, 15:16

par to atrum klokji - taka to kulisu visu nevaretu partaisiit.
tapat ka daudzi chali taisa shortshifteri majas apstakljos, tapat arii var partaisit vietu atrum klokjim.

ne, par shito variantu - es vnk izdomaju, jo man piedavaja labu piedavajumu - ar visam dugam un visu visu, tikai tur ir zhigulja motors.
Un lai dabutu kautcik lielaku jaudu pa letakam naudam, izdomaju ka varbut ir iespeja ielikt bmw motoru..

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests