Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: mans vaz 21063

19 Oct 2010, 20:46

Ar karburatoriem va išprici? :D

Aizmirsu...ka tur bus skate ar tadu motoru?
Power is nothing without quattro
 
Gregers
Vazists
Posts: 35
Joined: 02 Jul 2010, 03:29

Re: mans vaz 21063

19 Oct 2010, 22:33

Atvainojos- a napig tos flančus?
Nafig tas nožēlojamais bundulis uz bezzirgu motora un priekškam sporta sēdkļi auto kurš nav spējīgs izņemt
pagriezienu ar ātrumu kurš pat no parastajiem izstumtu?

Bunduļa vietā labāk piekari būtu salabojis vai rūsu noversis!
 
ar4ux
Vazists
Topic Author
Posts: 72
Joined: 14 Aug 2009, 12:19

Re: mans vaz 21063

19 Oct 2010, 22:55

Ar karburatoriem va išprici? :D

Aizmirsu...ka tur bus skate ar tadu motoru?
iešprici..un uz skati jasamaina motori uz orģinālo...nekas grūts tur nav 1reiz gada var jau atļauties kamēr jauns :D
 
ar4ux
Vazists
Topic Author
Posts: 72
Joined: 14 Aug 2009, 12:19

Re: mans vaz 21063

19 Oct 2010, 22:58

Atvainojos- a napig tos flančus?
Nafig tas nožēlojamais bundulis uz bezzirgu motora un priekškam sporta sēdkļi auto kurš nav spējīgs izņemt
pagriezienu ar ātrumu kurš pat no parastajiem izstumtu?

Bunduļa vietā labāk piekari būtu salabojis vai rūsu noversis!
bundulis...gaumes leita un noderēs ar jauno motoru...!
sēdekļi..tici man ir atšķirība ja tu to nezināji...tā kā man sanāk arī braukt skolas sprintos tad ļoti noderīga lieta..bet ja neesi reizi mūžā tādos braucis nav mana problēma ;)
piekare tur tur nekas neklab u.t.t. tas ar piekares taisīšanu bija domāts jauni amīši gumijas nomainīt u.t.t bet tas viss nedeg un viss tur turās... ;)
rusu novērsīšu pēc ziemas...man nav kur steigties...tur nav izrūsējis cauri...tas ir tikai izsities...( starpcitu grīdā neviens caurums ;)
 
Gregers
Vazists
Posts: 35
Joined: 02 Jul 2010, 03:29

Re: mans vaz 21063

19 Oct 2010, 23:10

Atvainojos- a napig tos flančus?
Nafig tas nožēlojamais bundulis uz bezzirgu motora un priekškam sporta sēdkļi auto kurš nav spējīgs izņemt
pagriezienu ar ātrumu kurš pat no parastajiem izstumtu?

Bunduļa vietā labāk piekari būtu salabojis vai rūsu noversis!
bundulis...gaumes leita un noderēs ar jauno motoru...!
sēdekļi..tici man ir atšķirība ja tu to nezināji...tā kā man sanāk arī braukt skolas sprintos tad ļoti noderīga lieta..bet ja neesi reizi mūžā tādos braucis nav mana problēma ;)
piekare tur tur nekas neklab u.t.t. tas ar piekares taisīšanu bija domāts jauni amīši gumijas nomainīt u.t.t bet tas viss nedeg un viss tur turās... ;)
rusu novērsīšu pēc ziemas...man nav kur steigties...tur nav izrūsējis cauri...tas ir tikai izsities...( starpcitu grīdā neviens caurums ;)
Dārdošs ķīniešu bundulis uz bezmotora un vārds gaume vienā teikumā...nu i laiki pienākuši :lol: :lol: :lol:
Sēdekļi
1.Sie konkrētie sportam nav izmantojami, tatad brauksi ikdienā, tatad :lol: :lol: :lol: :lol:
2.Ja vēlies parunāt par to ko zinu vai nezinu laipni lūgts ciemos- ļaušu Tev pasēdēt SAAb un Jeep sēdekļos, pa ceļam arī S60 kuri vel ieskrūvēti pagaidam kapeikā varēsi pasēdēt...
Parasti pieauguši cilveki nopērkot žiku ar amīšiem un buksēm sāk, jo tie vienmēr ir traģiski! Ar piekares darbiem beidz šķūnēšanu tikai nenobrieduši
tīņi kuriem žiks ir nevis jauks auto, bet intelekta koeficents...
Ja vēlies arunāt par manām braukšanas iemaņām tad jebkurā Tev ērtā laikā 333 trasē esmu Tev pieejams!
Numurs mans šajā forumā ir, ja kas zvani!

p.s. Tā arī nesapratu kamdēļ tie flanči vajadzīgi- atkal lai imitētu sacīkšu auto līdz pirmajai bedrei pagriezienā?
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: mans vaz 21063

20 Oct 2010, 00:00

Ar virspusējo rūsu ir jācīnās kamēr tā vēl ir virspusēja, nākamgad tur būs caurumi ;)
 
ar4ux
Vazists
Topic Author
Posts: 72
Joined: 14 Aug 2009, 12:19

Re: mans vaz 21063

20 Oct 2010, 15:10

Gregers...nu par vārdu izpūtējs tas priekšdienām priekš 2.0 motoru !
ka nav izmantojami sportā...tu laikam esi galvu bish iespiedies kkur...(stiklšķiedras neregulējamie beņķi ar beigušos homoligāciju? tas ir neizmantojams :D :geek:
um neesmu neko teicis par tavu braukshanas stilu ja aks :D
nesparotu kur tik nervozs cilēks kā tu uzradies... ;)
nu ja gribi pastiept garāku vari jau atbraukt uz skultes trasi 30 datumā tur būs rtk skolas sacensības... ;)
flanči...:D ja lai atkalt ielīmētu :D
par flančiem tas ir lai brauktu pa ielu ar citiem ratiem nevis žiguļa...kā lai tev apskaidro...tu meiģini visu pagriest uz to sliktāko pusi tu meklē mīnusus...atslābst taču :D


mičuks...piekrītu tev taisnība...tāpēc teicu kād būs ziema jāsāk būs jau piestrādāt :)
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: mans vaz 21063

21 Oct 2010, 21:04

Ar virspusējo rūsu ir jācīnās kamēr tā vēl ir virspusēja, nākamgad tur būs caurumi ;)
Pilnīgi piekrītu! No pieredzes... :thumbdown:
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Klavs
Vazists
Posts: 280
Joined: 23 Mar 2008, 16:09
Location: Rīga, Mežciems

Re: mans vaz 21063

21 Oct 2010, 21:25

Gregers, kas tev flančos nepatīk?
2107
 
ar4ux
Vazists
Topic Author
Posts: 72
Joined: 14 Aug 2009, 12:19

Re: mans vaz 21063

24 Nov 2010, 21:11

sveicināti..! :Latvija:
finansiālo apstākļu dēļ mašīnas pārbūve ir apstājusies...un kā nekā ziema arī tuvojās :yahoo:
pēdējā laikā ar šo auto ir tikai braukt spontānajos pasākumos bet no jaunāgada sākās šim auto jauna dzīvība dvēselīte pagaidām ir nomainīta uz siksnas motoru no vaz...@
pašlaikcik ir braukt auto vel nav mani pievīlis@
plāni no janvāra...ir sāk virsbūves apstrādi (piķošana, špaktalēšana, krāsošana)
derētu nomainīt visas trubiņas
špiļkas tapšanas stadijā vel vajdzētu uztaisīt uzgriežņus špiļkām
sēdināt+padarīt cietāku+ stabilitāti(dubulto reaktīvo stieni)
ielikt otru sporta benķi
ielikt siksnas(4punktu)
sterio iekārtu pilnveidot
notonēt stiklus :Latvija:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests