Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
edupuikasuperpuika
Vazists
Topic Author
Posts: 221
Joined: 03 Aug 2012, 13:24
Automašīna: Vaz 21013 laikam
Telefons: 28686034
Location: Latvija

AUTO APGAISMOJUMS :) ĻOOOTI SVARĪGI :D

24 Feb 2016, 13:35

Sveiks Auto mīļi un VAZ cienītāji :) Man te viens tāds jautājums par Policijas likumiem un pienākumiem :) Man priekšā ir dzeltenās lampas (aplīmētas) modelis 21013 un dzelteni miglas lukturi. Mani aptur policija, no aizmugures kur lampas neredz, bet nu Cēsis jau ir tik mazas ka gan jau viņi zin kādas kuram ir lampas :) Tad nu staigā apkārt un sajūta tāda ka meklē kur piekasīties, jo josta un gaismas bija un skate un apdrošināšana arī protams ir :) Tad nu beidzot izdomā par lampām piekasīties. Atzīstu ka braucu ar miglas un Tuvās gaismas lukturiem, ko dienas laikā nevar darīt. jābūt vai nu Tuvajām gaismām vai miglas ar gabarītiem. Viss ok. Stāsts ir par to ka viņš saka ka var likt sodu par to ka nav oriģināls apgaismojums. Viss ir ok es vienmēr esmu bijis par kārtību uz ceļa utt. Es viņam saku ka ļoti daudz auto Cēsīs un protams visā Latvijā braukā ar neoriģināliem apgaismojumiem. Veciem audi xenona lampas kas spīd drausmīgi. Jauni vai veci bemberi utt kuriem miglās ielikti xenona apgaismojumi un Tuvajās utt. Katrai 10tai mašīnai kaut kas ir pielikts. Kapēc tad neņem visus pēc kārtas un visiem neraksta sodus? Tad tik kaut ko tur saka ka viņi jau to darot un es tik par to neesmu dzirdējis utt bet sodu neuzraksta tik nosmīn un saka lai labojos :) Protams paldies viņam :)
(Un par to ka uz skati jābūt visam oriģināli tas ir saprotams, bet es jau nebiju skatē :D )

JAUTĀJUMS : Vai viņi var rakstīt sodus par tām lampām ? Jo esmu cik reiz apturēts un NEKAS nav teikts bet tagad kaut kas nav kārtība. Tad vai nu IR pārkāpums vai NAV nevis viens ments teiks tā viens tā :) un tad jau būtu ļoti daudz jāņem pie dziesmas jo daudziem ir kas uztūnēts :) Cerams mani sapratāt un atvainojos par kļūdām :)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: AUTO APGAISMOJUMS :) ĻOOOTI SVARĪGI :D

24 Feb 2016, 13:44

Viņi vienkārši var anulēt TA, kā tā tur bija.
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: AUTO APGAISMOJUMS :) ĻOOOTI SVARĪGI :D

24 Feb 2016, 13:54

Pagajuš gad jau bija vilnis ka visus pec kartas nema del ksenona...rakstit sodu jau var,TA anulet toč navar,jo CP nav TA inspektors kurš attiecigi var novertet kas un ka jabut autińam...
Power is nothing without quattro
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: AUTO APGAISMOJUMS :) ĻOOOTI SVARĪGI :D

24 Feb 2016, 14:57

E marķējums ir, ir . Nu tad pisas no manis :D

Es arī braukaju ar piemīstām lampām ,bet man ir pašas lampiņas īpāšas , kas dod dzeltenu gaismu.
 
kurmis
Vazists
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: AUTO APGAISMOJUMS :) ĻOOOTI SVARĪGI :D

24 Feb 2016, 15:49

Nez, kas ir oriģinalitātes kritērijs? Xenons reflektoros, protams, nebūs oriģināls, bet halogena nightbreaker jauna opeļa reflektoros, kas ir paredzēti halogenam, tikai rūpnīcā tiek komplektēti ar lētāko halogēnu???
 
RAF
Vazists
Posts: 20
Joined: 08 May 2014, 11:39

Re: AUTO APGAISMOJUMS :) ĻOOOTI SVARĪGI :D

24 Feb 2016, 16:08

Pilnīgi sajukuši prātā miliči.Laikam pietrūka girosam. Mašīna no Francijas un atā.Visām vecajām mašīnām Francijā dzeltenas lampas. Ja raksta protokolu,apakšā uzraksti,ka nepiekrīti u.t.t.Nākošā dienā ieliec baltos( ja nav nofočējuši) un paskaidro,ka milicis laikam bija reibonī... p.s. Protams ja Tev tur nestāv kādas 150w spuldzes...
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: AUTO APGAISMOJUMS :) ĻOOOTI SVARĪGI :D

24 Feb 2016, 17:46

Pagajuš gad jau bija vilnis ka visus pec kartas nema del ksenona...rakstit sodu jau var,TA anulet toč navar,jo CP nav TA inspektors kurš attiecigi var novertet kas un ka jabut autińam...
Izsauc csdd darbiniekus uz vietas, ir zināmi gadījumi, bet tas tad vai nu Tu ļoti kasies vai tiešām kas satiksmei bīstams.
 
Donatello
Vazists
Posts: 1
Joined: 12 Apr 2016, 14:39
Automašīna: LADA
Contact:

Re: AUTO APGAISMOJUMS :) ĻOOOTI SVARĪGI :D

12 Apr 2016, 15:16

Nevar viņi neko izdarīt, ja nu vienīgi tavas lampas spīdētu kā bākugunis un apdraudētu satiksmi. Ja grib, lai raksta protokolu, ieliec pēc tam tvnetā vai aizsūti Džeriņam, varbūt pamainīsi mentu attieksmi.
 
User avatar
valdins
Vazists
Posts: 18
Joined: 02 Aug 2009, 14:38
Automašīna: vaz 2107 vfts
Location: Dobele

Re: AUTO APGAISMOJUMS :) ĻOOOTI SVARĪGI :D

12 Apr 2016, 20:27

par dzeltenajam tocna neko nevar izdarit un uzrakstit, ja iebakstisi hrenonus tad var. 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests