Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
Ruu@uto
Vazists
Posts: 396
Joined: 27 Jan 2011, 15:19

Re: Atgāzes -CO CH

25 Mar 2015, 08:49

Taka saregulēju co~3 ch~450
akas i labāk ar ko ziedot ch vai co. uz kuru vairak japieverš uzmanība gaitai nevis TA
================
Hmm, nav skaidrs, kā tu ar tādu CO varēji TA iziet :-) Bet nu lai ir, kā ir. :-) Jautājums,
kas tevi gaitā interesē? Stabila tukšgaita un pieņemams patēriņš + labs ieskrējiens,
jeb baiss ieskrējiens un maksimālais ātrums? Principā maksimālo jaudu mēs kādreiz
regulējām tā, lai ar pilnu pedāli, kad ātrāk vairs neiet, CO būtu 4-6% robežās, tie atbilst
maksimālai dzinēja atdevei. Plus vēl bija gaitā maināma aizdedzes apsteidze. Ieskrējiena
sakarā jau nācās ķīmiķot pēc pilnas programmas, augstāk minētajam pievienojot darbu
ar paātrinātājsūkni, 2. kameras pārejas sistēmas žikleru, sadalenes grozīšanu utt.. Bet
to visu uz ceļa jau ir neērti veikt. Bet veltņu toreiz mums LV nebija... Tā ka vienkāršākais,
ko tu IMHO vari darīt - atrast ceļa gabalu, kur neganās poliči ar radariem, sagaidīt saulainu
laiku, un mīt un skrūvēt, mīt un skrūvēt, mīt un skrūvēt, iepriekš, protams, ar palielinātiem
žikleriem apgādājoties. Good luck! :D 8-)
 
LADANiva
Vazists
Posts: 90
Joined: 10 Mar 2014, 23:39

Re: Atgāzes -CO CH

25 Mar 2015, 11:16

ja vien tev nav kkas galigi garam ar karburatoru tad es domaju ka tev pie vainas ir tava Sadales varpsta pamataa.
man ari ir augstaka kompresijas pakape kas ir tikai labi jo labak sadeg, parasta aizdedze, nivas sadalene etc. ar weber karbinu es tikai ar to saucamo kvalitaates skruvi varu dabut visus radijumus leja pielaujamajos un tas ir tuksgaita kad knapi " PIRZH"


ari pirmstam uz citiem motoriem pat veciem nojatiem to CO ar to skruvi vareja dabut leja taka es domaju pie vainas pamata sadales varpsta nu tad no taa izejot ari doma ka to atrisinat. varbut ja tev ir regulejamais zobrats var tos lenkjus kautka pagriezt uz TA savadak un pectam atgriezt atpakal, bet tur jau jalasa literaturatas tik ta minejums.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests