Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
kopikas
Vazists
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

Re: dzinējs slāpst

26 Jul 2013, 11:56

nu labi ka vaz gadijuma izjautk pusi motora ir elementaara p[adarishaa , bet ieodcmaajies ja shitaada veida diagnosticeetu vainas kaadam jaunakam modelim kas ir krietni sarezgjitaaks un nokrametaaks ar visaadam daljaam.tas nav logiski parasti jaasak ar pashu vienkarshako + ir kautkas drusciit jarubii jeb jaabut chujam uz tehniku.
es ari uzliku ozonu vienu briidi delj liganakas gaitas un ekonomijas , nu teiksim taa , sakuma ari nesapratu kas pa huj kapec nav tukshgaita tad sapratu tad kka sakjimikjoju lai vinja kautcik turaas ari bez visas tas vakumstelles jo man tur vinas vnk nebija.

ekonomija nu nez nez kur juus vinju redziet tas ozons ar visam smalkajam diizem ta pat norija beuigaas ja ne pat drusku vairaak ka kieriigi braucot ar veberu.

redz ta lieta jau ir taada fiziku gruuti apcakareet ja tev pie konkreeta atruma un gaisa pretestiibas un rites pretestiibas vajag konkreetu jaudu lai notureetu to atrumu respektiivi pretotos visiem shiem auto bremzejoshajiem speekiem.nu taada gadijuma liec ko tur gribi vinsh edis tapat ja needis tad ari neies.
vieniigasi kapec veberi meedz but edeligaaki ir ja nav labi sareguleeti , izdilushi utt utt, ja vinji ir labi salikti un viss ir bumbaas nekaadu tur sevisko ekonomiju ar citu karbuuzi nepanaaksiet.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: dzinējs slāpst

27 Jul 2013, 04:22

Taa kaa darba jomaa sanaak biezi ar to sastapties tad graamatu varu sarakstiit ka liela dalja Latvijas servisu probleemu risina ar aizdomiigo vai problematisko detalju nomainju nevis pareizu diagnostiku un no taa vairaak ciesh klients lieki paarmaksaajot. Maz ir servisu, kuriem ir attiecigi instrumetnti un zinaashanas tos pielietot. Es protams neesmu dievs shajaa zinjaa, bet savaa sfeeraa gan 8-) :lol:

Runaajot par karbikjiem, protams veel visu nezinu, bet zinu to ka ozons nav slikts ja ar to viss ir kaartiibaa, ja pats korpuss nav saguris, virmas taisnas, nekas nav izdilis, ir pareizi sakomplekteets attieciigam dzineejam ar konkreetaam diizeem, izsmidzinaataaju, karodzinju, ziloniitis miizj tietshi kolektoraa un ir noveersti dazzi ruupniicas nevajadziigi pribambasi.
 
kopikas
Vazists
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

Re: dzinējs slāpst

27 Jul 2013, 10:15

Ok micuk tada gadijuma vai tu piekristu apgalvojumam ka saliekot vebera atbiklstoshas dizes un visu sataisot smuki nebuus degviela nekaada tur jutama redzama skjirba ar ozonu baucot uz viena un ta pasha zhigulja ar vienu un to pashu motoru?

un tie cilveeki kam vaznis ir speejis iekljauties 6l uz 100 robezhaa normaali braucot nevis paatrinoties liidz 50 minuutes laikaa vai braucot pa celju uz 65 taadu ir retums , ja vispaar , normaali dinamiski braucot ar vaz nu nebuus mazak par 8/100, pohuj tur ozons vai skābeklis vai slapeklis vai vēbers :D

starp citu es ari esmu dazhas dienas anormaali seenojis ar veebery virsuu un protams tas ka vairs nekriitas degvielas raditaajs uzreiz ir patikami tachu tas ka tu parvietojies leenak par eļektričku ar visām pieturām ieskaitot arī nav normāli pat ne priekš'žiguļa jo ieminot nedaudz vinsh tomeer liidz tiem 100 daudzmaz ok kustās.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: dzinējs slāpst

27 Jul 2013, 13:53

Es jau savaa teemaa pie "mans vaz" rakstiju meeriijumu rezultaatu, ir iespeejams iekljauties 7/100 reaals meeriijums jauktais cikls ar pielitu pilnu baaku un izbrauktu tukshu.
Virsuu staav sareguleets ar gazuanalizaatoru ozons standarta iekshaam, uztaisiits ir tikai, ka otra kamera atveras mehaaniski. Un peedeejo reiz braucot reti to izmantoju jo auto taapat pietiekoshi dinamisks. Bet kad vajag paspoleet topii un bez probleemaam.
Ekonomiska braukshana nav leena braukshana, ekonomiski var braukt aatri tikai nevajag daudz bremzeet, lieki ieskrieties zinot, ka tuuliit buus jaabremzee, izveeleeties attieciigus paarnesumus atbistoshi atrumam utjp....
 
User avatar
Alutinsh
Vazists
Posts: 483
Joined: 25 Jan 2013, 18:29
Automašīna: e36
Telefons: 28302495
Location: Skrundas nov.

Re: dzinējs slāpst

27 Jul 2013, 22:02

Varbūt offtopic, bet es ar tīri fiksi braucot spēju tajos 7 litros iekļauties ar ozonu. Daudzi vīri ( ne no šejienes ) runā, ka Vazam ekonomiskākie apgriezieni esot no 2.8k - ~3.3k apgr./min Tādos es sāku iekļauties un uzreiz patiešām bija patēriņš mazāks!
Vaz Vasara 2013: Ainaži - Rucava + Trase = 666km
Pretī Zelta Rudenim 2013: Skrunda - Kandava + Trase = 123km

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 12 guests